O Životě.cz
Partnerské weby

Personální ředitelka Vám napíše profesionální strukturovaný životopis na míru pracovní pozici, o kterou se ucházíte. Životopis od nás je zaručeně pozvnánkou na pracovní pohovor. Nezapomeňte ani na motivační dopis díky němu vyniknete mezi ostatními kandidáty. Píšeme profesionální životopisy a motivační dopisy, připravujeme kandidáty na pracovní pohovory.

Naše ikonka
 O Źivotě.cz
Tiráž
O Životě.cz
ISSN 1214-6668
Vydavatel:
Marketer, s.r.o.
Hledání
Zde hledá Jyxo
Přijmeme!
Přijmeme do našeho týmu redaktora či redaktorku na externí spolupráci. Volné vstupy na akce (press screeningy, koncerty, tiskovky atd. atd. atd.), volnost ve výběru témat, možnost seberealizace, není nutná praxe a není ani omezeno věkovou hranicí, důležitý je písemný projev. Práce není finančně honorována. Zn.: Mladý kolektiv :-)
Soutěž!
Soutěžte s námi o dva zcela unikátní kalendáře Simony Krainové Agent 007, nafocené ve stylu Jamese Bonda s touto přední kráskou českého modelingu. Kalendář je neprodejný, ale může viset na stěně právě vám, pokud nám napíšete svá novoroční předsevzetí a to, jak v nich pokračujete, budete pokračovat či případně na čem jste pohořeli. Dva nejlepší příspěvky odměníme Agenty! Piště na redakce@ozivote.cz.
Výherci
S potěšením oznamujeme, že prosincovou soutěž vyhrál pan František Krám z Plzně a slečna Lucie Burovská z Prahy. Oběma gratulujeme a zasíláme jim slíbená DVD Na Stojáka! A co že jste si to přáli nejčastěji k Vánocům? Drtivě převažovaly technické vymoženosti :-)


Co a jak po rozchodu...

autor : Fanouš , vydáno : 10. 02. 2005

Když sem přispíval na tenhle web naposledy (a už je to nějakej ten pátek:-) psal sem o dost dramatickym ukončení mýho vztahu s přítelkyní. Delší dobu sem pak nebyl schopnej v týhle sérií deníkovejch zápisků z mýho života pokračovat. Teď však přišel čas na zpětný hodnocení.

Rozchod s holkou je totiž možný pokusit se překonat několika různejma způsobama.

Někdo je třeba radši sám. Nemá náladu na nějaký radovánky a lidi, který sou na tom navíc zřejmě líp než on. Taky si může sám v sobě všechno konečně srovnat a vypořádat se s tim.

Naprosto opačnou metodou je vyhledávat společnost a snaha rozptýlit se s přáteli. Prostě dokázat si, že si nezůstal zas tak sám.

Třetim takovym rozšířenym způsobem jak se s nastalou situací vyrovnat je probrat celou věc s nějakou blízkou osobou, s někym komu můžeš důvěřovat. Zkrátka vypovídat se z toho a zároveň se o někoho konkrétního opřít.

Když nad tim teď s odstupem přemejšlim, tak sem vlastně použil postupně všechny ty tři popisovaný možnosti. Někdo by po mně možná moch chtít, abych je teda porovnal. Ani nevim, co na mě zapůsobilo nejvíc. A v tom to právě vězí! Neni ani tak důležitý, aby si věděl, jak přesně ti co pomohlo, podstatnější je, že se z toho dostaneš:-)

A víte co zabírá úplně nejvíc? naprosto nejspolehlivější je, najít si nějakou novou holku a pokud možno lepší!

A víte co zabírá úplně nejvíc? naprosto nejspolehlivější je, najít si nějakou novou holku a pokud možno lepší!

Komentáře
VěcAutorDatum a čas
Rozchod JADE2-. -0. 2005, 11: 0
   Rozchod Míša2-. -0. 2005, 11: 1
      Rozchod Jirka3-. -0. 2005, 06: 1
RozchodBloody.M3-. -0. 2005, 07: 2
Zobrazit Vše | Přidat nový

Reklama
Pojištění
Za obsah jednotlivých materiálů odpovídají jejich autoři. Obsah © redakce O Životě.cz 2002 - 2006