O Životě.cz
Partnerské weby

Personální ředitelka Vám napíše profesionální strukturovaný životopis na míru pracovní pozici, o kterou se ucházíte. Životopis od nás je zaručeně pozvnánkou na pracovní pohovor. Nezapomeňte ani na motivační dopis díky němu vyniknete mezi ostatními kandidáty. Píšeme profesionální životopisy a motivační dopisy, připravujeme kandidáty na pracovní pohovory.

Naše ikonka
 O Źivotě.cz
Tiráž
O Životě.cz
ISSN 1214-6668
Vydavatel:
Marketer, s.r.o.
Hledání
Zde hledá Jyxo
Přijmeme!
Přijmeme do našeho týmu redaktora či redaktorku na externí spolupráci. Volné vstupy na akce (press screeningy, koncerty, tiskovky atd. atd. atd.), volnost ve výběru témat, možnost seberealizace, není nutná praxe a není ani omezeno věkovou hranicí, důležitý je písemný projev. Práce není finančně honorována. Zn.: Mladý kolektiv :-)
Soutěž!
Soutěžte s námi o dva zcela unikátní kalendáře Simony Krainové Agent 007, nafocené ve stylu Jamese Bonda s touto přední kráskou českého modelingu. Kalendář je neprodejný, ale může viset na stěně právě vám, pokud nám napíšete svá novoroční předsevzetí a to, jak v nich pokračujete, budete pokračovat či případně na čem jste pohořeli. Dva nejlepší příspěvky odměníme Agenty! Piště na redakce@ozivote.cz.
Výherci
S potěšením oznamujeme, že prosincovou soutěž vyhrál pan František Krám z Plzně a slečna Lucie Burovská z Prahy. Oběma gratulujeme a zasíláme jim slíbená DVD Na Stojáka! A co že jste si to přáli nejčastěji k Vánocům? Drtivě převažovaly technické vymoženosti :-)


Pomozte o Velikonočním pondělí i Vy

autor : Redakce , vydáno : 28. 03. 2005

Studia Pomozte dětem, speciální vydání AZ kvízu pro Kuře, Hodina pravdy pro Kuře a večer přímý přenos velkého zábavného pořadu plného hvězd - Hledá se Kuře. To všechno jsou Velikonoce s Kuřetem v České televizi.

Večerní přímý přenos Hledá se Kuře zahájí na Velikonoční pondělí ve 20 hod. na ČT1 skupina Kabát. Tradiční moderátorská dvojice Marcela Augustová a Tomáš Hanák v bezmála dvou hodinách přivítá např. kapely Support Lesbiens, Mig 21, Burmu Jones nebo Anetu Langerovou. Pomocnou ruku při pátrání po Kuřeti podají také Anna K. s Tomášem Varteckým, Jiří Korn, Ondřej Havelka, Vilém Čok, či tanečníci a zpěváci slavného muzikálů Cats. Všichni umělci vystoupí bez nároku na honorář.

V callcentru, kam mohou diváci zavolat částku, kterou chtějí přispět, se během večerního přenosu vystřídá na dvacet moderátorů a redaktorů České televize. Volající si tak budou moci popovídat např. s Ivetou Toušlovou, Bohumilem Klepetkem, Petrem Vichnarem, Pavlem Karasem, Martinou Vrbovou, či Stanislavem Bartůškem nebo Petrem Lesákem.

Do sedmého ročníku sbírky v přímém přenosu se mohou diváci zapojit již od časného rána. O pomoc se shromažďováním peněz je poprvé již v 7,25 hod. požádá ze Studia Pomozte dětem Alena Zárybnická. Během dne se přihlásí ještě sedmkrát, aby přestavila organizátory jednotlivých sbírkových akcí a vysvětlila divákům, jak mohou přispět. Callcentrum s telefonním číslem 800 800 543 bude v provozu již od prvního vstupu, diváci můžou také zaslat dárcovskou SMS ve tvaru DMS KURE na číslo 87777.

V 9,35 budou po Kuřeti pátrat v brněnském studiu Tomáš Hanák, Marcela Augustová, kteří se vydali do Brna, aby se utkali s Evou Machourkovou a Alešem Zbořilem ve speciálním vydání AZ kvízu pro Kuře.

V podvečer 18,05 se přihlásí Hodina pravdy pro Kuře, ve které se tentokrát diváci nepotkají pouze s Petrem Svobodou, ale i s Alešem Juchelkou a Romanem Pastorkem. Chybět nebudou ani soutěžní týmy složené z dětí ze tří dětských domovů. Na pomoc moderátorům přijdou i kapela Buty a zpěvačky Iva Frülingová a Věra Špinarová.

Sbírkový projekt Pomozte dětem:

Pomozte dětem je dlouhodobá, veřejná sbírka organizovaná Českou televizí a Nadací rozvoje občanské společnosti. Za 6 let sbírkový projekt rozdělil celkem 57 849 902 Kč. Peníze jsou každoročně rozděleny ve veřejném výběrovém řízení. Doposud sbírka pomohla prostřednictvím 494 projektů 70 tisícům znevýhodněným a ohroženým dětem.

Přispět na konto Pomozte dětem je možné také zasláním dárcovské sms ve tvaru DMS KURE na číslo 87777. Cena zprávy je 30 Kč + DPH. Pomozte dětem obdrží minimálně 27 Kč. Více možností, jak přispět a veškeré podrobné informace o sbírce najdete na www.pomoztedetem.cz.

Tisková zpráva ČT

Tiskové zprávy a články redakce.
Komentáře
VěcAutorDatum a čas

K článku nejsou žádné komentáře.

Zobrazit Vše | Přidat nový

Reklama
Pojištění
Za obsah jednotlivých materiálů odpovídají jejich autoři. Obsah © redakce O Životě.cz 2002 - 2006