O Životě.cz
Partnerské weby

Personální ředitelka Vám napíše profesionální strukturovaný životopis na míru pracovní pozici, o kterou se ucházíte. Životopis od nás je zaručeně pozvnánkou na pracovní pohovor. Nezapomeňte ani na motivační dopis díky němu vyniknete mezi ostatními kandidáty. Píšeme profesionální životopisy a motivační dopisy, připravujeme kandidáty na pracovní pohovory.

Naše ikonka
 O Źivotě.cz
Tiráž
O Životě.cz
ISSN 1214-6668
Vydavatel:
Marketer, s.r.o.
Hledání
Zde hledá Jyxo
Přijmeme!
Přijmeme do našeho týmu redaktora či redaktorku na externí spolupráci. Volné vstupy na akce (press screeningy, koncerty, tiskovky atd. atd. atd.), volnost ve výběru témat, možnost seberealizace, není nutná praxe a není ani omezeno věkovou hranicí, důležitý je písemný projev. Práce není finančně honorována. Zn.: Mladý kolektiv :-)
Soutěž!
Soutěžte s námi o dva zcela unikátní kalendáře Simony Krainové Agent 007, nafocené ve stylu Jamese Bonda s touto přední kráskou českého modelingu. Kalendář je neprodejný, ale může viset na stěně právě vám, pokud nám napíšete svá novoroční předsevzetí a to, jak v nich pokračujete, budete pokračovat či případně na čem jste pohořeli. Dva nejlepší příspěvky odměníme Agenty! Piště na redakce@ozivote.cz.
Výherci
S potěšením oznamujeme, že prosincovou soutěž vyhrál pan František Krám z Plzně a slečna Lucie Burovská z Prahy. Oběma gratulujeme a zasíláme jim slíbená DVD Na Stojáka! A co že jste si to přáli nejčastěji k Vánocům? Drtivě převažovaly technické vymoženosti :-)


Už tušíte, kdo bude Největší Čech?

autor : Redakce , vydáno : 04. 03. 2005

Koho veřejnost nominovala do první stovky nejvýznamnějších osobností Čech, Moravy a Slezska se dozvíme začátkem května. Kdo se však do první stovky nedostal, víme už dnes. Počínaje dnešním dnem Česká televize postupně odhalí jména některých nominovaných, kteří sice obdrželi nominační hlasy veřejnosti, ale na jejich umístění v první stovce to však nestačilo.

Projekt Největší Čech tím tak vstupuje do další fáze. Až do 4. května budou mít diváci ČT možnost seznámit se každý den s trojicí zajímavých nominovaných osobností.

Volili jsme panovníky, herce i politiky, malíře i baviče, architekty, podnikatele i sportovce. Co bylo při nominacích nejdůležitější? Inteligence? Vůdčí schopnosti? Schopnost soucítit s ostatními? Síla myšlenky? Morální kvality? Přetrvávající vliv na současné dění?

Pokud si nadále kladete tyto otázky, přemýšlíte-li, jaké vlastnosti by měl Největší Čech mít, potom se podívejte na oficiální stránky projektu www.nejvetsicech.cz.

Pod odkazem Ideální Čech vám Česká televize nabízí možnost sestavit si vlastní kombinaci vybraných vlastností, které by žádné velké osobnosti neměly chybět.

Zajímají vás jména odhalovaných trojic, ale bojíte se, že vám jejich vyhlášení v televizi unikne? Nic se neděje. Aktuální jména nominovaných budou každý den ke zhlédnutí i na stránkách www.nejvetsicech.cz a na Teletextu České televize, na straně 343.

Tisková zpráva ČT

Tiskové zprávy a články redakce.
Komentáře
VěcAutorDatum a čas

K článku nejsou žádné komentáře.

Zobrazit Vše | Přidat nový

Reklama
Pojištění
Za obsah jednotlivých materiálů odpovídají jejich autoři. Obsah © redakce O Životě.cz 2002 - 2006