O Životě.cz
Partnerské weby

Personální ředitelka Vám napíše profesionální strukturovaný životopis na míru pracovní pozici, o kterou se ucházíte. Životopis od nás je zaručeně pozvnánkou na pracovní pohovor. Nezapomeňte ani na motivační dopis díky němu vyniknete mezi ostatními kandidáty. Píšeme profesionální životopisy a motivační dopisy, připravujeme kandidáty na pracovní pohovory.

Naše ikonka
 O Źivotě.cz
Tiráž
O Životě.cz
ISSN 1214-6668
Vydavatel:
Marketer, s.r.o.
Hledání
Zde hledá Jyxo
Přijmeme!
Přijmeme do našeho týmu redaktora či redaktorku na externí spolupráci. Volné vstupy na akce (press screeningy, koncerty, tiskovky atd. atd. atd.), volnost ve výběru témat, možnost seberealizace, není nutná praxe a není ani omezeno věkovou hranicí, důležitý je písemný projev. Práce není finančně honorována. Zn.: Mladý kolektiv :-)
Soutěž!
Soutěžte s námi o dva zcela unikátní kalendáře Simony Krainové Agent 007, nafocené ve stylu Jamese Bonda s touto přední kráskou českého modelingu. Kalendář je neprodejný, ale může viset na stěně právě vám, pokud nám napíšete svá novoroční předsevzetí a to, jak v nich pokračujete, budete pokračovat či případně na čem jste pohořeli. Dva nejlepší příspěvky odměníme Agenty! Piště na redakce@ozivote.cz.
Výherci
S potěšením oznamujeme, že prosincovou soutěž vyhrál pan František Krám z Plzně a slečna Lucie Burovská z Prahy. Oběma gratulujeme a zasíláme jim slíbená DVD Na Stojáka! A co že jste si to přáli nejčastěji k Vánocům? Drtivě převažovaly technické vymoženosti :-)


SuperStar po čtvrté

autor : Vlasta Remišová , vydáno : 16. 03. 2005

„Ano, ano, opět se střílelo těžkým kalibrem, takže někteří diváci jsou teď pravděpodobně mrtví.“ Tak sice rekapitulovala Laďka Něrgešová hvězdnou pěchotu čtvrtého semifinále soutěže Česko hledá SuperStar, v několika případech by se ale totéž dalo tvrdit i o porotě – „Doufám, že neskončíte v pracím prášku jako Vaše sestra!“

Tentokrát postoupili jedna dívka a jeden chlapec. 13. března poslali diváci celkem 202 419 hlasů, z nichž 26% patřilo studentce státní konzervatoře v Praze, 16 leté Kláře Zaňkové, jednoznačné favoritce poroty, která zazpívala píseň z filmu Pearl Harbor There you’ll be (Faith Hill). Na druhém místě s 23% postoupil Petr Bende, 27 letý rodák z jižní Moravy, jenž si vybral píseň Robbieho Williamse Angels. Klára byla tentokrát z celé desítky rozhodně nejlepší, na tom se shodla i porota. I když pro Gábinu Osvaldovou je Klára trochu moc zdravé a normální děvče a měla by být více excentrická, Michal Horáček od ní čeká více vzdoru a něčeho nečekaného. Výkon Petra sice porotu příliš nepřesvědčil, do finále by ho delegoval jen Michal Horáček, a Ondřej Soukup dokonce prohlásil, že byl k jeho výkonu lhostejný, protože na něj Petr z jeviště působil lhostejným dojmem, ale rozhodující byla přízeň diváků a ta se projevila jinak.

Další hlasy porotců byly pro Magdalénu Šalamounovou (do finále by ji posunul každý z nich), 17 letou studentku z Prahy, které podle jejích slov „vůbec nic nepřijde trapný“. S originálním podání písně skupiny Queen Spread your wings je silným kandidátem na druhou šanci, minimálně na žhavou kartu poroty. Svým zpěvem rozhodně překvapila, ačkoli podle Eduarda Klezly má obrovské množství nedostatků, ale je velmi zajímavá, je jako závan čerstvého větru, dle Ondřeje Soukupa rozhodně patřící na jeviště. Její výkon byl ale pro diváka nejspíš přeci jen příliš neučesaný a „nekontrolovaný“.

K absolutním propadákům naopak patřilo vystoupení Sandry Ferkové s písní Věry Špinarové Jednoho dne se vrátíš z filmu Tenkrát na západě. Způsob, jak uspět, je nejen vybrat si těžkou píseň, aby na ní byly vidět pěvecké kvality soutěžících, ale současně takovou, na kterou stačí. To Sandra tentokrát nezvládla. Ondřej Soukup: "Dole sem Vás neslyšel a nahoře ste křičela." Nepostupují ani „Barbie a Ken“ – zdravotní sestra Světlana Šáchová a student Adam Vojtěch. Problém s Adamem měla Gábina Osvaldová – je pro ní plakát, i když v neděli „docela dobrej plakát.“ Prototyp zdravého bílého muže určitého věku, jenž by mohl být poslán jako vzorek lidské rasy jiným vesmírným civilizacím.

Dalšími nepostupujícími jsou Daniela Kubečková s písní zpěvačky Sher Strong enough, Barbora Zajptová s When I need you od Bonnie Tyler, Matouš Kubáček, jenž si vybral píseň Eltona Johna Your song a druhý zpěvák v češtině Josef Živčák – zpíval Koně se taky střílejí Michala Penka.

Kapitolou samo o sobě je vždy oblečení semifinalistů, ve kterém předstupují před diváky. (O oblečení moderátorů nemluvě.) Ani tento díl nebyl výjimkou, některé kousky byly opravdu děsivé. Sako Petra Bende, svítivě oranžové tílko na velmi světlé pleti Kláry Zaňkové i celkový outfit Sandry Ferkové. Jedno z příjemných zjištění bylo, že žádný ze soutěžících neměl na hlavě vyčesaného „kohouta“.

Čeká nás ještě jedno „opravdové“ semifinálové kolo, druhá šance a potom přijde velké dvanáctitýdenní finále.

Komentáře
VěcAutorDatum a čas

K článku nejsou žádné komentáře.

Zobrazit Vše | Přidat nový

Reklama
Pojištění
Za obsah jednotlivých materiálů odpovídají jejich autoři. Obsah © redakce O Životě.cz 2002 - 2006