O Životě.cz
Partnerské weby

Personální ředitelka Vám napíše profesionální strukturovaný životopis na míru pracovní pozici, o kterou se ucházíte. Životopis od nás je zaručeně pozvnánkou na pracovní pohovor. Nezapomeňte ani na motivační dopis díky němu vyniknete mezi ostatními kandidáty. Píšeme profesionální životopisy a motivační dopisy, připravujeme kandidáty na pracovní pohovory.

Naše ikonka
 O Źivotě.cz
Tiráž
O Životě.cz
ISSN 1214-6668
Vydavatel:
Marketer, s.r.o.
Hledání
Zde hledá Jyxo
Přijmeme!
Přijmeme do našeho týmu redaktora či redaktorku na externí spolupráci. Volné vstupy na akce (press screeningy, koncerty, tiskovky atd. atd. atd.), volnost ve výběru témat, možnost seberealizace, není nutná praxe a není ani omezeno věkovou hranicí, důležitý je písemný projev. Práce není finančně honorována. Zn.: Mladý kolektiv :-)
Soutěž!
Soutěžte s námi o dva zcela unikátní kalendáře Simony Krainové Agent 007, nafocené ve stylu Jamese Bonda s touto přední kráskou českého modelingu. Kalendář je neprodejný, ale může viset na stěně právě vám, pokud nám napíšete svá novoroční předsevzetí a to, jak v nich pokračujete, budete pokračovat či případně na čem jste pohořeli. Dva nejlepší příspěvky odměníme Agenty! Piště na redakce@ozivote.cz.
Výherci
S potěšením oznamujeme, že prosincovou soutěž vyhrál pan František Krám z Plzně a slečna Lucie Burovská z Prahy. Oběma gratulujeme a zasíláme jim slíbená DVD Na Stojáka! A co že jste si to přáli nejčastěji k Vánocům? Drtivě převažovaly technické vymoženosti :-)


Co kdyby mi lhala?

autor : Tomáš Ježek , vydáno : 09. 02. 2005

Lhát se nemá. To ví každé malé dítě. Někdy člověk musí lhát. Jindy zalže jen proto, že neví, co se bude dít. Ale ne vždy se to musí vyplatit.

Právě jsem byl na záchodě, když jsem na chodbě uslyšel nějaký dívčí hlas. Byl mi hodně povědomí. Až po chvíli jsem v něm poznal jednu z mých spolužaček, respektive kamarádek z nižšího ročníku. Došel jsem k umyvadlu a poslušně si umyl ruce. Lehce jsem z nich oklepal vodu a strčil je pod elektrický sušák – takový ten, jak pouští ven horký vzduch a většinou spálí ruce. Najednou, ani nevím, kde se to ve mně vzalo, do mě vjel „divný“ nápad. Pravou ruku jsem opět strčil pod proud tekoucí vody a bez sušení jsem se vydal do pokoje.

Než jsem se labyrintem chodeb dostal ven, narazil jsem na tu, kterou jsem poznal po hlase. Takovou menší roztomilou dívku, tedy spíše pro mě, většina ji tak moc ráda neměla. Stála za zdí s vodní pistolkou a na někoho čekala. Podívali jsem si do očí, trochu se usmáli a pořád na sebe koukali. Hlavou mi proběhlo hodně věcí. Díval jsem se jí po obličeji a pokoušel se zjistit, jestli je namalovaná nebo nikoliv. Bylo tam však šero, takže se to nedalo dobře zjistit.

„Seš namalovaná?“ zeptal jsem se otázkou.

„Ne!“ zavrtěla hlavou, až se ji její vlasy zavlnily.

Nevím, kde se to ve mně vzalo, najedou jsem ji položil svoji mokrou dlaň na její roztomilý obličej a trochu s ní zakroužil po čele, nose… Naštěstí se usmála. Tak mi to trochu vrátila svojí vodní pistolkou. Pak už nebylo nic. Zase jsem šli každý svým směrem.

Když jsem se však vrátil do pokoje ke svému notebooku, napadlo mě, co kdyby mi lhala – že není namalovaná? Asi by se moc nesmála, když bych sundal ruku z jejího obličeje. V tu chvíli by se na mě díval černo – modro –fialovo a já nevím jakými ještě barvami zmazaný obličej. Naštěstí na sebe nepotřebuje plácat tuny make-upu, jako to dělají jiný. I bez něj vypadá super…

Komentáře
VěcAutorDatum a čas

K článku nejsou žádné komentáře.

Zobrazit Vše | Přidat nový

Reklama
Pojištění
Za obsah jednotlivých materiálů odpovídají jejich autoři. Obsah © redakce O Životě.cz 2002 - 2006