O Životě.cz
Partnerské weby

Personální ředitelka Vám napíše profesionální strukturovaný životopis na míru pracovní pozici, o kterou se ucházíte. Životopis od nás je zaručeně pozvnánkou na pracovní pohovor. Nezapomeňte ani na motivační dopis díky němu vyniknete mezi ostatními kandidáty. Píšeme profesionální životopisy a motivační dopisy, připravujeme kandidáty na pracovní pohovory.

Naše ikonka
 O Źivotě.cz
Tiráž
O Životě.cz
ISSN 1214-6668
Vydavatel:
Marketer, s.r.o.
Hledání
Zde hledá Jyxo
Přijmeme!
Přijmeme do našeho týmu redaktora či redaktorku na externí spolupráci. Volné vstupy na akce (press screeningy, koncerty, tiskovky atd. atd. atd.), volnost ve výběru témat, možnost seberealizace, není nutná praxe a není ani omezeno věkovou hranicí, důležitý je písemný projev. Práce není finančně honorována. Zn.: Mladý kolektiv :-)
Soutěž!
Soutěžte s námi o dva zcela unikátní kalendáře Simony Krainové Agent 007, nafocené ve stylu Jamese Bonda s touto přední kráskou českého modelingu. Kalendář je neprodejný, ale může viset na stěně právě vám, pokud nám napíšete svá novoroční předsevzetí a to, jak v nich pokračujete, budete pokračovat či případně na čem jste pohořeli. Dva nejlepší příspěvky odměníme Agenty! Piště na redakce@ozivote.cz.
Výherci
S potěšením oznamujeme, že prosincovou soutěž vyhrál pan František Krám z Plzně a slečna Lucie Burovská z Prahy. Oběma gratulujeme a zasíláme jim slíbená DVD Na Stojáka! A co že jste si to přáli nejčastěji k Vánocům? Drtivě převažovaly technické vymoženosti :-)


Má drahá babička

autor : Sára , vydáno : 09. 03. 2005

Problémy prostě nejsou jen s mužskejma. Poslední dobou stále častěji zjišťuji, že problémy s ženskejma jsou skoro častější, horší a drnější než s některými zástupci mužské populace.

Tak si třeba vemte mojí babičku.

Má babička žije s dědou něco přes šedesát let a jsou spolu šťastni (už při tomhle začínám pochybovat o babiččině zdraví).

Ale jelikož je v důchodu, nemá jaksi možnost uplatňovat své pracovní nasazení takovým způsobem, jako kdysi v práci, že.

Takže svou energii vydává na "zlepšování" naší životní úrovně (Neo z ní kvete).

Včera mi volala kolem desáté do práce, že mi koupila velice hezké šaty a tomu mému novému příteli (babičce utíká čas jinak než mně - pro mě už je to téměř trvanlivý vztah), že koupila také něco moc hezkého.

Odpoledne že přijde na návštěvu.

Neo s převelikým odporem nešel na tradiční pinpongové utkání místních pobudů, se kterými se spřátelil, a čekal se mnou na babičku.

Babička přišla přesně.

Šaty byli opravdu dobré. Rudé. Průhledné. Ani se nedá říct, že by byli pod zadek, spíš nad něj; záda měly holá a měly obrovský výstřih na břiše. Na miniaturní sukénce na zadku měly napsáno "fuck me baby".

Neo dostal krátké triko s nápisem "Peace forever".

Večer babička volala.

Je to tak, máme s babičkou odlišný vkus na vše, i na filmovou televizní nabídku. Pokud si já tedy sednu k televizi a začnu se dívat na opravdu dobrý film, tradičně mi zavolá babi.

Nea nejvíc vytáčí, že standartně volá po skončení televizních novin, kdy jsou noviny sportovní, protože ty babičku nezajímají.

Neo prohlásil, že si buď změníme číslo a nebo si zručíme pevnou linku.

Přece jenom nás pasovala na děvku a hipíka….

No a to je jednom jedna jediná ženská v mém životě!

Komentáře
VěcAutorDatum a čas

K článku nejsou žádné komentáře.

Zobrazit Vše | Přidat nový

Reklama
Pojištění
Za obsah jednotlivých materiálů odpovídají jejich autoři. Obsah © redakce O Životě.cz 2002 - 2006