O Životě.cz
Partnerské weby

Personální ředitelka Vám napíše profesionální strukturovaný životopis na míru pracovní pozici, o kterou se ucházíte. Životopis od nás je zaručeně pozvnánkou na pracovní pohovor. Nezapomeňte ani na motivační dopis díky němu vyniknete mezi ostatními kandidáty. Píšeme profesionální životopisy a motivační dopisy, připravujeme kandidáty na pracovní pohovory.

Naše ikonka
 O Źivotě.cz
Tiráž
O Životě.cz
ISSN 1214-6668
Vydavatel:
Marketer, s.r.o.
Hledání
Zde hledá Jyxo
Přijmeme!
Přijmeme do našeho týmu redaktora či redaktorku na externí spolupráci. Volné vstupy na akce (press screeningy, koncerty, tiskovky atd. atd. atd.), volnost ve výběru témat, možnost seberealizace, není nutná praxe a není ani omezeno věkovou hranicí, důležitý je písemný projev. Práce není finančně honorována. Zn.: Mladý kolektiv :-)
Soutěž!
Soutěžte s námi o dva zcela unikátní kalendáře Simony Krainové Agent 007, nafocené ve stylu Jamese Bonda s touto přední kráskou českého modelingu. Kalendář je neprodejný, ale může viset na stěně právě vám, pokud nám napíšete svá novoroční předsevzetí a to, jak v nich pokračujete, budete pokračovat či případně na čem jste pohořeli. Dva nejlepší příspěvky odměníme Agenty! Piště na redakce@ozivote.cz.
Výherci
S potěšením oznamujeme, že prosincovou soutěž vyhrál pan František Krám z Plzně a slečna Lucie Burovská z Prahy. Oběma gratulujeme a zasíláme jim slíbená DVD Na Stojáka! A co že jste si to přáli nejčastěji k Vánocům? Drtivě převažovaly technické vymoženosti :-)


Navštivte výstavu Mořský svět

autor : Jitka Ptáčková , vydáno : 01. 04. 2005

Mořský svět je unikátní stálá výstava mořských ryb a dalších mořských živočichů, otevřená jak Pražanům, tak všem návštěvníkům metropole od léta 2002.

Na více než tisíci čtverečních metrech tu najdete jako na dlani svět, který si jinak mohou z takové bezprostřední blízkosti prohlížet jen ti nejlepší potápěči. Moderní akvária totiž naprosto dokonale simulují přirozené prostředí mořských tvorů. Nejde jen o 75 tisíc litrů speciálně upravené mořské vody. Speciální zářivkové a výbojkové osvětlení v akváriích nahrazuje přírodní sluneční paprsky a mikropočítačem řízená vodní čerpadla dokonale nahrazují příliv a odliv. V nočních hodinách svítí nad akvárii měsíční světlo, které dokáže simulovat i úplněk měsíce. Nejmodernější technologie tak mořským korálům, barevným exotickým rybičkám a dalším živočichům moří a oceánů vytvářejí ty nejideálnější podmínky pro plnohodnotný život.

Jakmile vstoupíte do Mořského světa padne na vás příjemná atmosféra. Celý vnitřní prostor je koncipován tak, abyste se opravdu cítili jako v mořském světě. Vybarveno odstíny modré, po stěnách potapěči a ryby, uprostřed velký rejnok… Slyšíte zvuk moře a osvětlení je mihotavé jak paprsky měsíce odrážejícího se od hladiny. V horní části si zas připadáte jak v jeskyni, tam si taky uvědomíte, že život v moři nejsou jen ryby. Uvidíte zde různé druhy sasanek. Vše je detailně a barevně sladěno a navozuje to velmi příjemnou atmosféru. A obsah akvárií? Pastva pro oči. Ani se vám nebude chtít věřit, že tolik barevných kombinací byste našli pod mořskou hladinou! Těšit se můžete například na malé žraloky, krevety nebo hvězdice a velké množství různých rybiček.

Mořský svět sídlí na Výstavišti v Praze 7. Otevírací doba je od 10-19 hodin a to každý den včetně víkendů a svátků. Ceny vstupenek jsou pro dospělé 120 Kč, pro děti do 4 let zdarma, pro děti od 4 do 15 let 70 Kč, pro studenty a důchodce 100 Kč. Využít můžete i rodinné vstupné (2 + 2) 330 Kč nebo (2 + 3) 350 Kč.

Zdroj informací: http://www.morskysvet.cz

Komentáře
VěcAutorDatum a čas

K článku nejsou žádné komentáře.

Zobrazit Vše | Přidat nový

Reklama
Pojištění
Za obsah jednotlivých materiálů odpovídají jejich autoři. Obsah © redakce O Životě.cz 2002 - 2006