O Životě.cz
Partnerské weby

Personální ředitelka Vám napíše profesionální strukturovaný životopis na míru pracovní pozici, o kterou se ucházíte. Životopis od nás je zaručeně pozvnánkou na pracovní pohovor. Nezapomeňte ani na motivační dopis díky němu vyniknete mezi ostatními kandidáty. Píšeme profesionální životopisy a motivační dopisy, připravujeme kandidáty na pracovní pohovory.

Naše ikonka
 O Źivotě.cz
Tiráž
O Životě.cz
ISSN 1214-6668
Vydavatel:
Marketer, s.r.o.
Hledání
Zde hledá Jyxo
Přijmeme!
Přijmeme do našeho týmu redaktora či redaktorku na externí spolupráci. Volné vstupy na akce (press screeningy, koncerty, tiskovky atd. atd. atd.), volnost ve výběru témat, možnost seberealizace, není nutná praxe a není ani omezeno věkovou hranicí, důležitý je písemný projev. Práce není finančně honorována. Zn.: Mladý kolektiv :-)
Soutěž!
Soutěžte s námi o dva zcela unikátní kalendáře Simony Krainové Agent 007, nafocené ve stylu Jamese Bonda s touto přední kráskou českého modelingu. Kalendář je neprodejný, ale může viset na stěně právě vám, pokud nám napíšete svá novoroční předsevzetí a to, jak v nich pokračujete, budete pokračovat či případně na čem jste pohořeli. Dva nejlepší příspěvky odměníme Agenty! Piště na redakce@ozivote.cz.
Výherci
S potěšením oznamujeme, že prosincovou soutěž vyhrál pan František Krám z Plzně a slečna Lucie Burovská z Prahy. Oběma gratulujeme a zasíláme jim slíbená DVD Na Stojáka! A co že jste si to přáli nejčastěji k Vánocům? Drtivě převažovaly technické vymoženosti :-)


Skupinový sex – jde hlavně o důvěru?

autor : Nyah , vydáno : 27. 02. 2005

Co se týče sexuální fantazie, Bůh nám dal do vínku každému cosi rozdílného. Ve většině případů je velice jednoduché tyto fantazie spojit, protože dnešní hravost je obrovská. Ale co když se ve vztahu objeví otázka skupinového sexu?

Většinou jsou ke skupinovému sexu více přitahováni muži, protože přece jen, co si budeme povídat, jejich chápání sexu a ženské chápání sexu je malilinko odlišné.

To ale neznamená, že ženy zaostávají. Znám i ženy, které po skupinovém sexu touží, ale jejich partneři ho jednoznačně odmítají.

Skupinový sex je široký pojem a nikde není psáno na kolik lidí se vztahuje. Nejčastěji se skupinovému sexu oddávají tři nebo čtyři lidé. Pokud se milují dvě dvojice, mohou se samozřejmě milovat jen „vedle sebe“, ale také mohou mezi sebou střídat partnery, což už vyžaduje opravdu jistou dávku lidské důvěry.

Nejzávažnějším problémem je asi psychika. Většina aktérů si totiž před tím pokládá otázky, zda-li se partnerovi nebude více zamlouvat někdo jiný, že přijde na to, že sex s někým jiným je daleko lepší a že někdo jiný ho dokáže daleko lépe vzrušit a uspokojit. Horší případy se pak bojí, že se jejich partner/ka do dalšího aktérky/aktéra zamiluje a navždy ho opustí.

Pokud vstupujete do skupinového sexu s takovými obavami, nebude to pro vás nic hezkého. Stále se budete obávat, jestli se váš/vaše partner/ka netváří o něco mileji, než když se miluje s vámi, jestli nehladí druhou osobu náruživěji atd.

Odpůrci jakýchkoliv sexuálních radovánek budou jisto jistě tvrdit, že sex je věcí pouze dvou osob a nikdo jiný by se tohoto „aktu lásky“ neměl zúčastňovat. Ano, „milování“ je akt dvou osob, splynutí dvou duší, které se milují s ctí. Ale „sex“, už samotný název sex napovídá o tom, že to není jen o lásce, ale je to o hře, smyslnosti, zábavě a rozkoši. Sex je hra a jen nejlepší hráči si umí užít pravé potěšení, které tato hra nabízí. A jako každou hru, ji hrají minimálně dva hráči.

Čekáte-li od přečtení tohoto článku jednoznačnou odpověď, zda-li jít do skupinového sexu, či ne, můžete v tomto okamžiku rovnou číst přestat. Na takovou otázku totiž není jen jedna prostá odpověď, protože okolností, které lítají vzduchem okolo, je mnoho.

Většina partnerů chce v životě tento druh sexu zkusit, ale bojí se to navrhnout své polovičce. Není pochyb o tom, že špatně nadhozená otázka muže druhého dovést k pochybám o jeho/jejích sexuálních výkonech a to přece cílem naší otázky vůbec nebylo!

Pokud vám nabídne partner skupinový sex, nelekněte se a nezačněte ihned přemýšlet o tom, zda-li s vámi již není v posteli spokojený/á a chce oživení. Kdyby to tak bylo, nemyslíte, že by s vámi už nebyl/a? Váš/e partner/ka pouze touží po něčem novém, po novém zážitku a chce to rozptýlení dopřát i vám.

Sedněte si spolu, proberte všechna pro i proti a domluvte se na kompromise. Rozhodně se do ničeho nenuťte!

Pokud se rozhodnete s partnerem k provozování skupinového sexu, musíte si navzájem opravdu důvěřovat. Už to, že s touto myšlenkou oba souhlasíte je důkazem, že dokážete tolerovat a milovat nemajetnicky.

P.S: Stále nevíte, jak o skupinovém sexu s partnerem začít? Pošlete mu nedopatřením link na tento článek ;-)

Komentáře
VěcAutorDatum a čas
Re: ČlánekRony2-. -0. 2005, 27: 1
   Re: ČlánekZuzana Roy3-. -0. 2005, 05: 1
Re: ČlánekOoaniki2-. -0. 2005, 27: 1
Re: Článek3-. -0. 2005, 03: 2
Re: ČlánekTereza Nová3-. -0. 2005, 05: 1
Re: ČlánekIveta Dvořáková3-. -0. 2005, 15: 1
   Re: ČlánekPetr7-. -0. 2005, 21: 0
Re: ČlánekCheGuevara3-. -0. 2005, 17: 2
skupinový sex.CheGuevara3-. -0. 2005, 17: 2
   skupinový sex.Nikl4-. -0. 2005, 29: 1
   skupinový sex.vesuv7-. -0. 2005, 20: 2
Re: ČlánekJája4-. -0. 2005, 20: 0
Re: ČlánekJája4-. -0. 2005, 20: 1
Re: Článekvvvv4-. -0. 2005, 20: 1
Zobrazit Vše | Přidat nový

Reklama
Pojištění
Za obsah jednotlivých materiálů odpovídají jejich autoři. Obsah © redakce O Životě.cz 2002 - 2006