O Životě.cz
Partnerské weby

Personální ředitelka Vám napíše profesionální strukturovaný životopis na míru pracovní pozici, o kterou se ucházíte. Životopis od nás je zaručeně pozvnánkou na pracovní pohovor. Nezapomeňte ani na motivační dopis díky němu vyniknete mezi ostatními kandidáty. Píšeme profesionální životopisy a motivační dopisy, připravujeme kandidáty na pracovní pohovory.

Naše ikonka
 O Źivotě.cz
Tiráž
O Životě.cz
ISSN 1214-6668
Vydavatel:
Marketer, s.r.o.
Hledání
Zde hledá Jyxo
Přijmeme!
Přijmeme do našeho týmu redaktora či redaktorku na externí spolupráci. Volné vstupy na akce (press screeningy, koncerty, tiskovky atd. atd. atd.), volnost ve výběru témat, možnost seberealizace, není nutná praxe a není ani omezeno věkovou hranicí, důležitý je písemný projev. Práce není finančně honorována. Zn.: Mladý kolektiv :-)
Soutěž!
Soutěžte s námi o dva zcela unikátní kalendáře Simony Krainové Agent 007, nafocené ve stylu Jamese Bonda s touto přední kráskou českého modelingu. Kalendář je neprodejný, ale může viset na stěně právě vám, pokud nám napíšete svá novoroční předsevzetí a to, jak v nich pokračujete, budete pokračovat či případně na čem jste pohořeli. Dva nejlepší příspěvky odměníme Agenty! Piště na redakce@ozivote.cz.
Výherci
S potěšením oznamujeme, že prosincovou soutěž vyhrál pan František Krám z Plzně a slečna Lucie Burovská z Prahy. Oběma gratulujeme a zasíláme jim slíbená DVD Na Stojáka! A co že jste si to přáli nejčastěji k Vánocům? Drtivě převažovaly technické vymoženosti :-)


Iron Maiden budou slavit i v Praze

autor : Redakce , vydáno : 18. 04. 2005

Iron Maiden slaví 25. výročí své existence a v rámci světového turné se vrací do České republiky !! Zdá se to neuvěřitelné, ale legendární britská kapela pluje ve vodách heavymetaĺu neskutečných 25 let a úspěch střídá úspěch.

Před rokem dorazili do narvané T-Mobile areny, když propagovali poslední řadový počin "Dance of Death" a zahajovali zde stejnojmenné evropské turné, během kterého koncertovali v osmadvaceti zemích pro 1,5 milionů fanoušků ! V tuto chvíli jsou již známé některé termíny koncertů pro příští rok a jelikož mají Iron Maiden v České republice početnou fanouškovskou základnu, nechybí mezi vybranými městy ani Praha. Za svojí existenci prošli Iron Maiden celou řadou personálních změn. Ta důležitá nastává roku 1982, kdy přichází do kapely Bruce Dickinson, nejlepší zpěvák celé její existence, aby nahradil Paula Dianna. V roce 1993 se Dickinson věnuje sólové dráze, do kapely se vrací až o několik let později a setrvává v ní dodnes. Iron Maiden natočili třináct studiových alb, kterých se prodalo několik desítek milionů kopií, s programem plným vizuálních efektů vystupovali po celém světě. Čekání na nové řadové album si mohou fanoušci ukrátit sledováním 2DVD „The Early Years“, nebo poslechem znovuvydaného singlu „The Number Of The Beast“, který by měl vyjít začátkem ledna 2005 a objeví se hned v několika mutacích.

Tiskové zprávy a články redakce.
Komentáře
VěcAutorDatum a čas
Re: Článek4-. -0. 2005, 18: 1
Zobrazit Vše | Přidat nový

Reklama
Pojištění
Za obsah jednotlivých materiálů odpovídají jejich autoři. Obsah © redakce O Životě.cz 2002 - 2006