O Životě.cz
Partnerské weby

Personální ředitelka Vám napíše profesionální strukturovaný životopis na míru pracovní pozici, o kterou se ucházíte. Životopis od nás je zaručeně pozvnánkou na pracovní pohovor. Nezapomeňte ani na motivační dopis díky němu vyniknete mezi ostatními kandidáty. Píšeme profesionální životopisy a motivační dopisy, připravujeme kandidáty na pracovní pohovory.

Naše ikonka
 O Źivotě.cz
Tiráž
O Životě.cz
ISSN 1214-6668
Vydavatel:
Marketer, s.r.o.
Hledání
Zde hledá Jyxo
Přijmeme!
Přijmeme do našeho týmu redaktora či redaktorku na externí spolupráci. Volné vstupy na akce (press screeningy, koncerty, tiskovky atd. atd. atd.), volnost ve výběru témat, možnost seberealizace, není nutná praxe a není ani omezeno věkovou hranicí, důležitý je písemný projev. Práce není finančně honorována. Zn.: Mladý kolektiv :-)
Soutěž!
Soutěžte s námi o dva zcela unikátní kalendáře Simony Krainové Agent 007, nafocené ve stylu Jamese Bonda s touto přední kráskou českého modelingu. Kalendář je neprodejný, ale může viset na stěně právě vám, pokud nám napíšete svá novoroční předsevzetí a to, jak v nich pokračujete, budete pokračovat či případně na čem jste pohořeli. Dva nejlepší příspěvky odměníme Agenty! Piště na redakce@ozivote.cz.
Výherci
S potěšením oznamujeme, že prosincovou soutěž vyhrál pan František Krám z Plzně a slečna Lucie Burovská z Prahy. Oběma gratulujeme a zasíláme jim slíbená DVD Na Stojáka! A co že jste si to přáli nejčastěji k Vánocům? Drtivě převažovaly technické vymoženosti :-)


Digitex 2005

autor : Martin Bernátek , vydáno : 13. 02. 2005

Letos se zároveň s 15. mezinárodním veletrhem Invex představí na brněnském výstavišti i nový mezinárodní veletrh s názvem Digitex.

Letos se v termínu 24. až 27. října na brněnském výstavišti představí nový mezinárodní veletrh spotřební elektroniky a digitální zábavy s názvem Digitex. Jak vznikl tento nápad se můžeme jen dohadovat a asi to zůstane i utajeno, ale dle mého názoru a zkušeností z předešlých ročníků Invexu, je to, že Invex co by na kvalitě upadá.

Hlavní organizátoři se totiž nechaly slyšet, že, cituji :Díky vymezení nabídky pro koncové uživatele bude letošní INVEX koncentrovat nabídku výhradně pro profesionály z oblasti informačních a komunikačních technologií a zájemce o specializovaná řešení.

Znamená to snad, že na letošním Invexu nenaleznou školní zájezdy Game Hall? To je zatím ve hvězdách.

Zato Digitex se má zaměřit na to, co většinu dnešní populace (a hlavně studentů) zajímá a to na spotřební elektroniku a digitální zábavu. Tedy videa, televize, domácí kina, satelitní přijímače, telefony a třeba až po notebooky či PC.

Jak tohle všechno dopadne se můžeme jen dohadovat a poté se přijet během posledního celého týdne v říjnu 2005 do Brna přesvědčit na vlastní oči. Jedno by však mohlo být jisté již dnes. Když do Brna přijedete, téměř nepoznáte, jestli se nacházíte v prostorách, kde se nachází Invex, či v prostorách, kde se nachází Digitex.

Tento tah však slibuje, že se zde v udaném termínu najde více zábavy a technologií a určitě to bude stát za návštěvu.

Určitě, být Váma, bych se jel podívat, jak to tam vypadá. Třeba zde najdete technologii, po které již dlouho toužíte ale nikde jste ji nemohli sehnat.

Komentáře
VěcAutorDatum a čas

K článku nejsou žádné komentáře.

Zobrazit Vše | Přidat nový

Reklama
Pojištění
Za obsah jednotlivých materiálů odpovídají jejich autoři. Obsah © redakce O Životě.cz 2002 - 2006