O Životě.cz
Partnerské weby

Personální ředitelka Vám napíše profesionální strukturovaný životopis na míru pracovní pozici, o kterou se ucházíte. Životopis od nás je zaručeně pozvnánkou na pracovní pohovor. Nezapomeňte ani na motivační dopis díky němu vyniknete mezi ostatními kandidáty. Píšeme profesionální životopisy a motivační dopisy, připravujeme kandidáty na pracovní pohovory.

Naše ikonka
 O Źivotě.cz
Tiráž
O Životě.cz
ISSN 1214-6668
Vydavatel:
Marketer, s.r.o.
Hledání
Zde hledá Jyxo
Přijmeme!
Přijmeme do našeho týmu redaktora či redaktorku na externí spolupráci. Volné vstupy na akce (press screeningy, koncerty, tiskovky atd. atd. atd.), volnost ve výběru témat, možnost seberealizace, není nutná praxe a není ani omezeno věkovou hranicí, důležitý je písemný projev. Práce není finančně honorována. Zn.: Mladý kolektiv :-)
Soutěž!
Soutěžte s námi o dva zcela unikátní kalendáře Simony Krainové Agent 007, nafocené ve stylu Jamese Bonda s touto přední kráskou českého modelingu. Kalendář je neprodejný, ale může viset na stěně právě vám, pokud nám napíšete svá novoroční předsevzetí a to, jak v nich pokračujete, budete pokračovat či případně na čem jste pohořeli. Dva nejlepší příspěvky odměníme Agenty! Piště na redakce@ozivote.cz.
Výherci
S potěšením oznamujeme, že prosincovou soutěž vyhrál pan František Krám z Plzně a slečna Lucie Burovská z Prahy. Oběma gratulujeme a zasíláme jim slíbená DVD Na Stojáka! A co že jste si to přáli nejčastěji k Vánocům? Drtivě převažovaly technické vymoženosti :-)


Poměrně zbytečný večer v Arše

autor : Mgr. Tomáš Vladislav Novák , vydáno : 17. 03. 2005

Projekty Divadla Archa pořádané ve spolupráci s Britskou radou bývají bonbónkem v pražském kulturním životě. Tentokrát ale obě instituce pořádně šláply vedle.

V sobotu 12. března uvedla Archa Mary MacMaster a Donalda Haye, čili Earth music. Duo skotských muzikantů mělo představovat „rodinné stříbro“ skotské hudby (Mary MacMaster získala světový věhlas díky své hře na klarsach, elektrifikovanou harfu a Donald Hay je uznávaný pro svou vnímavost a nápaditost, které uplatňuje při hře na bicí nástroje). Byla to však spíše nekonečná nuda položená na nepříjemných kovových zvucích elektrifikované harfy. Za celý večer zazněly jen dvě skutečně podmanivé písně – to když se harfa odmlčela.

Je otázkou, co dnešní muzikanty žene do násilné elektrifikace klasických nástrojů. Ani elektronické housle nemohou konkurovat klasickým (a to jsou k tomuto účelu speciálně konstruované), naprosto nadbytečné pak je zprostředkovávání zvuku bicích nástrojů mikrofonem. Přidá-li se ještě k tomu velmi nekvalitní výkon zvukaře, rozpadá se jistě zajímavá originální skotská hudba do plejády nepříjemných tónů, občas na hranici snesitelnosti.

Sobotní večer se dal jistě využít příjemněji a užitečněji.

Komentáře
VěcAutorDatum a čas

K článku nejsou žádné komentáře.

Zobrazit Vše | Přidat nový

Reklama
Pojištění
Za obsah jednotlivých materiálů odpovídají jejich autoři. Obsah © redakce O Životě.cz 2002 - 2006