O Životě.cz
Partnerské weby

Personální ředitelka Vám napíše profesionální strukturovaný životopis na míru pracovní pozici, o kterou se ucházíte. Životopis od nás je zaručeně pozvnánkou na pracovní pohovor. Nezapomeňte ani na motivační dopis díky němu vyniknete mezi ostatními kandidáty. Píšeme profesionální životopisy a motivační dopisy, připravujeme kandidáty na pracovní pohovory.

Naše ikonka
 O Źivotě.cz
Tiráž
O Životě.cz
ISSN 1214-6668
Vydavatel:
Marketer, s.r.o.
Hledání
Zde hledá Jyxo
Přijmeme!
Přijmeme do našeho týmu redaktora či redaktorku na externí spolupráci. Volné vstupy na akce (press screeningy, koncerty, tiskovky atd. atd. atd.), volnost ve výběru témat, možnost seberealizace, není nutná praxe a není ani omezeno věkovou hranicí, důležitý je písemný projev. Práce není finančně honorována. Zn.: Mladý kolektiv :-)
Soutěž!
Soutěžte s námi o dva zcela unikátní kalendáře Simony Krainové Agent 007, nafocené ve stylu Jamese Bonda s touto přední kráskou českého modelingu. Kalendář je neprodejný, ale může viset na stěně právě vám, pokud nám napíšete svá novoroční předsevzetí a to, jak v nich pokračujete, budete pokračovat či případně na čem jste pohořeli. Dva nejlepší příspěvky odměníme Agenty! Piště na redakce@ozivote.cz.
Výherci
S potěšením oznamujeme, že prosincovou soutěž vyhrál pan František Krám z Plzně a slečna Lucie Burovská z Prahy. Oběma gratulujeme a zasíláme jim slíbená DVD Na Stojáka! A co že jste si to přáli nejčastěji k Vánocům? Drtivě převažovaly technické vymoženosti :-)


Hadí klubko

autor : Kateřina Švagrová , vydáno : 11. 04. 2005

Posledních několik šancí vidět kultovní představení Švandova divadla na Smíchově! Nevíte-li, co s načatými večery, vydejte se 12. nebo 30. dubna na jedinečné představení HADÍ KLUBKO. Derniéra je plánována na 12. května.

Hra vznikla v roce 1999 jako první samostatný autorský pokus režiséra Michala Langa a je napsána na tělo pro herce Ivana Řezáče , Tomáše Pavelku, Martina Sittu a Apolenu Veldovou .

Hadí klubko je komorní šílenství pro čtyři osoby a plaza. Začíná těžkou kocovinou, děje se ve značně elastickém čase a prostoru a žánrově ho vymezit je takřka nemožné. Tudíž bude jen na divákovi, přijde-li na thriller, absurdní detektivku či bezuzdou grotesku a bude-li se tedy svíjet úzkostí, namáhat si mozek či plakat smíchy.

Mnoho otázek je pokládáno divákům v průběhu celé žánrově nezařaditelné hry s názvem Hadí klubko. Jakmile je jedna otázka vysvětlena, je položeno několik dalších. Hra od začátku odhaluje minulost, současný děj střídají retrospektiva, vše je zastřeno podivnými tajemstvími.

Po odhalení jedné záhady okamžitě nalezneme další a vzápětí zjistíme, že se jí vůbec nemá cenu zabývat. Přesto ji musíme brát v potaz, co kdyby se zase někde objevila?

Hadí klubko je výstižný název pro zamotaný dynamický děj, při jehož sledování musíme dávat obrovský pozor, aby nám něco neuniklo.

Komentáře
VěcAutorDatum a čas

K článku nejsou žádné komentáře.

Zobrazit Vše | Přidat nový

Reklama
Pojištění
Za obsah jednotlivých materiálů odpovídají jejich autoři. Obsah © redakce O Životě.cz 2002 - 2006