O Životě.cz
Partnerské weby

Personální ředitelka Vám napíše profesionální strukturovaný životopis na míru pracovní pozici, o kterou se ucházíte. Životopis od nás je zaručeně pozvnánkou na pracovní pohovor. Nezapomeňte ani na motivační dopis díky němu vyniknete mezi ostatními kandidáty. Píšeme profesionální životopisy a motivační dopisy, připravujeme kandidáty na pracovní pohovory.

Naše ikonka
 O Źivotě.cz
Tiráž
O Životě.cz
ISSN 1214-6668
Vydavatel:
Marketer, s.r.o.
Hledání
Zde hledá Jyxo
Přijmeme!
Přijmeme do našeho týmu redaktora či redaktorku na externí spolupráci. Volné vstupy na akce (press screeningy, koncerty, tiskovky atd. atd. atd.), volnost ve výběru témat, možnost seberealizace, není nutná praxe a není ani omezeno věkovou hranicí, důležitý je písemný projev. Práce není finančně honorována. Zn.: Mladý kolektiv :-)
Soutěž!
Soutěžte s námi o dva zcela unikátní kalendáře Simony Krainové Agent 007, nafocené ve stylu Jamese Bonda s touto přední kráskou českého modelingu. Kalendář je neprodejný, ale může viset na stěně právě vám, pokud nám napíšete svá novoroční předsevzetí a to, jak v nich pokračujete, budete pokračovat či případně na čem jste pohořeli. Dva nejlepší příspěvky odměníme Agenty! Piště na redakce@ozivote.cz.
Výherci
S potěšením oznamujeme, že prosincovou soutěž vyhrál pan František Krám z Plzně a slečna Lucie Burovská z Prahy. Oběma gratulujeme a zasíláme jim slíbená DVD Na Stojáka! A co že jste si to přáli nejčastěji k Vánocům? Drtivě převažovaly technické vymoženosti :-)


Kruh 2

autor : Marek Soldát , vydáno : 05. 04. 2005

Do kin se řítí pokračování jednoho z nejúspěšnějších hororů, Kruh 2. Jeho premiéru budete moci shlédnout již 14. dubna. Příběh se odehrává asi půl roku po hrůzných událostech, které vyvolala zdánlivě nevinná videokazeta…

Jejím znovuobjevením film Kruh 2 začíná. Holčička Samara s nadpřirozenými schopnostmi rozpoutává živé peklo, ve kterém se kromě novinářky Rachel a jejího syna ocitají i další obyvatelé města Seattle.

Ke Kruhu 2 neodmyslitelně patří voda. Ta dělala problémy i filmovému štábu, protože osudových sedm dní po zahájení natáčení prasklo potrubí kanceláře produkce a je jen šťastnou náhodou, že dílo tvůrců, režiséra Hidea Nakaty, scénáristy Ehrena Krugera a dalších, kteří na filmu spolupracovali, zůstalo zachováno.

Kruh 2 patří do hororového žánru, a přestože jsem byl zpočátku malinko skeptický, dříve či později vtáhne film do děje úplně každého a ze závěrečných scén napětí přímo srší.

Za zmínku jistě stojí úžasný herecký výkon mladého Davida Dorfmana, který ztvárnil hlavní roli Aidana, syna Rachel. Od začátku až do konce filmu z něj jde trochu strach.

Premiéra : 14. dubna 2005
Námět : Kôji Suzuki, Hiroshi Takahashi
Scénář : Ehren Kruger
Režie : Hideo Nakata
Hudba : Hans Zimmer
Hrají : Naomi Watts, Sissy Spacek, Simon Baker, David Dorfman, Elizabeth Perkins
Přístupnost : od 15 let

Autor je provozovatelem O Životě.cz.
Komentáře
VěcAutorDatum a čas

K článku nejsou žádné komentáře.

Zobrazit Vše | Přidat nový

Reklama
Pojištění
Za obsah jednotlivých materiálů odpovídají jejich autoři. Obsah © redakce O Životě.cz 2002 - 2006