O Životě.cz
Partnerské weby

Personální ředitelka Vám napíše profesionální strukturovaný životopis na míru pracovní pozici, o kterou se ucházíte. Životopis od nás je zaručeně pozvnánkou na pracovní pohovor. Nezapomeňte ani na motivační dopis díky němu vyniknete mezi ostatními kandidáty. Píšeme profesionální životopisy a motivační dopisy, připravujeme kandidáty na pracovní pohovory.

Naše ikonka
 O Źivotě.cz
Tiráž
O Životě.cz
ISSN 1214-6668
Vydavatel:
Marketer, s.r.o.
Hledání
Zde hledá Jyxo
Přijmeme!
Přijmeme do našeho týmu redaktora či redaktorku na externí spolupráci. Volné vstupy na akce (press screeningy, koncerty, tiskovky atd. atd. atd.), volnost ve výběru témat, možnost seberealizace, není nutná praxe a není ani omezeno věkovou hranicí, důležitý je písemný projev. Práce není finančně honorována. Zn.: Mladý kolektiv :-)
Soutěž!
Soutěžte s námi o dva zcela unikátní kalendáře Simony Krainové Agent 007, nafocené ve stylu Jamese Bonda s touto přední kráskou českého modelingu. Kalendář je neprodejný, ale může viset na stěně právě vám, pokud nám napíšete svá novoroční předsevzetí a to, jak v nich pokračujete, budete pokračovat či případně na čem jste pohořeli. Dva nejlepší příspěvky odměníme Agenty! Piště na redakce@ozivote.cz.
Výherci
S potěšením oznamujeme, že prosincovou soutěž vyhrál pan František Krám z Plzně a slečna Lucie Burovská z Prahy. Oběma gratulujeme a zasíláme jim slíbená DVD Na Stojáka! A co že jste si to přáli nejčastěji k Vánocům? Drtivě převažovaly technické vymoženosti :-)


Ptačí samečci využívají mobily

autor : PlusPress , vydáno : 13. 04. 2005

FRANKFURT NAD MOHANEM (PLUS) - I ptáci vstoupili do nového tisíciletí. Podle německých vědců si rozšířili repertoár o nové hity, převážně pocházející z mobilních telefonů.

Amatérské znalce, kteří věří, že podle zpěvu bezchybně rozliší jednotlivé druhy opeřenců, nepotěší nová studie Státní hesenské stanice pro ochranu ptáků. Ornitolog Matthias Werner totiž zjistil, že mnozí ptáci dokážou navíc i komponovat nové "skladby", do kterých začleňují zvuky okolního světa. Například kosové umějí k nerozeznání napodobit především melodie linoucí se z mobilů, zvonění telefonů či zvuky vydávané motorovými vozidly. K úspěšným imitátorům patří také sýkora koňadra, jež na rozdíl od drozda, slavíka či střízlíka, kteří nijak nemění léty zažitý repertoár, dokáže vyluzovat 32 rozdílných nápěvů.

Článek zprostředkovala agentura PlusPress.

Komentáře
VěcAutorDatum a čas

K článku nejsou žádné komentáře.

Zobrazit Vše | Přidat nový

Reklama
Pojištění
Za obsah jednotlivých materiálů odpovídají jejich autoři. Obsah © redakce O Životě.cz 2002 - 2006