O Životě.cz
Partnerské weby

Personální ředitelka Vám napíše profesionální strukturovaný životopis na míru pracovní pozici, o kterou se ucházíte. Životopis od nás je zaručeně pozvnánkou na pracovní pohovor. Nezapomeňte ani na motivační dopis díky němu vyniknete mezi ostatními kandidáty. Píšeme profesionální životopisy a motivační dopisy, připravujeme kandidáty na pracovní pohovory.

Naše ikonka
 O Źivotě.cz
Tiráž
O Životě.cz
ISSN 1214-6668
Vydavatel:
Marketer, s.r.o.
Hledání
Zde hledá Jyxo
Přijmeme!
Přijmeme do našeho týmu redaktora či redaktorku na externí spolupráci. Volné vstupy na akce (press screeningy, koncerty, tiskovky atd. atd. atd.), volnost ve výběru témat, možnost seberealizace, není nutná praxe a není ani omezeno věkovou hranicí, důležitý je písemný projev. Práce není finančně honorována. Zn.: Mladý kolektiv :-)
Soutěž!
Soutěžte s námi o dva zcela unikátní kalendáře Simony Krainové Agent 007, nafocené ve stylu Jamese Bonda s touto přední kráskou českého modelingu. Kalendář je neprodejný, ale může viset na stěně právě vám, pokud nám napíšete svá novoroční předsevzetí a to, jak v nich pokračujete, budete pokračovat či případně na čem jste pohořeli. Dva nejlepší příspěvky odměníme Agenty! Piště na redakce@ozivote.cz.
Výherci
S potěšením oznamujeme, že prosincovou soutěž vyhrál pan František Krám z Plzně a slečna Lucie Burovská z Prahy. Oběma gratulujeme a zasíláme jim slíbená DVD Na Stojáka! A co že jste si to přáli nejčastěji k Vánocům? Drtivě převažovaly technické vymoženosti :-)


Lord Of The Dance v Čechách!

autor : Redakce , vydáno : 28. 02. 2005

21. století vidí úspěch příběhu, který pokračuje v celosvětově známé keltské taneční show. Hudba a tanec je založena na tradičním irském folklóru, obohaceném o rychlejší popové melodie, moderní tanec a step.Od slavnostního uvedení této show v Dublinu v roce 1996 se stalo toto představení mezinárodně proslulým a show se stala světoznámým fenoménem.

Úspěch "Lord Of The Dance" je nepřekonatelný. Ve Velké Británii zlomilo vystoupení veškeré návštěvní rekordy, když byl stadion ve Wembley vyprodán 21krát v řadě. V Jižní Africe "Lord Of The Dance" zlomil veškeré oficiální rekordy, když lístky byly vyprodány v rekordně krátkém čase. V USA byla show vyprodána za dva týdny. Michael Flatley a "Lord Of The Dance" vystoupily také v roce 1997 na slavnostním předávání filmových Oskarů.

Při této příležitosti je vidělo 2,5 miliardy lidí na celém světě. Diváci se nemohou nabažit pohledu na soubor více než 30-ti tanečníků, kteří tančí ve velké rychlosti a souhře - detail a výdrž jsou neuvěřitelné. V posledních několika letech vystoupil "Lord Of The Dance" ve Španělsku, Itálii, Francii, Švýcarsku a Izraeli. Populární taneční show měla premiéru také v Japonsku a Jižní Americe.

Ohromující 4 miliony diváků na každém kontinentu vidělo tuto show. Video "Lord Of The Dance" bylo v roce 1996 ve Velké Británii na prvním místě prodejnosti a bylo 12krát platinové. V Austrálii se tato show stala nejprodávanější video-nahrávkou v historii Polygramu.

Světově nejúspěšnější taneční vystoupení současnosti se chlubí dvěmi permanentně cestujícími skupinami: první vystupuje v Evropě, druhá v USA, ale také dvěmi stálými skupinami: jedna je v Las Vegas a další v Biloxi v Mississippi. Poslední skupina vystupuje v Disneylandu na Floridě.

V současné době se tato show považuje za nejúspěšnější. O tom svědčí i fakt, že na celém světě se prodalo přes 8 milionů video-nahrávek "Lord Of The Dance". Rekordně rostoucí prodej video-nahrávky "Lord Of The Dance" způsobil to, že na trh byla uvedena další video-nahrávka s názvem "Michael Flatley - Gold", která je speciální autobiografií o Michaelově vzestupu od chicagských začátků až k jeho pozoruhodnému statutu: jeden z nejlepších tanečníků na světě.

Nové turné Lord of the Dance v České republice proběhne v březnu 2005.

Představení se konají v těchto městech:

18. března 2005 - Plzeň

19. března 2005 - Praha

20. března 2005 - Hradec Králové

21. března 2005 - Brno

22. března 2005 - Frýdek-Místek

Tiskové zprávy a články redakce.
Komentáře
VěcAutorDatum a čas

K článku nejsou žádné komentáře.

Zobrazit Vše | Přidat nový

Reklama
Pojištění
Za obsah jednotlivých materiálů odpovídají jejich autoři. Obsah © redakce O Životě.cz 2002 - 2006