O Životě.cz
Partnerské weby

Personální ředitelka Vám napíše profesionální strukturovaný životopis na míru pracovní pozici, o kterou se ucházíte. Životopis od nás je zaručeně pozvnánkou na pracovní pohovor. Nezapomeňte ani na motivační dopis díky němu vyniknete mezi ostatními kandidáty. Píšeme profesionální životopisy a motivační dopisy, připravujeme kandidáty na pracovní pohovory.

Naše ikonka
 O Źivotě.cz
Tiráž
O Životě.cz
ISSN 1214-6668
Vydavatel:
Marketer, s.r.o.
Hledání
Zde hledá Jyxo
Přijmeme!
Přijmeme do našeho týmu redaktora či redaktorku na externí spolupráci. Volné vstupy na akce (press screeningy, koncerty, tiskovky atd. atd. atd.), volnost ve výběru témat, možnost seberealizace, není nutná praxe a není ani omezeno věkovou hranicí, důležitý je písemný projev. Práce není finančně honorována. Zn.: Mladý kolektiv :-)
Soutěž!
Soutěžte s námi o dva zcela unikátní kalendáře Simony Krainové Agent 007, nafocené ve stylu Jamese Bonda s touto přední kráskou českého modelingu. Kalendář je neprodejný, ale může viset na stěně právě vám, pokud nám napíšete svá novoroční předsevzetí a to, jak v nich pokračujete, budete pokračovat či případně na čem jste pohořeli. Dva nejlepší příspěvky odměníme Agenty! Piště na redakce@ozivote.cz.
Výherci
S potěšením oznamujeme, že prosincovou soutěž vyhrál pan František Krám z Plzně a slečna Lucie Burovská z Prahy. Oběma gratulujeme a zasíláme jim slíbená DVD Na Stojáka! A co že jste si to přáli nejčastěji k Vánocům? Drtivě převažovaly technické vymoženosti :-)


V SuperStar padl rekord!

autor : Vlasta Remišová , vydáno : 08. 03. 2005

V neděli při třetím semifinálovém klání soutěžících Česko hledá SuperStar padl rekord – zatím nejvíc hlasů na první postupové místo získal vloni Sámer Issa – 48%. Teď je rekord překonán. A musím se přiznat – můj tip na postupující se shodoval s názorem diváků.

Pokořil ho 25 letý Tehránec studující šest let v Praze medicínu, Ali Amiri. Zazpíval píseň Briana Adamse Please, forgive me tak přesvědčivě, že prostě nemohl nevyhrát. Dokonce i Gábině Osvaldové nezbylo podle jejích slov než zamáčknout slzu. Bylo to pěkné zakončení třetí desítky – Ali zpíval jako poslední. Druhá postupující je Monika Šramlová, rodačka z podkrkonoší. Vybrala si píseň Lisy Stansfield All around the world a panu Horáčkovy se prý její pojetí líbilo mnohem víc než podání Lisy S. Podle pana Klezly jediná (zpívala jako devátá) působila jako zpěvačka.

Celkově bylo třetí kolo poněkud slabé. Možná, že svůj díl nesl i výběr písní, na které soutěžící často nestačili, ale vybírali si je sami. Kromě již dvou výše zmíněných postupujících by porota ještě „posunula“ do finále Markétu Poulíčkovou, studentku populárního zpěvu, jenž se dostala na pódium jako první. Ačkoli je pro Gábinu Osvaldovou „hotovou zpěvačkou“, diváci pravděpodobně čekali víc, protože Markétin výkon v minulých kolech byl rozhodně lepší. Vojtěch Dinga byl v semifinále SuperStar už vloni, a zase nepostoupil. Nic proti jeho výkonu, ale na srdceryvného Aliho a živelnou Moniku prostě neměl. To byli tak všichni, kdo by mohli při troše štěstí ještě dostat z druhou šanci.

Opět jsem slyšeli jen jednu českou píseň, a to Ještě že Tě lásko mám (Petr Kolář) v podání Rudolfa Gabriše. No-podle poroty impozantní zjev bez hlasu. Pořád nechápu, jak mohou čtyři lidé někoho poslat do semifinále pěvecké soutěže, kde mu ti samí čtyři lidé řeknou, že neumí zpívat. Ale každopádně Rudovo podání bylo tak strašné, že by každá holka radši utekla než by s ním mířila k výšinám. Nezachránila ho ani andulka Filip. Přílišná stylizace do Tomáše Savky rozhodně nepomohla ani Tomáši Bajtovi, lehce připitomělý smích po každém druhém slově zazdil i ten zbytek celkem slušného zpěvu. Podle pana Horáčka hvězda večírků pánů podnikajících v cukrovinkách, ale nevím, nevím, aby účastníci neodcházeli blízko hyperglykemického šoku… Vysokou laťku si s písní Climb every mountain nasadila čtyřiadvacetiletá Markéta Vítková. Nepřeskočila. I když se Tereza Ženatá při zpěvu písně Lets have a party bavila a porota s ní, diváci asi ne. Tady nepomohl ani rock ´n´ roll. Rozhodně lepší výkony v minulých kolech předváděl Adam Valášek. Nyní ho porota delegoval do muzikálu Veselý sysel – tam by prý zazářil (pro příště doporučuji-ať si paní vizážistky odpustí ten hrozný účes – co je na stojících vlasech úchvatného??). Také on v minulých kolech předvedl cosi lepšího, tady měl co dělat, aby vůbec stíhal rytmus… Až za rok nebo i později má přijít Eva Kašparová – dle mého skromného názoru slečna s příliš malým hlasovým rozsahem (ještě za Šárkou nebo Julianem – a to už je co říct), k nedobrému výkonu možná přispěl i výběr písně.

Ke dvěma dívkám a dvěma chlacům ve finále tedy pribili Ali a Monika, nás čekají ještě dvě semifinálové desítky a druhá šance. Takže - držme se!!

PS: Hvězdná pěchota zase stála za to. Pokud se nechcete dívat na SuperStar, zkuste alespoň pěchotu. Ta rozhodně k výšinám míří!! :-)

Komentáře
VěcAutorDatum a čas
pravopyzšťoura3-. -0. 2005, 08: 1
Adam ValášekMoon Shadow3-. -0. 2005, 10: 1
Zobrazit Vše | Přidat nový

Reklama
Pojištění
Za obsah jednotlivých materiálů odpovídají jejich autoři. Obsah © redakce O Životě.cz 2002 - 2006