O Životě.cz
Partnerské weby

Personální ředitelka Vám napíše profesionální strukturovaný životopis na míru pracovní pozici, o kterou se ucházíte. Životopis od nás je zaručeně pozvnánkou na pracovní pohovor. Nezapomeňte ani na motivační dopis díky němu vyniknete mezi ostatními kandidáty. Píšeme profesionální životopisy a motivační dopisy, připravujeme kandidáty na pracovní pohovory.

Naše ikonka
 O Źivotě.cz
Tiráž
O Životě.cz
ISSN 1214-6668
Vydavatel:
Marketer, s.r.o.
Hledání
Zde hledá Jyxo
Přijmeme!
Přijmeme do našeho týmu redaktora či redaktorku na externí spolupráci. Volné vstupy na akce (press screeningy, koncerty, tiskovky atd. atd. atd.), volnost ve výběru témat, možnost seberealizace, není nutná praxe a není ani omezeno věkovou hranicí, důležitý je písemný projev. Práce není finančně honorována. Zn.: Mladý kolektiv :-)
Soutěž!
Soutěžte s námi o dva zcela unikátní kalendáře Simony Krainové Agent 007, nafocené ve stylu Jamese Bonda s touto přední kráskou českého modelingu. Kalendář je neprodejný, ale může viset na stěně právě vám, pokud nám napíšete svá novoroční předsevzetí a to, jak v nich pokračujete, budete pokračovat či případně na čem jste pohořeli. Dva nejlepší příspěvky odměníme Agenty! Piště na redakce@ozivote.cz.
Výherci
S potěšením oznamujeme, že prosincovou soutěž vyhrál pan František Krám z Plzně a slečna Lucie Burovská z Prahy. Oběma gratulujeme a zasíláme jim slíbená DVD Na Stojáka! A co že jste si to přáli nejčastěji k Vánocům? Drtivě převažovaly technické vymoženosti :-)


Tip na sobotní večer v Praze

autor : Redakce , vydáno : 17. 02. 2005

Nemáte ještě naplánovaný sobotní večer? Přijďte se podívat na hru Hadí klubko Švandova divadla. Otevřete si víkend něčím příjemným.

Hra vznikla v roce 1999 jako první samostatný autorský pokus režiséra Michala Langa a je napsána na tělo pro herce Ivana Řezáče, Tomáše Pavelku, Martina Sittu a Apolenu Veldovou.

Hadí klubko je komorní šílenství pro čtyři osoby a plaza. Začíná těžkou kocovinou, děje se ve značně elastickém čase a prostoru a žánrově ho vymezit je takřka nemožné. Tudíž bude jen na divákovi, přijde-li na thriller, absurdní detektivku či bezuzdou grotesku a bude-li se tedy svíjet úzkostí, namáhat si mozek či plakat smíchy.

Režie: Michal Lang

Scéna: Jan Dušek

Kostýmy: Ivana Brádková

Hudba: Martin Horáček

Pohybová spolupráce: Karel Basák

Dramaturgie: Markéta Bláhová

Hrají: Apolena Veldová, Tomáš Pavelka, Ivan Řezáč, Martin Sitta, Hana Šedová j.h., F. Čachotský j.h

sobota 19.2. 19:00h ve Studiu

Tiskové zprávy a články redakce.
Komentáře
VěcAutorDatum a čas
Re: ČlánekJirka2-. -0. 2005, 17: 1
Zobrazit Vše | Přidat nový

Reklama
Pojištění
Za obsah jednotlivých materiálů odpovídají jejich autoři. Obsah © redakce O Životě.cz 2002 - 2006