O Životě.cz
Partnerské weby

Personální ředitelka Vám napíše profesionální strukturovaný životopis na míru pracovní pozici, o kterou se ucházíte. Životopis od nás je zaručeně pozvnánkou na pracovní pohovor. Nezapomeňte ani na motivační dopis díky němu vyniknete mezi ostatními kandidáty. Píšeme profesionální životopisy a motivační dopisy, připravujeme kandidáty na pracovní pohovory.

Naše ikonka
 O Źivotě.cz
Tiráž
O Životě.cz
ISSN 1214-6668
Vydavatel:
Marketer, s.r.o.
Hledání
Zde hledá Jyxo
Přijmeme!
Přijmeme do našeho týmu redaktora či redaktorku na externí spolupráci. Volné vstupy na akce (press screeningy, koncerty, tiskovky atd. atd. atd.), volnost ve výběru témat, možnost seberealizace, není nutná praxe a není ani omezeno věkovou hranicí, důležitý je písemný projev. Práce není finančně honorována. Zn.: Mladý kolektiv :-)
Soutěž!
Soutěžte s námi o dva zcela unikátní kalendáře Simony Krainové Agent 007, nafocené ve stylu Jamese Bonda s touto přední kráskou českého modelingu. Kalendář je neprodejný, ale může viset na stěně právě vám, pokud nám napíšete svá novoroční předsevzetí a to, jak v nich pokračujete, budete pokračovat či případně na čem jste pohořeli. Dva nejlepší příspěvky odměníme Agenty! Piště na redakce@ozivote.cz.
Výherci
S potěšením oznamujeme, že prosincovou soutěž vyhrál pan František Krám z Plzně a slečna Lucie Burovská z Prahy. Oběma gratulujeme a zasíláme jim slíbená DVD Na Stojáka! A co že jste si to přáli nejčastěji k Vánocům? Drtivě převažovaly technické vymoženosti :-)


Žebřík 2004

autor : Redakce , vydáno : 18. 02. 2005

Do 28. února mohou čtenáři časopisu REPORT hlasovat a spolurozhodovat o výsledcích ankety Žebřík 2004. Žebřík se svým charakterem vymyká tradičním společenským anketám, o jejichž výsledcích rozhoduje odborná akademie nebo masová veřejnost.

„Žebřík je anketou, v níž hlasují pravidelní čtenáři hudebního časopisu a serveru, čili lidé, kteří se v hudbě dobře orientují. A přitom nejsou v hlasování ničím a nikým ovlivňováni, nejsou zaangažováni v hudebním průmyslu ani nehlasují kvůli šanci něco vyhrát,“ vysvětlil Jarda Hudec, vydavatel pořádajícího časopisu.

Ankety se může zúčastnit každý, kdo vyplní kupón v únorovém vydání REPORT a pošle své tipy na adresu redakce do konce února, kdy je uzávěrka. Hlasovat se dá i na internetových stránkách www.ireport.cz či formou SMS. Hlasování zahrnuje dvě sekce: domácí česko-slovenskou a zahraniční s jedenácti kategoriemi, včetně jedné filmové. Oceněni budou vždy první tři v každém kategorii. Loňskými vítězi byli např. skupina Kabát, Dan Bárta, Lenka Dusilová, 1970 od Chinaski jako skladba roku a Entropicture – Dan Bárta & Illustratosphere jako album roku.

Ceny Žebřík 2004 převezmou jejich noví držitelé v pátek 11. března už tradičně v plzeňském Domě kultury Inwest. Jako hosté zde vystoupí Chinaski, Pražský výběr, Ready Kirken se speciálním hostem, Kryštof unplugged a skupina MIG 21, která vystoupí na Žebříku v rámci svého turné POP POP POP TOUR 2005. Šestihodinovou show bude provázet režisér Zdeněk Suchý. Druhá scéna bude ve znamení hiphopu.

Frontmana skupiny Jirky Macháčka jsem se zeptali, jak vnímá akci Žebřík, kdy o vítězech ankety rozhodují jen a jen lidé, kteří se o hudbu aktivně zajímají? „Pozitivně. Po všech zmanipulovaných soutěžích vyjde konečně najevo PRAVDA!,“ odpověděl.

Vedle známých tváří představuje Žebřík každoročně i nové talenty. Také letos dojde ještě před udílením cen k zahájení nového ročníku soutěže pro mladé začínající umělce Coca-Cola PopStar, kterou pravidelně vyhlašují společnosti Coca-Cola Česká republika a Sony BMG.

Na Žebříku vystoupí její úřadující vítěz, ústecká skupina UDG.

Vstupenky na ŽEBŘÍK 2004 lze zakoupit za 249 Kč v prodejnách Ticketpro (www.ticketpro.cz) a Ticketstream (www.ticketstream.cz), nebo si je můžete objednat také přímo v redakci REPORTU na predplatne@ireport.cz nebo na tel. 377 431 105.

Tiskové zprávy a články redakce.
Komentáře
VěcAutorDatum a čas

K článku nejsou žádné komentáře.

Zobrazit Vše | Přidat nový

Reklama
Pojištění
Za obsah jednotlivých materiálů odpovídají jejich autoři. Obsah © redakce O Životě.cz 2002 - 2006