O Životě.cz
Partnerské weby

Personální ředitelka Vám napíše profesionální strukturovaný životopis na míru pracovní pozici, o kterou se ucházíte. Životopis od nás je zaručeně pozvnánkou na pracovní pohovor. Nezapomeňte ani na motivační dopis díky němu vyniknete mezi ostatními kandidáty. Píšeme profesionální životopisy a motivační dopisy, připravujeme kandidáty na pracovní pohovory.

Naše ikonka
 O Źivotě.cz
Tiráž
O Životě.cz
ISSN 1214-6668
Vydavatel:
Marketer, s.r.o.
Hledání
Zde hledá Jyxo
Přijmeme!
Přijmeme do našeho týmu redaktora či redaktorku na externí spolupráci. Volné vstupy na akce (press screeningy, koncerty, tiskovky atd. atd. atd.), volnost ve výběru témat, možnost seberealizace, není nutná praxe a není ani omezeno věkovou hranicí, důležitý je písemný projev. Práce není finančně honorována. Zn.: Mladý kolektiv :-)
Soutěž!
Soutěžte s námi o dva zcela unikátní kalendáře Simony Krainové Agent 007, nafocené ve stylu Jamese Bonda s touto přední kráskou českého modelingu. Kalendář je neprodejný, ale může viset na stěně právě vám, pokud nám napíšete svá novoroční předsevzetí a to, jak v nich pokračujete, budete pokračovat či případně na čem jste pohořeli. Dva nejlepší příspěvky odměníme Agenty! Piště na redakce@ozivote.cz.
Výherci
S potěšením oznamujeme, že prosincovou soutěž vyhrál pan František Krám z Plzně a slečna Lucie Burovská z Prahy. Oběma gratulujeme a zasíláme jim slíbená DVD Na Stojáka! A co že jste si to přáli nejčastěji k Vánocům? Drtivě převažovaly technické vymoženosti :-)


Green Day zavítají do Čech

autor : Redakce , vydáno : 19. 04. 2005

Kalifornské pop-punkové trio Green Day funguje již od koce 80. let. Se svým posledním počinem American Idiot dobyli celý svět. 5.6.2005 chtějí Green Day dobýt i Prahu, tak buďte u toho.

Již jako sedmnáctiletí natočili své první EP „1.000 hours“. Tehdy však v sestavě figurovali jen dva z dnešních členů – Billie Joe Armstrong a Mike Dirnt. Oba byli na střední škole, odmaturoval však jenom Mike. Jejich debutové album (1039/Smoothed Out Slappy Hours) vydali s bubeníkem Al Sobrantem v roce 1990. Krátce na to Al z kapely odchází a na jeho místo nastupuje Tre Cool. V této sestavě, která vydržela až do dnešních dnů, vydávají své druhé album, „Keprlunk“. Hojně koncertovali po celých Státech, ale stále byli jen jednou z mnoha obyčejných punkových partiček, kterých je všude přehršel. Pouze však do doby, než na svět vypustili své třetí album „Dookie“. To rozpoutalo doslova punkovou mánii po celém světě. Album obsahovalo 14 energií nabitých punkových nářezů. Každý si musí pamatovat neuvěřitelně chytlavé vypalovačky jako „Basket Case“, „She“ nebo třeba „When I Come Around“. Punková scéna měla nové hrdiny a Green Day na svém kontě miliony prodaných nosičů po celém světě (alba Dookie se jen v USA prodalo 10 milionů kusů). Následovaly alba „Insomniac“ a především „Nimrod“, na kterých Green Day zůstali věrni svému punkovému se vším co k tomuto životnímu názoru patří.. „Nimrod“ je dokonce považováno za to nejlepší z tvorby Green Day. To se však nedá říci o jejím následovníku „Warning“, které se sice dobře prodávalo, ale fanoušci byli nespokojeni s tempem skladeb, které byly o něco pomalejší, než u jeho předchůdců. V letech 2001 a 2002 se Green Day přihlásili pouze výběrem nejlepších skladeb s názvem „International Superhits“ a kolekcí b-stran singlů, nazvanou „Shenanigans“. Druhá vlna Green Day-mánie vypukla v roce 2004 společně s vydáním desky „American Idiot“, a to ke spokojenosti nahrávací společnosti i kapely samotné. Po více než deseti letech od jejich přelomového alba Dookie získali díky „American Idiot“ Grammy Award za "nejlepší rockové album", aktuální singl „Boulevard Of Broken Dreams“ je TOP 10 radiovým hitem. Album samotné dobylo první příčku albových hitparád téměř celého světa a vlastní ho dnes už téměř šest a půl milionu nadšených posluchačů. Výrazné melodie, nekompromisní kytarové riffy a protentokrát i texty inspirované současným děním v USA, kde rozhodně nečekejte pochvalu současných politiků a americké konzumní společnosti. Green Day s American Idiot daleko překročili vlastní stín a dokázali naplnit dnes už doslova legendární výrok zpěváka Billie Joe Armstronga o tom, že Rock‘N´Roll může být nebezpečný a zároveň zábavný. Na začátku června o tom přesvědčí i publikum v České republice, kam v rámci svého světového turné dorazí z Německa. GREEN DAY : Billie Joe Armstrong –kytara, zpěv / Mike Dirnt – baskytara, zpěv / Tré Cool – bicí, zpěv

Tiskové zprávy a články redakce.
Komentáře
VěcAutorDatum a čas

K článku nejsou žádné komentáře.

Zobrazit Vše | Přidat nový

Reklama
Pojištění
Za obsah jednotlivých materiálů odpovídají jejich autoři. Obsah © redakce O Životě.cz 2002 - 2006