O Životě.cz
Partnerské weby

Personální ředitelka Vám napíše profesionální strukturovaný životopis na míru pracovní pozici, o kterou se ucházíte. Životopis od nás je zaručeně pozvnánkou na pracovní pohovor. Nezapomeňte ani na motivační dopis díky němu vyniknete mezi ostatními kandidáty. Píšeme profesionální životopisy a motivační dopisy, připravujeme kandidáty na pracovní pohovory.

Naše ikonka
 O Źivotě.cz
Tiráž
O Životě.cz
ISSN 1214-6668
Vydavatel:
Marketer, s.r.o.
Hledání
Zde hledá Jyxo
Přijmeme!
Přijmeme do našeho týmu redaktora či redaktorku na externí spolupráci. Volné vstupy na akce (press screeningy, koncerty, tiskovky atd. atd. atd.), volnost ve výběru témat, možnost seberealizace, není nutná praxe a není ani omezeno věkovou hranicí, důležitý je písemný projev. Práce není finančně honorována. Zn.: Mladý kolektiv :-)
Soutěž!
Soutěžte s námi o dva zcela unikátní kalendáře Simony Krainové Agent 007, nafocené ve stylu Jamese Bonda s touto přední kráskou českého modelingu. Kalendář je neprodejný, ale může viset na stěně právě vám, pokud nám napíšete svá novoroční předsevzetí a to, jak v nich pokračujete, budete pokračovat či případně na čem jste pohořeli. Dva nejlepší příspěvky odměníme Agenty! Piště na redakce@ozivote.cz.
Výherci
S potěšením oznamujeme, že prosincovou soutěž vyhrál pan František Krám z Plzně a slečna Lucie Burovská z Prahy. Oběma gratulujeme a zasíláme jim slíbená DVD Na Stojáka! A co že jste si to přáli nejčastěji k Vánocům? Drtivě převažovaly technické vymoženosti :-)


Jak jsem se rozhodla žít bez mobilu

autor : Nyah , vydáno : 26. 02. 2005

Ano, je to tak! Já si to klidně přiznám! Jsem závislá na technických vymoženostech a nestydím se za to! Byla jsem, jsem a vždycky budu!

7:00, práce

Panebože, jen ta představa, že bych byla chvilku bez mého mobilu mě přímo děsí! Pomyšlení na ty chvíle, kdybych si nemohla přečíst nápis mého operátora a mít možnost napsat SMSku (i když bych jí zřejmě nenapsala) mě děsí.

Jak hrozné jsou pro mne chvilky, kdy musím mobil svěřit nabíječce a s předstíraným nezájmem čekat, až přestanou běhat ikonky té malé baterčičky a mé mobilátko se ke mně vrátí!

Rozhodla jsem se s tím přestat! Rozhodla jsem se tvrdě postavit své závislosti a nechat mobil dnes doma.

7: 35

Po upozornění mé kolegyně jsem zjistila, že jsem si ráno zapomněla sundat z drdolu hřeben. Sakra.

7:42

Pociťuji jakousi zvláštní nevolnost, nadměrně se mi potí ruce.

7:50

Jdu se osvěžit na toalety.

7:58

Jdu si zakouřit.

9:45

Vracím se pozdě – doufám, že si toho nikdo nevšiml. Před budovou jsem potkala mého dávného přítele, nechal mě si půl hodiny hrát s jeho mobilem.

9: 51

Odcházím hledat přítele mého nového mobilního telefonu.

10: 24

Přítele jsem nenašla. Potkala jsem v obchodě naproti šéfa. Zuřil. V sobotu jsem v práci. Odmítl mi půjčit mobil.

11:00

Vyplížila jsem se z kanceláře. Zjistila jsem, že v prvním patře je telefonní automat, fungující na podobném principu jako mobilní telefon. Asi čtvrt hodiny jsem poslouchala to sladké tútání.

11: 15

ZA chvilku je pauza na oběd. Přes ulici vedle je značková prodejna Eurotelu.

11:20

Nemohu to vydržet, odcházím dřív na pauzu. JE mi opravdu mdlo.

11:40

Prodejna měla polední pauzu. Přepadla jsem na ulici starou paní, ukradla jí mobilní telefon a utíkala s ním jak to nejrychleji šlo zpět do kanceláře.

11:57

Mobilní telefon té staré dámy se vybil. Proboha, co se mnou teď jen bude…

12:30

Povedlo se mi konečně smotat povlak na pohovku. Jdu se oběsit.

Komentáře
VěcAutorDatum a čas
Re: ČlánekAlík2-. -0. 2005, 26: 1
Zobrazit Vše | Přidat nový

Reklama
Pojištění
Za obsah jednotlivých materiálů odpovídají jejich autoři. Obsah © redakce O Životě.cz 2002 - 2006