O Životě.cz
Partnerské weby

Personální ředitelka Vám napíše profesionální strukturovaný životopis na míru pracovní pozici, o kterou se ucházíte. Životopis od nás je zaručeně pozvnánkou na pracovní pohovor. Nezapomeňte ani na motivační dopis díky němu vyniknete mezi ostatními kandidáty. Píšeme profesionální životopisy a motivační dopisy, připravujeme kandidáty na pracovní pohovory.

Naše ikonka
 O Źivotě.cz
Tiráž
O Životě.cz
ISSN 1214-6668
Vydavatel:
Marketer, s.r.o.
Hledání
Zde hledá Jyxo
Přijmeme!
Přijmeme do našeho týmu redaktora či redaktorku na externí spolupráci. Volné vstupy na akce (press screeningy, koncerty, tiskovky atd. atd. atd.), volnost ve výběru témat, možnost seberealizace, není nutná praxe a není ani omezeno věkovou hranicí, důležitý je písemný projev. Práce není finančně honorována. Zn.: Mladý kolektiv :-)
Soutěž!
Soutěžte s námi o dva zcela unikátní kalendáře Simony Krainové Agent 007, nafocené ve stylu Jamese Bonda s touto přední kráskou českého modelingu. Kalendář je neprodejný, ale může viset na stěně právě vám, pokud nám napíšete svá novoroční předsevzetí a to, jak v nich pokračujete, budete pokračovat či případně na čem jste pohořeli. Dva nejlepší příspěvky odměníme Agenty! Piště na redakce@ozivote.cz.
Výherci
S potěšením oznamujeme, že prosincovou soutěž vyhrál pan František Krám z Plzně a slečna Lucie Burovská z Prahy. Oběma gratulujeme a zasíláme jim slíbená DVD Na Stojáka! A co že jste si to přáli nejčastěji k Vánocům? Drtivě převažovaly technické vymoženosti :-)


Chcete se stát cestovatelem?

autor : Mgr. Tomáš Vladislav Novák , vydáno : 23. 03. 2005

A nevíte, jak na to? Inspiraci můžete hledat od 1. do 3. dubna na Setkání cestovatelů v KD Ládví na Praze 8.

Setkání cestovatelů je festival, který se těší vysoké návštěvnosti. Program třídenního maratónu, který probíhá ve dvou sálech, tvoří projekce diapozitivů doprovázených komentářem a hudbou, besedy se známými cestovateli či fotografy a filmové dokumenty. Je to příležitost pro všechny návštěvníky vyměnit si zkušenosti, poznat se s novými lidmi či najít kamarády na cesty. Nemalou součástí programu jsou také prezentační stánky v předsálí, kde se mohou návštěvníci informovat o nových cestopisných knihách, časopisech, průvodcích, outdoorovém vybavení nebo jiných zajímavostech pro cestovatele. Na volné ploše před kulturním domem budou návštěvníky lákat i dva terénní speciály ARO 244 a jedna motorka BMW, které se chystají v říjnu na čtrnáctiměsíční expedici kolem Afriky.

V předsálí najdete „cestovatelskou nástěnku“, kam si můžete vyvěsit jakýkoli cestovatelský inzerátek nebo pozvánku na akci. Pomocí inzerátků můžete najít i nové kamarády na cesty nebo pro život.

Pro mimopražské návštěvníky bude možnost přespání v nedaleké tělocvičně ZŠ za poplatek 50 Kč za osobu a noc. Vstupné stojí na pátek 100 Kč, na sobotu a neděli po 200 Kč.

Z programu vybírám jen namátkou: Himálaj v létě i zimě - 2 filmové dokumenty (Martin Mykiska 1. 4. v 18.00); S plachetnicí Victoria kolem světa (Michal Nešvara 1. 4. v 19.30); Tajemství Ohňové země (Marek Srba 2. 4. v 10.45); Jižní Čína - snědená země (Vladimír Lemberk 2. 4. v 15.30); Mýtus Emil Holub (Jiří Martínek 2. 4. v 10.45); Peru a Bolívie za 30 dní (Tomáš Rasl 2. 4. v 19.15); Šumava zadumaná (Vladislav Hošek 3. 4. v 15.30); Klášter v Himálaji – pozvánka na brigádu (Dalibor Lebloch 3. 4. v 15.30)

Na Setkání cestovatelů v Praze se představí přes 40 cestovatelů a fotografů z Čech i Moravy. Jednotliví nezávislí cestovatelé si připravili 45 minutová pásma diapozitivů, jenž budou doprovázet vlastním komentářem a zajímavými hudebními ukázkami nahranými na cestách. Pro mnohé to bude opět velká příležitost k výměně cestovatelských tipů a nebo inspirace, kam se vydat na dva prázdninové měsíce. Ve velkém sále proběhnou kvalitní projekce doprovázené hudebními ukázkami a v malém sále budou probíhat spíše klubové pořady s intenzivnější vazbou mezi přednášejícím a publikem a s důrazem na diskusi.

Festival dává prostor profesionálním i amatérským cestovatelům a fotografům příležitost veřejné prezentace vlastních fotografií nebo diapozitivů formou komponovaných projekcí. Více informací najdete na www.setkanicestovatelu.cz.

Komentáře
VěcAutorDatum a čas

K článku nejsou žádné komentáře.

Zobrazit Vše | Přidat nový

Reklama
Pojištění
Za obsah jednotlivých materiálů odpovídají jejich autoři. Obsah © redakce O Životě.cz 2002 - 2006