O Životě.cz
Partnerské weby

Personální ředitelka Vám napíše profesionální strukturovaný životopis na míru pracovní pozici, o kterou se ucházíte. Životopis od nás je zaručeně pozvnánkou na pracovní pohovor. Nezapomeňte ani na motivační dopis díky němu vyniknete mezi ostatními kandidáty. Píšeme profesionální životopisy a motivační dopisy, připravujeme kandidáty na pracovní pohovory.

Naše ikonka
 O Źivotě.cz
Tiráž
O Životě.cz
ISSN 1214-6668
Vydavatel:
Marketer, s.r.o.
Hledání
Zde hledá Jyxo
Přijmeme!
Přijmeme do našeho týmu redaktora či redaktorku na externí spolupráci. Volné vstupy na akce (press screeningy, koncerty, tiskovky atd. atd. atd.), volnost ve výběru témat, možnost seberealizace, není nutná praxe a není ani omezeno věkovou hranicí, důležitý je písemný projev. Práce není finančně honorována. Zn.: Mladý kolektiv :-)
Soutěž!
Soutěžte s námi o dva zcela unikátní kalendáře Simony Krainové Agent 007, nafocené ve stylu Jamese Bonda s touto přední kráskou českého modelingu. Kalendář je neprodejný, ale může viset na stěně právě vám, pokud nám napíšete svá novoroční předsevzetí a to, jak v nich pokračujete, budete pokračovat či případně na čem jste pohořeli. Dva nejlepší příspěvky odměníme Agenty! Piště na redakce@ozivote.cz.
Výherci
S potěšením oznamujeme, že prosincovou soutěž vyhrál pan František Krám z Plzně a slečna Lucie Burovská z Prahy. Oběma gratulujeme a zasíláme jim slíbená DVD Na Stojáka! A co že jste si to přáli nejčastěji k Vánocům? Drtivě převažovaly technické vymoženosti :-)


Ján Zákopčaník odchází na vlastní žádost z ČT

autor : Redakce , vydáno : 20. 03. 2005

Přestože v současné době vrcholí v ČT přípravy na vysílání zpravodajského kanálu ČT24, do kterých jsou zapojeni všichni redaktoři a moderátoři v maximální možné míře, nebude vedení ČT panu Zákopčaníkovi bránit v jeho dalších osobních i profesních plánech a jeho nečekané žádosti vyjde i v této exponované době vstříc.

Vedení ČT si jeho dlouholeté odborné práce v Redakci zpravodajství váží. Ján Zákopčaník, který patřil k výrazným osobnostem ČT, usiloval se svými kolegy o moderní a originální způsob zprostředkování informací o počasí divákům televize veřejné služby.

Ján Zákopčaník je původním povoláním letecký meteorolog. V České televizi zůstal meteorologii věrný a tématu počasí se v Redakci zpravodajství věnoval od ledna 1994. Diváci mu své sympatie několikrát vyjádřili prostřednictvím ocenění Rosnička roku.

Tisková zpráva ČT1

Tiskové zprávy a články redakce.
Komentáře
VěcAutorDatum a čas
Re: ČlánekLáďa3-. -0. 2005, 22: 1
Zobrazit Vše | Přidat nový

Reklama
Pojištění
Za obsah jednotlivých materiálů odpovídají jejich autoři. Obsah © redakce O Životě.cz 2002 - 2006