O Životě.cz
Partnerské weby

Personální ředitelka Vám napíše profesionální strukturovaný životopis na míru pracovní pozici, o kterou se ucházíte. Životopis od nás je zaručeně pozvnánkou na pracovní pohovor. Nezapomeňte ani na motivační dopis díky němu vyniknete mezi ostatními kandidáty. Píšeme profesionální životopisy a motivační dopisy, připravujeme kandidáty na pracovní pohovory.

Naše ikonka
 O Źivotě.cz
Tiráž
O Životě.cz
ISSN 1214-6668
Vydavatel:
Marketer, s.r.o.
Hledání
Zde hledá Jyxo
Přijmeme!
Přijmeme do našeho týmu redaktora či redaktorku na externí spolupráci. Volné vstupy na akce (press screeningy, koncerty, tiskovky atd. atd. atd.), volnost ve výběru témat, možnost seberealizace, není nutná praxe a není ani omezeno věkovou hranicí, důležitý je písemný projev. Práce není finančně honorována. Zn.: Mladý kolektiv :-)
Soutěž!
Soutěžte s námi o dva zcela unikátní kalendáře Simony Krainové Agent 007, nafocené ve stylu Jamese Bonda s touto přední kráskou českého modelingu. Kalendář je neprodejný, ale může viset na stěně právě vám, pokud nám napíšete svá novoroční předsevzetí a to, jak v nich pokračujete, budete pokračovat či případně na čem jste pohořeli. Dva nejlepší příspěvky odměníme Agenty! Piště na redakce@ozivote.cz.
Výherci
S potěšením oznamujeme, že prosincovou soutěž vyhrál pan František Krám z Plzně a slečna Lucie Burovská z Prahy. Oběma gratulujeme a zasíláme jim slíbená DVD Na Stojáka! A co že jste si to přáli nejčastěji k Vánocům? Drtivě převažovaly technické vymoženosti :-)


INTEC 2005 - Jaký byl?

autor : Redakce , vydáno : 19. 04. 2005

Ve dnech 14. - 16. dubna se v Pražském veletržním areálu Letňany konal 1. ročník veletrhu informační a komunikační techniky INTEC. Nebyli jste tam a zajímá vás o co jste přišli?

Společně s Markem Soldátem jsme se na veletrh vypravili hned první den - ve čtvrtek 14. dubna. Cesta byla opravdu zajímavá. Nejdříve ke mne na autobusové zastávce přistoupila nějaká starší paní a poprosila mne, zda bych jí nepomohl s mobilem který držela v ruce - potřebovala k telefonnímu číslu napsat jméno a uložit ho.

Za chvíli přijel autobus do Letňan, na ten správný se nám čekat nechtělo, tak jsme nastoupili do tohoto s tím že určitě tam někam pojede. Samozřejmě na výstaviště nejel, takže jsme museli na konečné počkat na další, tentokrát ten správný, autobus.

Podobně uvažoval i nějaký starší pán, který na veletrh také jel a zde se k nám připojil. Dotyčný byl docela výřečný a dozvěděli jsme se od něj že se tam jede podívat co je nového a koupit nějakou výbojku či co. Krom toho také nemá doma internet ani počítač - to bude asi ta odborná veřejnost, pro kterou byl veletrh určen…

Ani to že jsme nastoupili do správného autobusu ještě neznamenalo že tam dojedeme. Zastávka je na znamení a Markův předpoklad že „Když stojí u dveří tolik lidí, tak teď tam určitě zastaví“ se ukázal jako nesprávný, takže jsme o jednu zastávku přejeli a museli se dalším autobusem vracet. Ten dříve zmíněný pán naše přesuny psychicky nezvládl a zůstal na zastávce ze které jsem se vraceli zpět (zajímalo by mne kam se nakonec dostal).

Samotný veletrh byl určen pro odborníky a obchodníky se sféry hardwaru, softwaru, telekomunikace, radiokomunikace a satelitní techniky a byl doprovázen dalšími dvěma veletrhy - CREATIVE 2005 (veletrh audiovizuální a osvětlovací techniky) a VISION 2005 (veletrh grafické, fotografické a tiskové techniky). Podle údajů pořadatelů veletrh probíhal na ploše 30 000 m2. Veletrh byl otevřený ve všech dnech od 10 do 18 hodin a vstupné činilo 100 Kč na každý den.

Rozsah veletrhu mne trošku překvapil a působil na mne dojmem, že se pořadatelé snažil sledovat moderní IT trendy - integraci a miniaturizaci. INTEC i oba doprovodné veletrhy se jim totiž povedlo umístit do jedné, relativně malé, haly.

Celou výstavní halu, jejíž velkou část zabírala diskotéková technika, jsme prošli zhruba za tři čtvrtě hodiny, udělali pár fotek a rychle odtamtud zmizeli, neboť jsme tam nespatřili nic zajímavého.

Celkovou úroveň veletrhu dokresloval stánek s perníkovými srdci a podobnými výrobky před vchodem do haly.

Tiskové zprávy a články redakce.
Komentáře
VěcAutorDatum a čas

K článku nejsou žádné komentáře.

Zobrazit Vše | Přidat nový

Reklama
Pojištění
Za obsah jednotlivých materiálů odpovídají jejich autoři. Obsah © redakce O Životě.cz 2002 - 2006