O Životě.cz
Partnerské weby

Personální ředitelka Vám napíše profesionální strukturovaný životopis na míru pracovní pozici, o kterou se ucházíte. Životopis od nás je zaručeně pozvnánkou na pracovní pohovor. Nezapomeňte ani na motivační dopis díky němu vyniknete mezi ostatními kandidáty. Píšeme profesionální životopisy a motivační dopisy, připravujeme kandidáty na pracovní pohovory.

Naše ikonka
 O Źivotě.cz
Tiráž
O Životě.cz
ISSN 1214-6668
Vydavatel:
Marketer, s.r.o.
Hledání
Zde hledá Jyxo
Přijmeme!
Přijmeme do našeho týmu redaktora či redaktorku na externí spolupráci. Volné vstupy na akce (press screeningy, koncerty, tiskovky atd. atd. atd.), volnost ve výběru témat, možnost seberealizace, není nutná praxe a není ani omezeno věkovou hranicí, důležitý je písemný projev. Práce není finančně honorována. Zn.: Mladý kolektiv :-)
Soutěž!
Soutěžte s námi o dva zcela unikátní kalendáře Simony Krainové Agent 007, nafocené ve stylu Jamese Bonda s touto přední kráskou českého modelingu. Kalendář je neprodejný, ale může viset na stěně právě vám, pokud nám napíšete svá novoroční předsevzetí a to, jak v nich pokračujete, budete pokračovat či případně na čem jste pohořeli. Dva nejlepší příspěvky odměníme Agenty! Piště na redakce@ozivote.cz.
Výherci
S potěšením oznamujeme, že prosincovou soutěž vyhrál pan František Krám z Plzně a slečna Lucie Burovská z Prahy. Oběma gratulujeme a zasíláme jim slíbená DVD Na Stojáka! A co že jste si to přáli nejčastěji k Vánocům? Drtivě převažovaly technické vymoženosti :-)


Co nevíte o rozhovorech a báli jste se zeptat

autor : Redakce , vydáno : 24. 03. 2005

Mnoho manažerů, personalistů a konzultantů trápí otázky typu: Na co se ptát? Jak vést rozhovor svižně? Jak rozpoznat pravdu a lež? Jak obrátit jednání ve svůj prospěch? Na tyto a podobné otázky se bude snažit najít odpovědi konference s názvem „Co nevíte o rozhovorech a báli jste se zeptat?“, kterou ve dnech 5. a 6. dubna 2005 v hotelu Andel´s v Praze pořádá občanské sdružení Ianus a společnost A.D LONGMAN, s.r.o.

Akce je určena všem, kteří mají o problematiku rozhovorů v netradičním pojetí zájem. Program konference je složen ze dvou částí. Pevnou kostru tvoří přednášky, na kterých zazní hlavní témata. Na přednášky pak navazuje Variabilní část programu - sada paralelně probíhajících seminářů, workshopů a tréninků. Zatímco přednášky absolvují všichni účastníci společně, z variabilní části programu si každý účastník akce vybere seminář, workshop nebo trénink zcela dle své preference. Odborný program povedou špičkoví specialisté a zkušení praktici, například PhDr. Jiří Šípek, člen katedry psychologie FF UK v Praze, PhDr. Vratislav Strnad, prezident České systemické společnosti, Štěpánka Podrazilová, lektor, kouč a konzultant společnosti A.D. LONGMAN, nebo PhDr. Iva Šubrtová, manažerka pro rozvoj organizace ve společnosti Plzeňský Prazdroj, a.s. Výtěžek z konference bude použit na plnění poslání Ianus o.s., to jest na podporu celoživotního vzdělávání a celostního rozvoje jedinců a skupin ohrožených dlouhodobou nezaměstnaností.

Tiskové zprávy a články redakce.
Komentáře
VěcAutorDatum a čas
zadarmo???Alík3-. -0. 2005, 24: 1
Zobrazit Vše | Přidat nový

Reklama
Pojištění
Za obsah jednotlivých materiálů odpovídají jejich autoři. Obsah © redakce O Životě.cz 2002 - 2006