O Životě.cz
Partnerské weby

Personální ředitelka Vám napíše profesionální strukturovaný životopis na míru pracovní pozici, o kterou se ucházíte. Životopis od nás je zaručeně pozvnánkou na pracovní pohovor. Nezapomeňte ani na motivační dopis díky němu vyniknete mezi ostatními kandidáty. Píšeme profesionální životopisy a motivační dopisy, připravujeme kandidáty na pracovní pohovory.

Naše ikonka
 O Źivotě.cz
Tiráž
O Životě.cz
ISSN 1214-6668
Vydavatel:
Marketer, s.r.o.
Hledání
Zde hledá Jyxo
Přijmeme!
Přijmeme do našeho týmu redaktora či redaktorku na externí spolupráci. Volné vstupy na akce (press screeningy, koncerty, tiskovky atd. atd. atd.), volnost ve výběru témat, možnost seberealizace, není nutná praxe a není ani omezeno věkovou hranicí, důležitý je písemný projev. Práce není finančně honorována. Zn.: Mladý kolektiv :-)
Soutěž!
Soutěžte s námi o dva zcela unikátní kalendáře Simony Krainové Agent 007, nafocené ve stylu Jamese Bonda s touto přední kráskou českého modelingu. Kalendář je neprodejný, ale může viset na stěně právě vám, pokud nám napíšete svá novoroční předsevzetí a to, jak v nich pokračujete, budete pokračovat či případně na čem jste pohořeli. Dva nejlepší příspěvky odměníme Agenty! Piště na redakce@ozivote.cz.
Výherci
S potěšením oznamujeme, že prosincovou soutěž vyhrál pan František Krám z Plzně a slečna Lucie Burovská z Prahy. Oběma gratulujeme a zasíláme jim slíbená DVD Na Stojáka! A co že jste si to přáli nejčastěji k Vánocům? Drtivě převažovaly technické vymoženosti :-)


HBO hledá SuperBaviče

autor : Redakce , vydáno : 02. 02. 2005

Jste zábavní a vtipní? Rádi se předvádíte? Umíte vyprávět? Baví vás frky? Říkají Vám přátelé donekonečna, proč ještě nejste v televizi? Nyní máte jedinečnou šanci svého talentu využít!!! Zúčastněte se konkurzu filmového kanálu HBO do pořadu Na stojáka!

První řada pořadu Na stojáka se s měsíčním odstupem vysílá už od 17. prosince 2004. Výkonný producent pořadu Ondřej Trojan oslovil pro tuto první sérii známé i méně známé české herce, takže na obrazovkách se postupně představí např. Tomáš Hanák, Lenka Vychodilová, Petr Čtvrtníček, Martin Zbrožek, Lumír Tuček, Robert Nebřenský, Tomáš Matonoha, Luděk Sobota, Anna Polívková, Věra Víchová, Ester Kočičková a další.

Princip pořadu je v zásadě velmi jednoduchý, jde o skeč nebo, chcete-li, show jednoho herce, který se snaží přítomné publikum, usazené v hledišti barového typu, pobavit jen pomocí svého umu a mikrofonu. Jeho výstup může trvat od několika málo vteřin po cca osm-deset minut. Kamery celý program zaznamenají a výsledkem je pak sestřih toho nejlepšího. Kritérium zůstává jediné – bavit publikum a nabídnout mu to nejlepší.

Protože se HBO rozhodlo pokračovat ve vysílání pořadu i do budoucna, dovolujeme si pozvat všechny z Vás, kteří budou mít chuť a zápal se na tomto pořadu podílet.

Kontaktujte nás co nejdříve nejlépe prostřednictvím e-mailu:

nastojaka@tha.cz nebo telefonicky na: 602 133 449 –

produkce Total HelpArt T.H.A.

Konkurz vybraných „bavičů“ proběhne ve třech termínech: 22. února, 8. a 22. března vždy v 19:00 hodin v Klubu Solidní nejistota (Pštrossova 21, Praha 1). Nejlepší z tohoto tzv. předvýběru se zúčastní generální zkoušky v Divadle na Dobešce a ti úplně nejlepší již samotného natáčení HBO za přítomnosti televizních kamer v Lucerna Music Baru.

Tiskové zprávy a články redakce.
Komentáře
VěcAutorDatum a čas

K článku nejsou žádné komentáře.

Zobrazit Vše | Přidat nový

Reklama
Pojištění
Za obsah jednotlivých materiálů odpovídají jejich autoři. Obsah © redakce O Životě.cz 2002 - 2006