O Životě.cz
Partnerské weby

Personální ředitelka Vám napíše profesionální strukturovaný životopis na míru pracovní pozici, o kterou se ucházíte. Životopis od nás je zaručeně pozvnánkou na pracovní pohovor. Nezapomeňte ani na motivační dopis díky němu vyniknete mezi ostatními kandidáty. Píšeme profesionální životopisy a motivační dopisy, připravujeme kandidáty na pracovní pohovory.

Naše ikonka
 O Źivotě.cz
Tiráž
O Životě.cz
ISSN 1214-6668
Vydavatel:
Marketer, s.r.o.
Hledání
Zde hledá Jyxo
Přijmeme!
Přijmeme do našeho týmu redaktora či redaktorku na externí spolupráci. Volné vstupy na akce (press screeningy, koncerty, tiskovky atd. atd. atd.), volnost ve výběru témat, možnost seberealizace, není nutná praxe a není ani omezeno věkovou hranicí, důležitý je písemný projev. Práce není finančně honorována. Zn.: Mladý kolektiv :-)
Soutěž!
Soutěžte s námi o dva zcela unikátní kalendáře Simony Krainové Agent 007, nafocené ve stylu Jamese Bonda s touto přední kráskou českého modelingu. Kalendář je neprodejný, ale může viset na stěně právě vám, pokud nám napíšete svá novoroční předsevzetí a to, jak v nich pokračujete, budete pokračovat či případně na čem jste pohořeli. Dva nejlepší příspěvky odměníme Agenty! Piště na redakce@ozivote.cz.
Výherci
S potěšením oznamujeme, že prosincovou soutěž vyhrál pan František Krám z Plzně a slečna Lucie Burovská z Prahy. Oběma gratulujeme a zasíláme jim slíbená DVD Na Stojáka! A co že jste si to přáli nejčastěji k Vánocům? Drtivě převažovaly technické vymoženosti :-)


ŽIVOT na NITÍCH

autor : Kateřina Švagrová , vydáno : 22. 03. 2005

V dubnu vyjde nová kniha ředitelky Divadla Spejbla a Hurvínka Heleny Štáchové. Radost, smutek, vypomínky krásné i bolavé, to vše a ještě mnohem víc v její autobiografii.

Tato ojedinělá autobiografie je spojením životních osudů autorky, ale také se prolíná s deníkem probíhající těžké nemoci paní Štáchové.

Kniha zachycuje její dětství, studia, lásky, začátky divadelní, rozhlasové i dabingové kariéry, příchod do Divadla S+H, ale seznámí čtenáře i se všemi jejími životními mezníky - život po boku Miloše Kirschnera, smrt blízkých, narození dcery Denisy a syna Miloše, vážná dopravní nehoda, nekončící soudy ohledně ochranné známky Spejbla a Hurvínka…

Vzpomínky čtenáře zavedou do různých koutů světa a jsou doplněny i mnohými humornými historkami a bohatou fotopřílohou.

Komentáře
VěcAutorDatum a čas

K článku nejsou žádné komentáře.

Zobrazit Vše | Přidat nový

Reklama
Pojištění
Za obsah jednotlivých materiálů odpovídají jejich autoři. Obsah © redakce O Životě.cz 2002 - 2006