O Životě.cz
Partnerské weby

Personální ředitelka Vám napíše profesionální strukturovaný životopis na míru pracovní pozici, o kterou se ucházíte. Životopis od nás je zaručeně pozvnánkou na pracovní pohovor. Nezapomeňte ani na motivační dopis díky němu vyniknete mezi ostatními kandidáty. Píšeme profesionální životopisy a motivační dopisy, připravujeme kandidáty na pracovní pohovory.

Naše ikonka
 O Źivotě.cz
Tiráž
O Životě.cz
ISSN 1214-6668
Vydavatel:
Marketer, s.r.o.
Hledání
Zde hledá Jyxo
Přijmeme!
Přijmeme do našeho týmu redaktora či redaktorku na externí spolupráci. Volné vstupy na akce (press screeningy, koncerty, tiskovky atd. atd. atd.), volnost ve výběru témat, možnost seberealizace, není nutná praxe a není ani omezeno věkovou hranicí, důležitý je písemný projev. Práce není finančně honorována. Zn.: Mladý kolektiv :-)
Soutěž!
Soutěžte s námi o dva zcela unikátní kalendáře Simony Krainové Agent 007, nafocené ve stylu Jamese Bonda s touto přední kráskou českého modelingu. Kalendář je neprodejný, ale může viset na stěně právě vám, pokud nám napíšete svá novoroční předsevzetí a to, jak v nich pokračujete, budete pokračovat či případně na čem jste pohořeli. Dva nejlepší příspěvky odměníme Agenty! Piště na redakce@ozivote.cz.
Výherci
S potěšením oznamujeme, že prosincovou soutěž vyhrál pan František Krám z Plzně a slečna Lucie Burovská z Prahy. Oběma gratulujeme a zasíláme jim slíbená DVD Na Stojáka! A co že jste si to přáli nejčastěji k Vánocům? Drtivě převažovaly technické vymoženosti :-)


Anastacia v Praze!

autor : Redakce , vydáno : 06. 02. 2005

Nyní máme jedinečnou šanci užít si koncert této skvělé zpěvačky, která do Čech zavítá poprvé a slyšet hity jako ‘Left Outside Alone’, ‘I’m Outta Love’ nebo ‘Paid My Dues’ naživo.

Půvabná jednatřicetiletá zpěvačka Anastacia Newkirk, pocházející z New Yorku na sebe poprvé upozornila v soutěži talentů, kterou pořádala MTV a kde se zalíbila nejenom publiku, ale i nahrávací společnosti Daylight records spadající do koncernu Sony. Nahrávací smlouva na sebe nenechala dlouho čekat, v zápětí vyšlo první album, které dostalo název „Not That Kind“ a přineslo směs R´n´B a taneční hudby. Singl „I´m Outta Love“ vzal okamžitě útokem přední příčky hitparád a Anastacii tento úspěch katapultoval do první ligy popu. Alba se prodalo kolem pěti milionů kopií. Svůj koktejl hudby s téměř černošským vokálem přinesla i na následujícím počinu „Freak Of Nature“. Miliony prodaných desek, úspěch v Evropě a řada ocenění její pozici jen upevnily. V roce 2003 bojovala s vážnou nemocí a na varování lékařů před náročnou prací odpověděla začátkem roku 2004 přesunem do nahrávacího studia. Společnost jí tvořili renomovaní producenti (mezi nimi například Dave Stewart) a výsledkem, dle jejích slov „náročné tvůrčí cesty“, je deska pojmenovaná „Anastacia“. Dvanáct skladeb na albu obsažených zní svěže a moderně, vše násobí opět velká pěvecká forma Anastacie. Zpěvačka se na albu představuje i v rockověji laděných skladbách, nechybí však ani pop a soul. Celou směsici žánrů sama ráda nazývá „sprock“. Texty jsou plné životních zkušeností jejich autorky, najdete v nich jak skryté tak i velmi otevřené pocity ženy, která toho za svou krátkou kariéru už stihla opravdu mnoho. První singl "Left Outside Alone", okamžitě zamířil na vrcholky světových žebříčků, včetně vysoké rotace na hudebních i ne čistě hudebních stanicích. Stejně tak se vede další skladbě "Sick And Tired", kterou Anastacia původně chtěla vydat jako první singl. Třetím singlem je píseň o boji s rakovinou - "Heavy On My Heart". Na albu najdeme i zajímavého hosta - Sonnyho ze skupiny P.O.D. ve skladbě "I Do". Anastacia si touto deskou otevřela srdce nejenom popových fanoušků. Kromě třech vydaných sólových desek se podílela i na muzikálu Chicago, kam přispěla skladbou „Love Is A Crime“ a písničku „Boom !“ nazpívala pro světový šampionát ve fotbale v roce 2002. Nyní máme jedinečnou šanci užít si koncert této skvělé zpěvačky, která do Čech zavítá poprvé a slyšet hity jako ‘Left Outside Alone’, ‘I’m Outta Love’ nebo ‘Paid My Dues’ naživo.

ANASTACIA - 21.2.2005, 20:00 - T-Mobile Arena, Praha - 895-1975 Kč, VIP 2995 Kč

Tiskové zprávy a články redakce.
Komentáře
VěcAutorDatum a čas

K článku nejsou žádné komentáře.

Zobrazit Vše | Přidat nový

Reklama
Pojištění
Za obsah jednotlivých materiálů odpovídají jejich autoři. Obsah © redakce O Životě.cz 2002 - 2006