O Životě.cz
Partnerské weby

Personální ředitelka Vám napíše profesionální strukturovaný životopis na míru pracovní pozici, o kterou se ucházíte. Životopis od nás je zaručeně pozvnánkou na pracovní pohovor. Nezapomeňte ani na motivační dopis díky němu vyniknete mezi ostatními kandidáty. Píšeme profesionální životopisy a motivační dopisy, připravujeme kandidáty na pracovní pohovory.

Naše ikonka
 O Źivotě.cz
Tiráž
O Životě.cz
ISSN 1214-6668
Vydavatel:
Marketer, s.r.o.
Hledání
Zde hledá Jyxo
Přijmeme!
Přijmeme do našeho týmu redaktora či redaktorku na externí spolupráci. Volné vstupy na akce (press screeningy, koncerty, tiskovky atd. atd. atd.), volnost ve výběru témat, možnost seberealizace, není nutná praxe a není ani omezeno věkovou hranicí, důležitý je písemný projev. Práce není finančně honorována. Zn.: Mladý kolektiv :-)
Soutěž!
Soutěžte s námi o dva zcela unikátní kalendáře Simony Krainové Agent 007, nafocené ve stylu Jamese Bonda s touto přední kráskou českého modelingu. Kalendář je neprodejný, ale může viset na stěně právě vám, pokud nám napíšete svá novoroční předsevzetí a to, jak v nich pokračujete, budete pokračovat či případně na čem jste pohořeli. Dva nejlepší příspěvky odměníme Agenty! Piště na redakce@ozivote.cz.
Výherci
S potěšením oznamujeme, že prosincovou soutěž vyhrál pan František Krám z Plzně a slečna Lucie Burovská z Prahy. Oběma gratulujeme a zasíláme jim slíbená DVD Na Stojáka! A co že jste si to přáli nejčastěji k Vánocům? Drtivě převažovaly technické vymoženosti :-)


Vyčerpaná SuperPorota

autor : Alena Oswaldová , vydáno : 03. 02. 2005

Tomu, kdo může porovnat loňské díly soutěže Česko hledá SuperStar s letošními určitě neuniklo, že tentokrát je soutěž poněkud zakřiknutá. Po soudních obsílkách si zřejmě Gábina Osvaldová dává bacha na svůj ostrý jazýček.

Co je ale pravděpodobnější, než že by se dokázala hrdinně ovládat, je aktivnější střih. Už vzhledem k počtu účastníků je jasné, že několik tisíc lidí se v televizi ani neobjeví, natož pokud nejsou dostatečně výstřední. Drsných hlášek tedy ubylo, ale exotů rozhodně méně není. Jakkoli si všichni lámou hlavou, proč se do SuperStar přihlásili lidi, co neumí zpívat, a pro jistotu ještě mají vady řeči, stejně jsou tam a oblažují svými výkony škodolibý český národ.

Ale ještě zpátky k porotě. Role srdnatých porotců jsou opět pečlivě přiděleny: Ondřej Soukup je v zásadě decentní porotce, který si občas rýpne, ale jinak zachovává chladnou hlavu (vyjma záchvatů smíchu, které čas od času postihnou celou porotou, zřejmě ve večerních hodinách). Po jeho boku klasicky Gábina Osvaldová, která se ani nemusí snažit a je vtipná. Už samotným vzezřením dokáže pobavit. Krizové situace zlehčuje humorem, a když se hodně snaží, vyprodukuje i trochou soucitu. Dalším členem je pan profesor Eduard Klezla, jak bývá nazýván spoluporotci.

Klezla je distingvovaný a vypadá nanejvýš rozumně. Oslovuje soutěžící křestním (často i zdrobnělým) jménem, a jeho názor je vždy přijatelný. Výhodu má zřejmě v objektivním posuzování. Posledním členem je Michal Horáček, předseda poroty.

I když Ondřej Hejma vyvolával loni v mnoha lidech záchvaty vzteku, byl alespoň zábavný a věděl, co říká. Jeho úkolem bylo šťourat a šťourat, a očividně ho to i bavilo. Michal Horáček je sice za vodou, ale jako porotce by měl taky občas myslet hlavou. Úplně nejméně je schopen odhadnout „duši“ soutěžícího, a pravděpodobně z něj budou neúspěšní (ale dost možná i ti úspěšnější) soutěžící na prášky. Na mě osobně působí stejně falešně jako jeho zuby…

Komentáře
VěcAutorDatum a čas

K článku nejsou žádné komentáře.

Zobrazit Vše | Přidat nový

Reklama
Pojištění
Za obsah jednotlivých materiálů odpovídají jejich autoři. Obsah © redakce O Životě.cz 2002 - 2006