O Životě.cz
Partnerské weby

Personální ředitelka Vám napíše profesionální strukturovaný životopis na míru pracovní pozici, o kterou se ucházíte. Životopis od nás je zaručeně pozvnánkou na pracovní pohovor. Nezapomeňte ani na motivační dopis díky němu vyniknete mezi ostatními kandidáty. Píšeme profesionální životopisy a motivační dopisy, připravujeme kandidáty na pracovní pohovory.

Naše ikonka
 O Źivotě.cz
Tiráž
O Životě.cz
ISSN 1214-6668
Vydavatel:
Marketer, s.r.o.
Hledání
Zde hledá Jyxo
Přijmeme!
Přijmeme do našeho týmu redaktora či redaktorku na externí spolupráci. Volné vstupy na akce (press screeningy, koncerty, tiskovky atd. atd. atd.), volnost ve výběru témat, možnost seberealizace, není nutná praxe a není ani omezeno věkovou hranicí, důležitý je písemný projev. Práce není finančně honorována. Zn.: Mladý kolektiv :-)
Soutěž!
Soutěžte s námi o dva zcela unikátní kalendáře Simony Krainové Agent 007, nafocené ve stylu Jamese Bonda s touto přední kráskou českého modelingu. Kalendář je neprodejný, ale může viset na stěně právě vám, pokud nám napíšete svá novoroční předsevzetí a to, jak v nich pokračujete, budete pokračovat či případně na čem jste pohořeli. Dva nejlepší příspěvky odměníme Agenty! Piště na redakce@ozivote.cz.
Výherci
S potěšením oznamujeme, že prosincovou soutěž vyhrál pan František Krám z Plzně a slečna Lucie Burovská z Prahy. Oběma gratulujeme a zasíláme jim slíbená DVD Na Stojáka! A co že jste si to přáli nejčastěji k Vánocům? Drtivě převažovaly technické vymoženosti :-)


Bajka o lásce, pekle a márnici

autor : Kateřina Švagrová , vydáno : 02. 03. 2005

Česká premiéra nejslavnější hry současného francouzského autora afrického původu Caya Makhélé. Romantika a krutá realita, vášeň a černý humor, to vše můžete vidět v Divadle Na Prádle od 9. března 2005.

Magicky laděný příběh bezdomovce Makiadiho, jehož touha po lásce zavede až k branám márnice… Na jeho strastiplné cestě k poznání své lásky ho provází Artinem (mladá žena, která hledá naplnění), Motema (žena, jejíž jméno je symbolem lásky) a děvčátko, které je v márnici jako doma a Ogba (muž mnoha tváří). Tajemnou atmosféru celého příběhu navodí především Papis Nyass alias Mokonzi Jamuziky (muž s předtuchou) svou hrou na africké bubny. Režisér Petr Hruška rozdělil plejádu rolí mezi čtyři herce a jednoho perkusistu. Kromě bezdomovce Makiada a Dítěte procházejícího zdí, jsou všechny ostatní role rozděleny mezi dva představitele. Ženské role hraje Martina Delišová , mužské Jakub Saic . Na dně jejich herectví je i při čitelném rozlišení postav cosi démonického. Bubny Papise Nyasse podpoří šamanské vyznění rafinovaného pohybového zpracování. Východisko hry i její vyznění jsou značně osvobozující. Autor akceptuje bídu a ukrutnost reality, střídá černý humor i romantiku a neusiluje o žádné poselství.

Komentáře
VěcAutorDatum a čas

K článku nejsou žádné komentáře.

Zobrazit Vše | Přidat nový

Reklama
Pojištění
Za obsah jednotlivých materiálů odpovídají jejich autoři. Obsah © redakce O Životě.cz 2002 - 2006