O Životě.cz
Partnerské weby

Personální ředitelka Vám napíše profesionální strukturovaný životopis na míru pracovní pozici, o kterou se ucházíte. Životopis od nás je zaručeně pozvnánkou na pracovní pohovor. Nezapomeňte ani na motivační dopis díky němu vyniknete mezi ostatními kandidáty. Píšeme profesionální životopisy a motivační dopisy, připravujeme kandidáty na pracovní pohovory.

Naše ikonka
 O Źivotě.cz
Tiráž
O Životě.cz
ISSN 1214-6668
Vydavatel:
Marketer, s.r.o.
Hledání
Zde hledá Jyxo
Přijmeme!
Přijmeme do našeho týmu redaktora či redaktorku na externí spolupráci. Volné vstupy na akce (press screeningy, koncerty, tiskovky atd. atd. atd.), volnost ve výběru témat, možnost seberealizace, není nutná praxe a není ani omezeno věkovou hranicí, důležitý je písemný projev. Práce není finančně honorována. Zn.: Mladý kolektiv :-)
Soutěž!
Soutěžte s námi o dva zcela unikátní kalendáře Simony Krainové Agent 007, nafocené ve stylu Jamese Bonda s touto přední kráskou českého modelingu. Kalendář je neprodejný, ale může viset na stěně právě vám, pokud nám napíšete svá novoroční předsevzetí a to, jak v nich pokračujete, budete pokračovat či případně na čem jste pohořeli. Dva nejlepší příspěvky odměníme Agenty! Piště na redakce@ozivote.cz.
Výherci
S potěšením oznamujeme, že prosincovou soutěž vyhrál pan František Krám z Plzně a slečna Lucie Burovská z Prahy. Oběma gratulujeme a zasíláme jim slíbená DVD Na Stojáka! A co že jste si to přáli nejčastěji k Vánocům? Drtivě převažovaly technické vymoženosti :-)


HI-TEC dodavatelem Sparty Praha

autor : Redakce , vydáno : 04. 02. 2005

Novým generálním dodavatelem sportovního vybavení hokejové Sparty Praha se stala společnost HI-TEC. Jedná se o dlouhodobé spojení silných značek, které bude prospívat oběma partnerům a zajistí posílení zázemí pro klub a hráče před zápasy play off.

Kontrakt byl uzavřen na 3 roky s následnou dvouletou opcí. V rámci smlouvy poskytne HI-TEC hokejistům Sparty kompletní oblečení a obuv pro sportovní přípravu a volný čas.

„Spojení s HC Sparta je pro nás dalším krokem k posilování pozice značky HI-TEC na českém trhu. Chtěli bychom oslovit další segmenty zákazníků, proto jsme se rozhodli pro spojení se špičkovým hokejovým klubem. Oslovila nás dlouholetá tradice, síla jména, výborné výkony a také přítomnost hráčů světové úrovně. Budeme poskytovat Spartě maximální podporu, aby hráči mohli v letošní sezóně útočit na titul mistra extraligy,“ uvádí výkonný ředitel společnosti HI-TEC SPORTS MID EUROPE Petr Hrbáček.

„Vzájemná spolupráce se však netýká jen podpory extraligového mužstva, ale také sparťanské mládeže,“ dodává generální manažer HC Sparta Praha Lubomír Koželuh.

Britská společnost HI-TEC je jedním z předních světových výrobců sportovní a outdoorové obuvi, jejíž sortiment nabízí více než 500 produktů, které se prodávají v 80 zemích světa. Produkce značky HI-TEC se zaměřuje na vybavení pro outdoor, golf, squash a další sálové sporty.Ke špičkovým výrobkům také patří lehká taktická obuv značky Magnum, která je určena pro speciální vojenské a policejní jednotky, hasiče nebo záchranáře. V posledních třech letech měla společnost HI-TEC v České republice každoročně obrat téměř čtvrt miliardy korun. Spolupráce s HC Sparta Praha je pro HI-TEC nejvýznamnějším marketingovým partnerstvím v České republice.

Tiskové zprávy a články redakce.
Komentáře
VěcAutorDatum a čas

K článku nejsou žádné komentáře.

Zobrazit Vše | Přidat nový

Reklama
Pojištění
Za obsah jednotlivých materiálů odpovídají jejich autoři. Obsah © redakce O Životě.cz 2002 - 2006