O Životě.cz
Partnerské weby

Personální ředitelka Vám napíše profesionální strukturovaný životopis na míru pracovní pozici, o kterou se ucházíte. Životopis od nás je zaručeně pozvnánkou na pracovní pohovor. Nezapomeňte ani na motivační dopis díky němu vyniknete mezi ostatními kandidáty. Píšeme profesionální životopisy a motivační dopisy, připravujeme kandidáty na pracovní pohovory.

Naše ikonka
 O Źivotě.cz
Tiráž
O Životě.cz
ISSN 1214-6668
Vydavatel:
Marketer, s.r.o.
Hledání
Zde hledá Jyxo
Přijmeme!
Přijmeme do našeho týmu redaktora či redaktorku na externí spolupráci. Volné vstupy na akce (press screeningy, koncerty, tiskovky atd. atd. atd.), volnost ve výběru témat, možnost seberealizace, není nutná praxe a není ani omezeno věkovou hranicí, důležitý je písemný projev. Práce není finančně honorována. Zn.: Mladý kolektiv :-)
Soutěž!
Soutěžte s námi o dva zcela unikátní kalendáře Simony Krainové Agent 007, nafocené ve stylu Jamese Bonda s touto přední kráskou českého modelingu. Kalendář je neprodejný, ale může viset na stěně právě vám, pokud nám napíšete svá novoroční předsevzetí a to, jak v nich pokračujete, budete pokračovat či případně na čem jste pohořeli. Dva nejlepší příspěvky odměníme Agenty! Piště na redakce@ozivote.cz.
Výherci
S potěšením oznamujeme, že prosincovou soutěž vyhrál pan František Krám z Plzně a slečna Lucie Burovská z Prahy. Oběma gratulujeme a zasíláme jim slíbená DVD Na Stojáka! A co že jste si to přáli nejčastěji k Vánocům? Drtivě převažovaly technické vymoženosti :-)


Pojďte na pochod Kudy chodil Karel IV.

autor : Jitka Ptáčková , vydáno : 17. 04. 2005

Jaro je v plném proudu, venku začíná být opravdu krásně a vaše tělo po dlouhé zimě volá po troše pohybu. Pochod Kudy chodil Karel IV. vám nabízí příjemné strávení sobotního dne. Trasu si vybere každý, tak neváhejte a pojďte 23. dubna s námi!

Trasy vedou ze čtyř stratovních míst - z Prahy-Radotína, Černošic, Dobřichovic a Berouna. Na výběr máte celkem čtrnáct tras, které jsou různě dlouhé - od nejkratší 10 km až po nejdelší 50 km. Také můžete jet na kole některou ze sedmi cyklotras, které jsou v rozmezí od 25 do 77 km. A co vás to bude stát? Startovné je 15 Kč pro dospělé, 10 Kč pro děti do 15 let a důchodce, zdarma pro pochodníky ve středověkém kostýmu. V cíli obdrží každý účastník diplom a malé občerstvení. Všechny trasy najdete na mapě "Okolí Prahy". Děti do 15 let na cyklotrasách a pěší trase 50 km se mohou zúčastnit pouze v doprovodu osoby starší 18 let. Ubytování není zajištěno. Pochod se jde za každého počasí. V Mořince a v cíli je možnost zakoupit občerstvení. Cíl je samozřejmě na Kralštejně. 30.ročník pochodu pro vás připravuje Chmelnický dětský klub. Další informace a hlavně přesné propozice k pochodu naleznete na webové adrese http://www.chdk.cz/akce.php

Komentáře
VěcAutorDatum a čas
..5-. -0. 2005, 01: 1
Zobrazit Vše | Přidat nový

Reklama
Pojištění
Za obsah jednotlivých materiálů odpovídají jejich autoři. Obsah © redakce O Životě.cz 2002 - 2006