O Životě.cz
Partnerské weby

Personální ředitelka Vám napíše profesionální strukturovaný životopis na míru pracovní pozici, o kterou se ucházíte. Životopis od nás je zaručeně pozvnánkou na pracovní pohovor. Nezapomeňte ani na motivační dopis díky němu vyniknete mezi ostatními kandidáty. Píšeme profesionální životopisy a motivační dopisy, připravujeme kandidáty na pracovní pohovory.

Naše ikonka
 O Źivotě.cz
Tiráž
O Životě.cz
ISSN 1214-6668
Vydavatel:
Marketer, s.r.o.
Hledání
Zde hledá Jyxo
Přijmeme!
Přijmeme do našeho týmu redaktora či redaktorku na externí spolupráci. Volné vstupy na akce (press screeningy, koncerty, tiskovky atd. atd. atd.), volnost ve výběru témat, možnost seberealizace, není nutná praxe a není ani omezeno věkovou hranicí, důležitý je písemný projev. Práce není finančně honorována. Zn.: Mladý kolektiv :-)
Soutěž!
Soutěžte s námi o dva zcela unikátní kalendáře Simony Krainové Agent 007, nafocené ve stylu Jamese Bonda s touto přední kráskou českého modelingu. Kalendář je neprodejný, ale může viset na stěně právě vám, pokud nám napíšete svá novoroční předsevzetí a to, jak v nich pokračujete, budete pokračovat či případně na čem jste pohořeli. Dva nejlepší příspěvky odměníme Agenty! Piště na redakce@ozivote.cz.
Výherci
S potěšením oznamujeme, že prosincovou soutěž vyhrál pan František Krám z Plzně a slečna Lucie Burovská z Prahy. Oběma gratulujeme a zasíláme jim slíbená DVD Na Stojáka! A co že jste si to přáli nejčastěji k Vánocům? Drtivě převažovaly technické vymoženosti :-)


Práce na Novém Zélandě

autor : Martina Antošová , vydáno : 16. 03. 2005

Pracovat legálně na Novém Zélandě už nebude takový problém. Tamější ministerstvo pro přistěhovalecké otázky se totiž rozhodlo udělit několika desítkám občanů České republiky dvanáctiměsíční pracovní víza. První žádosti mohly být podány už minulé úterý.

Kvóta je pevně stanovena na celý rok a je určena stovce mladých Čechů. Úspěšný žadatel o víza nesmí pracovat pro jednoho zaměstnavatele déle než tři měsíce. Během ročního pracovního pobytu mu je však povoleno strávit tři měsíce studiem.

Nabídka je určena lidem mezi 18 až 30 lety a funguje v rámci reciprocity, až stovka mladých Novozélanďanů tedy bude moci bez problému získat víza pro práci u nás.

Příslušné dohody mezi ČR a Novým Zélandem byly podepsány vloni na podzim. Podobné úmluvy uzavřel Nový Zéland již s dvanácti zeměmi Evropy, celkově jsme třiadvacátým státem, s nímž Working Holiday Scheme podepsal.

Komentáře
VěcAutorDatum a čas

K článku nejsou žádné komentáře.

Zobrazit Vše | Přidat nový

Reklama
Pojištění
Za obsah jednotlivých materiálů odpovídají jejich autoři. Obsah © redakce O Životě.cz 2002 - 2006