O Životě.cz
Partnerské weby

Personální ředitelka Vám napíše profesionální strukturovaný životopis na míru pracovní pozici, o kterou se ucházíte. Životopis od nás je zaručeně pozvnánkou na pracovní pohovor. Nezapomeňte ani na motivační dopis díky němu vyniknete mezi ostatními kandidáty. Píšeme profesionální životopisy a motivační dopisy, připravujeme kandidáty na pracovní pohovory.

Naše ikonka
 O Źivotě.cz
Tiráž
O Životě.cz
ISSN 1214-6668
Vydavatel:
Marketer, s.r.o.
Hledání
Zde hledá Jyxo
Přijmeme!
Přijmeme do našeho týmu redaktora či redaktorku na externí spolupráci. Volné vstupy na akce (press screeningy, koncerty, tiskovky atd. atd. atd.), volnost ve výběru témat, možnost seberealizace, není nutná praxe a není ani omezeno věkovou hranicí, důležitý je písemný projev. Práce není finančně honorována. Zn.: Mladý kolektiv :-)
Soutěž!
Soutěžte s námi o dva zcela unikátní kalendáře Simony Krainové Agent 007, nafocené ve stylu Jamese Bonda s touto přední kráskou českého modelingu. Kalendář je neprodejný, ale může viset na stěně právě vám, pokud nám napíšete svá novoroční předsevzetí a to, jak v nich pokračujete, budete pokračovat či případně na čem jste pohořeli. Dva nejlepší příspěvky odměníme Agenty! Piště na redakce@ozivote.cz.
Výherci
S potěšením oznamujeme, že prosincovou soutěž vyhrál pan František Krám z Plzně a slečna Lucie Burovská z Prahy. Oběma gratulujeme a zasíláme jim slíbená DVD Na Stojáka! A co že jste si to přáli nejčastěji k Vánocům? Drtivě převažovaly technické vymoženosti :-)


Šéfrosnička má konečně utrum

autor : Mgr. Tomáš Vladislav Novák , vydáno : 04. 04. 2005

Zmizení Zákopčaníka z televizní obrazovky je sice příjemné, ale klidné a přehledné předpovědi počasí se asi stejně nedočkáme.

Proč komerční televize nasazují na meteorologii sexydívky, je v podstatě jasné. Veřejnoprávní pokus však selhal hned v počátku. Zákopčaníkovo zmatené blábolení či módní přehlídka neuvěřitelně špatných a nepadnoucích modelů Míkové (patrně z domácí svépomocné dílny) zcela překrývaly sdělované informace a potlačily divákovo vnímání i poměrně lepších kolegů.

Jakub Puchalský svého času zdědil v České televizi tři monstra. Jílkové a Černého se zbavil, ale Zákopčaník z neznámého důvodu přežíval dál. A diváci byli v podstatě bez předpovědi počasí – respektive vypátrat ji mezi zakoktáváním a nesouvislým blekotáním mohli jen ti nejpozornější.

Jsem přesvědčen, že předpověď počasí má sdělovat fakta o povětrnostní situaci. Nejlépe prostřednictvím profesionálního spíkra mimo obraz. Animované meteorologické snímky a mapy jsou nesmírně zajímavé samy o sobě a grafická předpověď snadno rozluštitelná a zapamatovatelná.

Bohužel se zdá, že odstranění šéfrosničky Zákopčaníka je pouhým zábleskem na lepší časy v České televizi. (I když se chystá konečně i odstranění slaboduchých hlasatelek programu.) Povýšení Míkové znamená, že si ze zítřejšího počasí zase zapamatujeme jen beztvarý a zcela nemódní pytel, v němž se nám předváděla.

Komentáře
VěcAutorDatum a čas
Tak nevímjihor4-. -0. 2005, 04: 0
Re: Článek4-. -0. 2005, 04: 1
   Re: ČlánekAllen Strange4-. -0. 2005, 04: 1
KONEČNĚ?Vorel4-. -0. 2005, 05: 0
   KONEČNĚ?F.Frinta4-. -0. 2005, 05: 1
   KONEČNĚ?Jiný názor4-. -0. 2005, 07: 1
MikovaRys4-. -0. 2005, 05: 1
Re: ČlánekŤuhýk4-. -0. 2005, 05: 2
Zobrazit Vše | Přidat nový

Reklama
Pojištění
Za obsah jednotlivých materiálů odpovídají jejich autoři. Obsah © redakce O Životě.cz 2002 - 2006