O Životě.cz
Partnerské weby

Personální ředitelka Vám napíše profesionální strukturovaný životopis na míru pracovní pozici, o kterou se ucházíte. Životopis od nás je zaručeně pozvnánkou na pracovní pohovor. Nezapomeňte ani na motivační dopis díky němu vyniknete mezi ostatními kandidáty. Píšeme profesionální životopisy a motivační dopisy, připravujeme kandidáty na pracovní pohovory.

Naše ikonka
 O Źivotě.cz
Tiráž
O Životě.cz
ISSN 1214-6668
Vydavatel:
Marketer, s.r.o.
Hledání
Zde hledá Jyxo
Přijmeme!
Přijmeme do našeho týmu redaktora či redaktorku na externí spolupráci. Volné vstupy na akce (press screeningy, koncerty, tiskovky atd. atd. atd.), volnost ve výběru témat, možnost seberealizace, není nutná praxe a není ani omezeno věkovou hranicí, důležitý je písemný projev. Práce není finančně honorována. Zn.: Mladý kolektiv :-)
Soutěž!
Soutěžte s námi o dva zcela unikátní kalendáře Simony Krainové Agent 007, nafocené ve stylu Jamese Bonda s touto přední kráskou českého modelingu. Kalendář je neprodejný, ale může viset na stěně právě vám, pokud nám napíšete svá novoroční předsevzetí a to, jak v nich pokračujete, budete pokračovat či případně na čem jste pohořeli. Dva nejlepší příspěvky odměníme Agenty! Piště na redakce@ozivote.cz.
Výherci
S potěšením oznamujeme, že prosincovou soutěž vyhrál pan František Krám z Plzně a slečna Lucie Burovská z Prahy. Oběma gratulujeme a zasíláme jim slíbená DVD Na Stojáka! A co že jste si to přáli nejčastěji k Vánocům? Drtivě převažovaly technické vymoženosti :-)


Hledá se kuře

autor : Redakce , vydáno : 06. 03. 2005

Žluté kuře se záchranným kruhem, symbol sbírky Pomozte dětem, je ohroženo. Padlo do rukou únoscům žádajícím výkupné. Česká televize spolu s Nadací rozvoje občanské společnosti (NROS) proto v těchto dnech odstartovala velkou pátrací akci. Vše vyvrcholí na Pondělí velikonoční 28. března v přímém přenosu na prvním programu České televize, kdy má být údajně předáno výkupné.

Do sedmého ročníku sbírky v přímém přenosu se mohou diváci zapojit od časného rána. O pomoc se shromažďováním peněz na výkupné je poprvé již v 7: 25 hod. požádá ze Studia Pomozte dětem Alena Zárybnická. Od brzkého rána tak diváci můžou zavolat do callcentra částku, kterou chtějí přispět, nebo zaslat svůj příspěvek rovnou prostřednictvím dárcovské SMS. Během dne se Studio Pomozte dětem přihlásí ještě sedmkrát nejen se žádostí o pomoc, ale i s představováním organizátorů jednotlivých sbírkových akcí.

Letos se do pomoci dětem zapojila všechna tři televizní studia České televize. TS Brno na dopoledne připravilo speciální vydání úspěšného soutěžního klání AZ Kvíz pro Kuře. Soupeřit tentokrát budou nejen oba moderátoři pořadu, Eva Machourková a Aleš Zbořil, ale i Tomáš Hanák a Marcela Augustová.

V podvečer se přihlásí TS Ostrava se svojí Hodinou pravdy pro Kuře, která se též ponese ve znamení pátrání po zmizelém maskotovi. Ve studiu diváky přivítá nejen Petr Svoboda, ale i Aleš Juchelka a Roman Pastorek. Moderátoři však nebudou sami, na pomoc si pozvali Buty, Věru Špinarovou a Ivu Frülingovou.

Pátrání po Kuřeti vyvrcholí ve velkém večerním pořadu z Kavčích Hor s názvem Hledá se Kuře. Od 20 hod. na ČT1 zapojí Marcela Augustová a Tomáš Hanák do pomoci celou řadu známých osobností. Mezi jinými přislíbili účast kapely Support Lesbiens, Mig 21, Burma Jones, či Vilém Čok. Ze Slovenska dorazí i zlatá slovenská slavice Mischa. Kuře pomohou hledat také kočky, resp. tanečníci a zpěváci slavného muzikálu Cats. Svoji pomocnou ruku nabídne vystoupením v pořadu i Aneta Langerová. Chybět samozřejmě nebudou ani stálice projektu Ivan Hlas či Anna K s Tomášem Varteckým. Pořad je také poděkováním všem, kteří se na sbírce podílejí v průběhu celého roku. V publiku tedy přivítáme nejen dárce, ale i zástupce spojenců sbírky.

Jednou z možností, jak podpořit projekt již od začátku března, je zaslat dárcovskou sms ve tvaru DMS KURE na číslo 87777. Cena zprávy je 30 Kč + DPH. Pomozte dětem obdrží minimálně 27 Kč. Více možností, jak přispět naleznou lidé na www.pomoztedetem.cz.

Sbírkový projekt Pomozte dětem:

Pomozte dětem je dlouhodobá, veřejná sbírka organizovaná Českou televizí a Nadací rozvoje občanské společnosti. Za 6 let sbírkový projekt rozdělil celkem 57 849 902 Kč. Peníze jsou každoročně rozděleny ve veřejném výběrovém řízení. Doposud sbírka pomohla prostřednictvím 494 projektů 70 tisícům znevýhodněným a ohroženým dětem.

Tisková zpráva ČT

Tiskové zprávy a články redakce.
Komentáře
VěcAutorDatum a čas

K článku nejsou žádné komentáře.

Zobrazit Vše | Přidat nový

Reklama
Pojištění
Za obsah jednotlivých materiálů odpovídají jejich autoři. Obsah © redakce O Životě.cz 2002 - 2006