O Životě.cz
Partnerské weby

Personální ředitelka Vám napíše profesionální strukturovaný životopis na míru pracovní pozici, o kterou se ucházíte. Životopis od nás je zaručeně pozvnánkou na pracovní pohovor. Nezapomeňte ani na motivační dopis díky němu vyniknete mezi ostatními kandidáty. Píšeme profesionální životopisy a motivační dopisy, připravujeme kandidáty na pracovní pohovory.

Naše ikonka
 O Źivotě.cz
Tiráž
O Životě.cz
ISSN 1214-6668
Vydavatel:
Marketer, s.r.o.
Hledání
Zde hledá Jyxo
Přijmeme!
Přijmeme do našeho týmu redaktora či redaktorku na externí spolupráci. Volné vstupy na akce (press screeningy, koncerty, tiskovky atd. atd. atd.), volnost ve výběru témat, možnost seberealizace, není nutná praxe a není ani omezeno věkovou hranicí, důležitý je písemný projev. Práce není finančně honorována. Zn.: Mladý kolektiv :-)
Soutěž!
Soutěžte s námi o dva zcela unikátní kalendáře Simony Krainové Agent 007, nafocené ve stylu Jamese Bonda s touto přední kráskou českého modelingu. Kalendář je neprodejný, ale může viset na stěně právě vám, pokud nám napíšete svá novoroční předsevzetí a to, jak v nich pokračujete, budete pokračovat či případně na čem jste pohořeli. Dva nejlepší příspěvky odměníme Agenty! Piště na redakce@ozivote.cz.
Výherci
S potěšením oznamujeme, že prosincovou soutěž vyhrál pan František Krám z Plzně a slečna Lucie Burovská z Prahy. Oběma gratulujeme a zasíláme jim slíbená DVD Na Stojáka! A co že jste si to přáli nejčastěji k Vánocům? Drtivě převažovaly technické vymoženosti :-)


Coca-Cola Popstar 2005

autor : Redakce , vydáno : 03. 03. 2005

Soutěž Coca-Cola Popstar je jedinečnou příležitostí pro začínající muzikanty, jak projevit svůj talent před hudebními odborníky a zapsat se do povědomí veřejnosti.

Skupiny či jednotlivci, kteří ještě nemají zázemí u některé hudební společnosti a chtěli by se zúčastnit, posílají do soutěže CD se svými autorskými písněmi. Na základě jejich kvality se mohou nakonec stát semifinalisty a živými vystoupeními přesvědčit porotu, že právě oni si zaslouží titul nové Coca-Cola Popstar.

Hlavní cenou je natočení a vydání alba u gramofonové společnosti Sony BMG Music Entertainment a získání profesionálního zázemí.

„Pro naši společnost a pro naši klíčovou značku Coca-Cola je nesmírně důležité spojení s mladými lidmi a také s hudbou,“ říká Zdeněk Vilímek, Public Affairs a Communications Director Coca-Cola Česká republika s.r.o.

Zbyněk Knobloch, Managing Director SONY BMG Music, k tomu dodává: „Coca-Cola Popstar vnímáme jako silnou a kvalitní „značku“, jejímž prostřednictvím dostanou šanci talentovaní muzikanti a zpěváci. Vzhledem k tomu, že tato soutěž je koncipována jako „autorská“ - tj. že přihlášené kapely a interpreti soutěží s vlastním repertoárem, máme jako hudební vydavatelství i velmi dobrý přehled o „potenciálu“ mladých začínajících kapel. Koneckonců vítězové předchozích ročníků, kapely UDG a 100°C (druhá jmenovaná kapela je letos nominovaná v Cenách akademie populární hudby v kategorii „Objev roku“), jsou dobrým příkladem toho, že Coca-Cola Popstar skvěle funguje.“

Společnost Coca-Cola k příležitosti soutěže vyrobila speciální edici půllitrových lahví nápoje s portréty obou dosavadních vítězů Coca-Cola Popstar - kapel 100°C a UDG. Třetí etiketa (viz obrázek) vyzývá všechny nové zájemce k účasti v letošním ročníku s heslem „Letos to můžete být vy“.

TŘETÍ ROČNÍK soutěže Coca-Cola Popstar bude vyhlášen 11. března 2005 při ceremoniálu vyhlášení výsledků ankety ŽEBŘÍK časopisu Report, v plzeňském Domě kultury Inwest.

Od 14. března 2005 do 15. května 2005 mohou zájemci posílat své demonahrávky na CD na adresu Sony BMG Music Entertainment Palackého 1, 112 99 Praha 1.

Během této doby budou zástupci Sony BMG Music Entertainment provádět první předvýběr nahrávek – do prvního sezení poroty postoupí maximálně 150 účastníků.

Dne 26. května 2005 porota při svém prvním zasedání vybere 9 nejlepších, kteří postoupí do semifinále. Desátým semifinalistou se stane vítěz internetového hlasování na oficiální stránce soutěže www.cocacolapopstar.cz, které bude probíhat již od samotného zahájení soutěže, tj. 14. března až do 26. května 2005.

Důležitost internetového hlasování potvrzuje fakt, že loni vítězná kapela UDG postoupila do semifinále právě na základě hlasů návštěvníků webové stránky soutěže.

Semifinále se bude konat 8. června 2005 – na základě živého hraní budou zvoleni 3 finalisté. Ti se ve dnech 14. – 18. června vydají na turné, jež bude mít tři zastávky: v Pardubicích, Brně a Ostravě. Nakonec se utkají na finálovém koncertě v Lucerna Music Baru dne 23. června 2005, z něhož vzejde vítěz.

HLASOVÁNÍ VEŘEJNOSTI

Zmíněné hlasování na internetu probíhalo i v předchozích dvou ročnících Coca-Cola Popstar. Letos poprvé ovšem může široká veřejnost zasáhnout i do nejužšího, finálového klání. Od 8. června 2005 bude na hudební stanici TV Óčko probíhat soutěž, v níž diváci mohou posílat své hlasy pomocí SMS vybraným třem finalistům. Zároveň budou moci volit své oblíbence návštěvníci koncertů v Pardubicích, Brně a Ostravě. Absolutní vítěz těchto dvou typů hlasování obdrží Cenu veřejnosti na finálovém večeru.

Pro hlasující fanoušky budou připraveny ceny od vyhlašovatelů a partnerů soutěže.

Tiskové zprávy a články redakce.
Komentáře
VěcAutorDatum a čas

K článku nejsou žádné komentáře.

Zobrazit Vše | Přidat nový

Reklama
Pojištění
Za obsah jednotlivých materiálů odpovídají jejich autoři. Obsah © redakce O Životě.cz 2002 - 2006