O Životě.cz
Partnerské weby

Personální ředitelka Vám napíše profesionální strukturovaný životopis na míru pracovní pozici, o kterou se ucházíte. Životopis od nás je zaručeně pozvnánkou na pracovní pohovor. Nezapomeňte ani na motivační dopis díky němu vyniknete mezi ostatními kandidáty. Píšeme profesionální životopisy a motivační dopisy, připravujeme kandidáty na pracovní pohovory.

Naše ikonka
 O Źivotě.cz
Tiráž
O Životě.cz
ISSN 1214-6668
Vydavatel:
Marketer, s.r.o.
Hledání
Zde hledá Jyxo
Přijmeme!
Přijmeme do našeho týmu redaktora či redaktorku na externí spolupráci. Volné vstupy na akce (press screeningy, koncerty, tiskovky atd. atd. atd.), volnost ve výběru témat, možnost seberealizace, není nutná praxe a není ani omezeno věkovou hranicí, důležitý je písemný projev. Práce není finančně honorována. Zn.: Mladý kolektiv :-)
Soutěž!
Soutěžte s námi o dva zcela unikátní kalendáře Simony Krainové Agent 007, nafocené ve stylu Jamese Bonda s touto přední kráskou českého modelingu. Kalendář je neprodejný, ale může viset na stěně právě vám, pokud nám napíšete svá novoroční předsevzetí a to, jak v nich pokračujete, budete pokračovat či případně na čem jste pohořeli. Dva nejlepší příspěvky odměníme Agenty! Piště na redakce@ozivote.cz.
Výherci
S potěšením oznamujeme, že prosincovou soutěž vyhrál pan František Krám z Plzně a slečna Lucie Burovská z Prahy. Oběma gratulujeme a zasíláme jim slíbená DVD Na Stojáka! A co že jste si to přáli nejčastěji k Vánocům? Drtivě převažovaly technické vymoženosti :-)


Výstava fotografií Jana Šibíka

autor : Redakce , vydáno : 17. 02. 2005

Občanské sdružení Inspirace Brno pořádá 23.2. v 19,30 v kulturním centru Stará hasička v Brně – Komíně slavnostní vernisáž fotografií Jana Šibíka z cyklu „Chci ještě žít“. Jde o dokumentární fotografii z ukrajinské Oděsy, na podporu boje proti AIDS. Výstava si vzala za cíl shromáždit finanční prostředky a za ně nakoupit léky, které prodlouží těmto nemocným lidem život.

Umožní jim stejnou, nebo alespoň podobnou léčbu, jaké se dostává nemocným HIV u nás nebo v západní Evropě.

Jako doprovodnou akci výstavy pořádáme i videovečer 14.3. v 19,30, kde se bude promítat dokument Marka Vítka a Radana Šprongla právě z Oděsy.

Ukrajina není až tak daleko a počet nemocných dosahuje hranice epidemie, což nemá v Evropě obdoby! Dostatek financí znamená dostatek léků, diagnostických pomůcek a kvalitní stravu, což mnoha pacientům prodlouží život o mnoho let a ostatním zmírní strádání v těžkých chvílích před smrtí. Smysl celé akce vidíme nejen v pomoci nemocným, ale také v prevenci! Považujeme proto za nutné na tuto skutečnost upozornit a začít s prevencí hlavně u mladých lidí.

Děkujeme, že pomáháte a myslíte na prevenci.

Výstava potrvá 23.2. - 22.3. 2005

Stará hasička , Hlavní 125, Brno –Komín

po-pá 16-20h

so-ne 13-16h

Zastávka Svratecká -1,3,11,30,36

Tiskové zprávy a články redakce.
Komentáře
VěcAutorDatum a čas

K článku nejsou žádné komentáře.

Zobrazit Vše | Přidat nový

Reklama
Pojištění
Za obsah jednotlivých materiálů odpovídají jejich autoři. Obsah © redakce O Životě.cz 2002 - 2006