O Životě.cz
Partnerské weby

Personální ředitelka Vám napíše profesionální strukturovaný životopis na míru pracovní pozici, o kterou se ucházíte. Životopis od nás je zaručeně pozvnánkou na pracovní pohovor. Nezapomeňte ani na motivační dopis díky němu vyniknete mezi ostatními kandidáty. Píšeme profesionální životopisy a motivační dopisy, připravujeme kandidáty na pracovní pohovory.

Naše ikonka
 O Źivotě.cz
Tiráž
O Životě.cz
ISSN 1214-6668
Vydavatel:
Marketer, s.r.o.
Hledání
Zde hledá Jyxo
Přijmeme!
Přijmeme do našeho týmu redaktora či redaktorku na externí spolupráci. Volné vstupy na akce (press screeningy, koncerty, tiskovky atd. atd. atd.), volnost ve výběru témat, možnost seberealizace, není nutná praxe a není ani omezeno věkovou hranicí, důležitý je písemný projev. Práce není finančně honorována. Zn.: Mladý kolektiv :-)
Soutěž!
Soutěžte s námi o dva zcela unikátní kalendáře Simony Krainové Agent 007, nafocené ve stylu Jamese Bonda s touto přední kráskou českého modelingu. Kalendář je neprodejný, ale může viset na stěně právě vám, pokud nám napíšete svá novoroční předsevzetí a to, jak v nich pokračujete, budete pokračovat či případně na čem jste pohořeli. Dva nejlepší příspěvky odměníme Agenty! Piště na redakce@ozivote.cz.
Výherci
S potěšením oznamujeme, že prosincovou soutěž vyhrál pan František Krám z Plzně a slečna Lucie Burovská z Prahy. Oběma gratulujeme a zasíláme jim slíbená DVD Na Stojáka! A co že jste si to přáli nejčastěji k Vánocům? Drtivě převažovaly technické vymoženosti :-)


THE DRESDEN DOLLS v Praze

autor : Redakce , vydáno : 11. 02. 2005

Jedním z nejzajímavějších a nejúchvatnějších projektů na bostonské hudební scéně za posledních pár let je bezesporu The Dresden Dolls, v Praze se ukáží 28.2.2005, tak si je rozhodně nenechte ujít!

Toto duo tvoří zpěvačka a pianistka Amanda Palmer, která je i výhradní skladatelkou kapely, a bubeník Brian Viglione. The Dresdem Dolls vznikli v roce 2001 a od začátku se orientují na směsici žánrů jako alternativní pop, punk nebo německý kabaret. Poslední škatulka může znít dost obecně, nicméně se pod ní skrývá bujné období německého kabaretu na přelomu dvacátých a třicátých let. Ohledně svého názvu se The Dresden Dolls nechali inspirovat písní britské punkové kapely The Fall. Přestože jsou názvem spojeni s německým městem, které bylo během druhé světové války intenzivně bombardováno, texty Amandy jsou pouze v angličtině. Pozoruhodné jsou však pestrobarevná vystoupení The Dresden Dolls, které z nich v Bostonu a v blízkém okolí vytvořily status kultovní kapely, jejíž koncerty bývají beznadějně vyprodány. Palmer a Viglione nalíčení a v kostýmech, které připomínají jak gotické, tak období Výmarské republiky, úspěšně spojují kultury rozdílných národů a věků. Vzhledem k jejich hudebnímu zaměření a zcela nepřehlédnutelnému faktu, že vystupují pouze ve dvou, se naskýtá přirovnání například k The White Stripes. Debutové album The Dresden Dolls, produkoval Martin Bisi (Swans, Sonic Youth) a přineslo dvojici uznání nejenom ze strany kritiků a fanoušků, ale i pozornost známějších umělců (Beck, TheB-52s nebo Jane’s Addiction), kteří si je vybrali jako hosta svých vystoupení. Kapela se připravuje na nahrávání nové desky v doprovodu producentské dvojice Sean Slade a Paul Kolderie (Radiohead, Courtney Love) a věnuje se koncertnímu turné, v rámci kterého nás v únoru navštíví.

Tiskové zprávy a články redakce.
Komentáře
VěcAutorDatum a čas
Prodam vstupenku honza2-. -0. 2005, 22: 2
   Prodam vstupenku Janca2-. -0. 2005, 22: 2
prodám lísteksandra2-. -0. 2005, 23: 1
Prodám lístek!Rychle!Petra2-. -0. 2005, 25: 1
koupím lupen nebo dvajirka2-. -0. 2005, 26: 1
Prodám lístek...Ina2-. -0. 2005, 27: 1
NUTNÉ!!!!!Ina2-. -0. 2005, 27: 1
Zobrazit Vše | Přidat nový

Reklama
Pojištění
Za obsah jednotlivých materiálů odpovídají jejich autoři. Obsah © redakce O Životě.cz 2002 - 2006