O Životě.cz
Partnerské weby

Personální ředitelka Vám napíše profesionální strukturovaný životopis na míru pracovní pozici, o kterou se ucházíte. Životopis od nás je zaručeně pozvnánkou na pracovní pohovor. Nezapomeňte ani na motivační dopis díky němu vyniknete mezi ostatními kandidáty. Píšeme profesionální životopisy a motivační dopisy, připravujeme kandidáty na pracovní pohovory.

Naše ikonka
 O Źivotě.cz
Tiráž
O Životě.cz
ISSN 1214-6668
Vydavatel:
Marketer, s.r.o.
Hledání
Zde hledá Jyxo
Přijmeme!
Přijmeme do našeho týmu redaktora či redaktorku na externí spolupráci. Volné vstupy na akce (press screeningy, koncerty, tiskovky atd. atd. atd.), volnost ve výběru témat, možnost seberealizace, není nutná praxe a není ani omezeno věkovou hranicí, důležitý je písemný projev. Práce není finančně honorována. Zn.: Mladý kolektiv :-)
Soutěž!
Soutěžte s námi o dva zcela unikátní kalendáře Simony Krainové Agent 007, nafocené ve stylu Jamese Bonda s touto přední kráskou českého modelingu. Kalendář je neprodejný, ale může viset na stěně právě vám, pokud nám napíšete svá novoroční předsevzetí a to, jak v nich pokračujete, budete pokračovat či případně na čem jste pohořeli. Dva nejlepší příspěvky odměníme Agenty! Piště na redakce@ozivote.cz.
Výherci
S potěšením oznamujeme, že prosincovou soutěž vyhrál pan František Krám z Plzně a slečna Lucie Burovská z Prahy. Oběma gratulujeme a zasíláme jim slíbená DVD Na Stojáka! A co že jste si to přáli nejčastěji k Vánocům? Drtivě převažovaly technické vymoženosti :-)


Anketa Žebřík startuje

autor : Redakce , vydáno : 03. 02. 2005

Chinaski, Pražský výběr, Mig 21, Ready Kirken se speciálním hostem, Kryštof unplugged a další kapely koncertně vystoupí na předávání prestižních cen čtenářů časopisu REPORT ŽEBŘÍK 2004, jehož dějištěm bude v pátek 11. března od 20 hodin Dům kultury Inwest v Plzni.

Největší osobnosti domácí hudební a filmové scény budou už potřinácté přebírat tradiční sošky renomovaného výtvarníka Václava Česáka, zvané Tančící „R“. Oceněni budou vždy první tři interpreti či skupiny v každé z celkových deseti kategorií: Skupina roku, Album roku, Skladba roku, Videoklip roku, Zpěvák roku, Zpěvačka roku, DJ roku, Překvapení roku, Osobnost roku, Film roku. Znovu bude vyhlášena také kategorie s všeříkajícím názvem Průser roku.

I v tomto ročníku bude vyhlášení předcházet hlasování čtenářů. Právě ti totiž rozhodnou o tom, kdo se stane držitelem cen. Ve čtenářské anketě lze až do 28. února hlasovat prostřednictvím hlasovacího lístku v aktuálním REPORTU, na serveru iREPORT.cz nebo formou SMS.

„Druhá doprovodná scéna Žebříku bude věnována předním hiphopovým projektům, jako jsou D.Real.C, Jižní pionýři, DBS a Charakter Crue. Ovšem nejdřív na ní vystoupí skupina UDG, úřadující vítěz soutěže mladých kapel Coca-Cola PopStar, jejíž nový ročník opět zahájíme právě na Žebříku,“ vypočítává Jarda Hudec, vydavatel pořádajícího časopisu.

Celým večerem bude opět provázet režisér Zdeněk Suchý.

Další informace přináší aktuální číslo REPORTU, které mj. obsahuje DVD přílohu s vyhlášením uplynulého ročníku Žebříku, a webové stránky www.ireport.cz

Tiskové zprávy a články redakce.
Komentáře
VěcAutorDatum a čas

K článku nejsou žádné komentáře.

Zobrazit Vše | Přidat nový

Reklama
Pojištění
Za obsah jednotlivých materiálů odpovídají jejich autoři. Obsah © redakce O Životě.cz 2002 - 2006