O Životě.cz
Partnerské weby

Personální ředitelka Vám napíše profesionální strukturovaný životopis na míru pracovní pozici, o kterou se ucházíte. Životopis od nás je zaručeně pozvnánkou na pracovní pohovor. Nezapomeňte ani na motivační dopis díky němu vyniknete mezi ostatními kandidáty. Píšeme profesionální životopisy a motivační dopisy, připravujeme kandidáty na pracovní pohovory.

Naše ikonka
 O Źivotě.cz
Tiráž
O Životě.cz
ISSN 1214-6668
Vydavatel:
Marketer, s.r.o.
Hledání
Zde hledá Jyxo
Přijmeme!
Přijmeme do našeho týmu redaktora či redaktorku na externí spolupráci. Volné vstupy na akce (press screeningy, koncerty, tiskovky atd. atd. atd.), volnost ve výběru témat, možnost seberealizace, není nutná praxe a není ani omezeno věkovou hranicí, důležitý je písemný projev. Práce není finančně honorována. Zn.: Mladý kolektiv :-)
Soutěž!
Soutěžte s námi o dva zcela unikátní kalendáře Simony Krainové Agent 007, nafocené ve stylu Jamese Bonda s touto přední kráskou českého modelingu. Kalendář je neprodejný, ale může viset na stěně právě vám, pokud nám napíšete svá novoroční předsevzetí a to, jak v nich pokračujete, budete pokračovat či případně na čem jste pohořeli. Dva nejlepší příspěvky odměníme Agenty! Piště na redakce@ozivote.cz.
Výherci
S potěšením oznamujeme, že prosincovou soutěž vyhrál pan František Krám z Plzně a slečna Lucie Burovská z Prahy. Oběma gratulujeme a zasíláme jim slíbená DVD Na Stojáka! A co že jste si to přáli nejčastěji k Vánocům? Drtivě převažovaly technické vymoženosti :-)


Queen v Praze

autor : Redakce , vydáno : 03. 02. 2005

Queen se vracejí na koncertní pódia ve spolupráci s legendárním členem kapel Free a Bad Company, Paulem Rodgersem. Po několika týdnech spekulací můžeme potvrdit, že Queen a Paul Rodgers skutečně vystoupí v Praze 16.4.2005 v Sazka Areně.

První koncert z jejich evropského turné se odehraje 28. Března v londýnské Brixton Academy, bude jej následovat série 25ti vystoupení ve Velké Británii a Evropě, a půjde o první turné Queen od roku 1986. Myšlenka tohoto znovuoživení kapely se zrodila minulý rok při oslavách 50. výročí firmy Fender, kdy spolu odehráli skladbu „All Right Now“ z repertoáru Free a mezi členy Queen a Rodgersem to zajiskřilo. Brian May k tomu říká :“Nikdy bych nepomyslel, že to udělám novu. Vždy jsem byl proti myšlence nahradit někým Freddieho. Náhle se však objevil někdo, kdo nechtěl jen zabrat Freddieho místo. On není jako Freddie, protože je sám sebou. Pak jsem si řekl, že můžeme udělat ještě jedno turné a dát skladbám nový význam s někým, kdo ví, jaký Freddie byl“. Roger Taylor : „Paul se nesnaží být jako Freddie, dává písním kus sebe, ve vlastní režii. Freddie byl jeho velkým fanouškem. Viděli jsme Free vystupovat mnohokrát a Paul ovlivnil hodně zpěváků ve své době. Spolupráce s ním je pro mne velice vzrušující“. Queen +Paul Rodgers představí naživo skladby Queen a několik nejznámějších skladeb z dob Rodgersova působení v kapelách Free a Bad Company. Taylor k výběru skladeb dodává : „Je velice těžké vybrat z tak bohatého materiálu, máme k dispozici celý katalog Queen a spoustu vynikajících skladeb z Paulovy tvorby“. Existují také skladby z tvorby Queen jako : „Can’t Get Enough of Your Love“, „Inuendo“ nebo „The Show Must Go On“, které Freddie nikdy na živo nezpíval. Fantastická cesta Queen se započala v roce 1968, když Roger Taylor, kytarysta Brian May a jejich kamarád Tim Staffell založili kapelu Smile. Tima záhy vystřídal Freddie Mercury, který i přejmenoval kapelu na Queen. O rok později se k nim připojuje i basista John Deacon a uzavírá tak sestavu, která v následujících dvaceti letech prodala miliony alb a jejíž skladby strávily v britských hitparádách nejvíce času, hned po The Beatles. Od Mercuryho smrti v roce 1991, Queen jednorázově spolupracovali z celou řadou umělců. Nahrávali s Robbiem Williamsem, vystupovali živě s Eltonem Johnem, Georgem Michaelem, Bobem Geldofem nebo Davidem Bowiem. Jejich muzikál „We Will Rock You“ je od uvedení v květnu 2002 neustále vyprodán a nyní si jej mohou fanoušci vychutnat i v Las Vegas, Španělsku, Rusku, Austrálii nebo Německu. Basista Queen, John Deacon se momentálně nachází ve výslužbě a koncertní pódia opustil. Poslední turné Queen proběhlo v roce 1986 a bylo zastaveno z důvodu Mercuryho nemoci. Nyní Českou republiku nemine a skladby jako „Bohemian Rhapsody“ nebo „Radio Gaga“ by konečně mohly dostat ten správný rozměr. Plán a cenové kategorie zde

Tiskové zprávy a články redakce.
Komentáře
VěcAutorDatum a čas

K článku nejsou žádné komentáře.

Zobrazit Vše | Přidat nový

Reklama
Pojištění
Za obsah jednotlivých materiálů odpovídají jejich autoři. Obsah © redakce O Životě.cz 2002 - 2006