O Životě.cz
Partnerské weby

Personální ředitelka Vám napíše profesionální strukturovaný životopis na míru pracovní pozici, o kterou se ucházíte. Životopis od nás je zaručeně pozvnánkou na pracovní pohovor. Nezapomeňte ani na motivační dopis díky němu vyniknete mezi ostatními kandidáty. Píšeme profesionální životopisy a motivační dopisy, připravujeme kandidáty na pracovní pohovory.

Naše ikonka
 O Źivotě.cz
Tiráž
O Životě.cz
ISSN 1214-6668
Vydavatel:
Marketer, s.r.o.
Hledání
Zde hledá Jyxo
Přijmeme!
Přijmeme do našeho týmu redaktora či redaktorku na externí spolupráci. Volné vstupy na akce (press screeningy, koncerty, tiskovky atd. atd. atd.), volnost ve výběru témat, možnost seberealizace, není nutná praxe a není ani omezeno věkovou hranicí, důležitý je písemný projev. Práce není finančně honorována. Zn.: Mladý kolektiv :-)
Soutěž!
Soutěžte s námi o dva zcela unikátní kalendáře Simony Krainové Agent 007, nafocené ve stylu Jamese Bonda s touto přední kráskou českého modelingu. Kalendář je neprodejný, ale může viset na stěně právě vám, pokud nám napíšete svá novoroční předsevzetí a to, jak v nich pokračujete, budete pokračovat či případně na čem jste pohořeli. Dva nejlepší příspěvky odměníme Agenty! Piště na redakce@ozivote.cz.
Výherci
S potěšením oznamujeme, že prosincovou soutěž vyhrál pan František Krám z Plzně a slečna Lucie Burovská z Prahy. Oběma gratulujeme a zasíláme jim slíbená DVD Na Stojáka! A co že jste si to přáli nejčastěji k Vánocům? Drtivě převažovaly technické vymoženosti :-)


Festival Inspirace

autor : Redakce , vydáno : 17. 04. 2005

Letos v létě Vysočina opravdu ožije. Občanské sdružení Inspirace Brno se totiž rozhodlo uspořádat mezinárodní divadelní festival. Festival Inspirace se bude konat v termínu od 15.8. do 28.8. 2005 ve Velkém Meziříčí. Motto mezinárodního divadelního Festivalu Inspirace zní Hledání a setkávání.

V uměleckém kontextu nabízí Inspirace Brno široký prostor pro rozličné cesty experimentálního a progresivního divadla a umožňuje tímto způsobem vzájemnou inspiraci a podněty k dalšímu rozvíjení individuálních uměleckých schopností. Festival Inspirace umožňuje setkání účastníků z různých zemí (Česko, Rakousko, Polsko, Švýcarsko, Slovensko, Německo atd.), proto také spojila skupina organizátorů hned několik svých projektů v jeden. Festival totiž bude doprovázet i Letní škola češtiny pro cizince AkCZent.

Festival Inspirace se zaměřuje hlavně na všechny mladé lidi zajímající se o kulturu a jazyk (asi do 30-ti let), kteří chtějí v příjemném a přátelském prostředí tvořit a zažít kulturu a kreativně tak strávit část léta. Naše nabídka se vztahuje zejména na členy mladých evropských (amatérských) divadelních spolků, kteří chtějí rozšířit a prohloubit své zkušenosti, hledat novou inspiraci pro svou uměleckou činnost a kteří se zajímají o (v každém slova smyslu) přeshraniční kulturu a umění.

Právě takováto cílová skupina vytvoří rozmanitou a živou atmosféru, která společně s místem konání naplní motto Festivalu Inspirace.

Program festivalu počítá se 14 dny a má dvě hlavní části:

1) Letní škola AkCZent- čeština pro cizince, intenzivní kurz češtiny, který probíhá po celých 14 dní festivalu.

2) Divadelní a kreativní workshopy a divadelní představení, které se koncentrují do druhého festivalového týdne.

Rámcem tohoto hlavního programu jsou divadelní představení, stejně jako bohatý off-program (koncerty, další divadelní představení, párty atd.) Celý program je koncipován tak, aby se studenti Letní školy mohli účastnit nabízených workshopů. Tímto způsobem organizace umožňuje navázání nových kontaktů a přátelství mezi všemi účastníky.

Samozřejmě jsou zváni i všichni obyvatelé Velkomeziříčska, Vysočiny a celé České republiky. Festival Inspirace je jediný nesoutěžní divadelní festival v ČR.

Mezinárodní divadelní Festival Inspirace není zaměřen na zisk. Finančním cílem je ovšem zcela vyrovnaná bilance po ukončení festivalu.

Účastnický poplatek Festivalu Inspirace činí (€ 350) za intenzivní jazykový kurz (čtrnáctidenní pobyt) a 888,-Kč pro účastníky, kteří se chtějí účastnit výhradně divadelního festivalového týdne (sedmi- a osmidenní pobyt). Jednotlivé akce off-programu (koncerty, divadelní představení, párty apod.) budou otevřeny široké veřejnosti a vstupenky budou za řádově desetikorunové vstupné prodávány na místě.

Další financování bude zajištěno díky sponzorům a grantům.

Pokud se tedy v létě chcete učit česky, realizovat se a kreativně se vyžít v rámci různých workshopů a nebo se jen pobavit, určitě zavítejte do Velkého Meziříčí. Více informací se můžete průběžně dozvídat na našich stránkách www.inspiracebrno.cz .

Tiskové zprávy a články redakce.
Komentáře
VěcAutorDatum a čas

K článku nejsou žádné komentáře.

Zobrazit Vše | Přidat nový

Reklama
Pojištění
Za obsah jednotlivých materiálů odpovídají jejich autoři. Obsah © redakce O Životě.cz 2002 - 2006