O Životě.cz
Partnerské weby

Personální ředitelka Vám napíše profesionální strukturovaný životopis na míru pracovní pozici, o kterou se ucházíte. Životopis od nás je zaručeně pozvnánkou na pracovní pohovor. Nezapomeňte ani na motivační dopis díky němu vyniknete mezi ostatními kandidáty. Píšeme profesionální životopisy a motivační dopisy, připravujeme kandidáty na pracovní pohovory.

Naše ikonka
 O Źivotě.cz
Tiráž
O Životě.cz
ISSN 1214-6668
Vydavatel:
Marketer, s.r.o.
Hledání
Zde hledá Jyxo
Přijmeme!
Přijmeme do našeho týmu redaktora či redaktorku na externí spolupráci. Volné vstupy na akce (press screeningy, koncerty, tiskovky atd. atd. atd.), volnost ve výběru témat, možnost seberealizace, není nutná praxe a není ani omezeno věkovou hranicí, důležitý je písemný projev. Práce není finančně honorována. Zn.: Mladý kolektiv :-)
Soutěž!
Soutěžte s námi o dva zcela unikátní kalendáře Simony Krainové Agent 007, nafocené ve stylu Jamese Bonda s touto přední kráskou českého modelingu. Kalendář je neprodejný, ale může viset na stěně právě vám, pokud nám napíšete svá novoroční předsevzetí a to, jak v nich pokračujete, budete pokračovat či případně na čem jste pohořeli. Dva nejlepší příspěvky odměníme Agenty! Piště na redakce@ozivote.cz.
Výherci
S potěšením oznamujeme, že prosincovou soutěž vyhrál pan František Krám z Plzně a slečna Lucie Burovská z Prahy. Oběma gratulujeme a zasíláme jim slíbená DVD Na Stojáka! A co že jste si to přáli nejčastěji k Vánocům? Drtivě převažovaly technické vymoženosti :-)


Bezpečně do školy

autor : PlusPress , vydáno : 09. 04. 2005

PRAHA (PLUS/Pressnews) - Se začátkem „měsíce bezpečnosti“ - dubna odstartuje v MČ Praha 1 akce „Bezpečně do školy“. Starosta Vladimír Vihan oslovil všechny základní školy v MČ Praha 1 a jejich žáky s prosbou o vytipování nebezpečných míst na cestě do školy. „Jsem přesvědčen, že nejlépe vědí o problematických místech samotní žáci, jejich rodiče a samozřejmě učitelé,“ vysvětlil starosta Vladimír Vihan. Smyslem akce je zmapovat místa, kde hrozí zvýšené riziko dopravních nehod, a pro co největší počet takových míst najít vhodné dopravní řešení.

„MČ Praha 1 samozřejmě nemůže slíbit, že vyřeší všechny problémy na silnicích. Chceme ale přispět k tomu, aby byly cesty pro děti bezpečnější,“ uvedl starosta Vihan.

V některých případech se může riziko snížit umístěním dopravní značky, výraznějším označením přechodu pro chodce či jinou podobnou změnou. „Kde nebude přímo v možnostech MČ Praha 1 situaci změnit, tam se budeme na příslušných místech přimlouvat za co nejrychlejší řešení,“ doplnil Vihan.

O shromáždění jednotlivých podnětů požádala MČ Praha 1 jednotlivé základní školy. Letáky s dopisem starosty, základními údaji o nehodovosti a dopravními informacemi pro děti by měly být ve školách rozdány v prvním týdnu v dubnu. Žáci, jejich rodiče i učitelé mohou své připomínky posílat do 30. června 2005 také individuálně na adresu MČ Praha 1, Odbor dopravy a životního prostředí, Vodičkova 18, 115 68 Praha nebo na e-mailovou adresu bezpecnedoskoly@p1.mepnet.cz.

K vyhodnocení všech připomínek dojde v následujících dnech a ještě v letošním roce by měla být podle starosty Vihana realizována první opatření. Informace o průběhu akce budou zveřejňovány na internetových stránkách www.praha1.cz.

Článek zprostředkovala agentura PlusPress.

Komentáře
VěcAutorDatum a čas

K článku nejsou žádné komentáře.

Zobrazit Vše | Přidat nový

Reklama
Pojištění
Za obsah jednotlivých materiálů odpovídají jejich autoři. Obsah © redakce O Životě.cz 2002 - 2006