O Životě.cz
Partnerské weby

Personální ředitelka Vám napíše profesionální strukturovaný životopis na míru pracovní pozici, o kterou se ucházíte. Životopis od nás je zaručeně pozvnánkou na pracovní pohovor. Nezapomeňte ani na motivační dopis díky němu vyniknete mezi ostatními kandidáty. Píšeme profesionální životopisy a motivační dopisy, připravujeme kandidáty na pracovní pohovory.

Naše ikonka
 O Źivotě.cz
Tiráž
O Životě.cz
ISSN 1214-6668
Vydavatel:
Marketer, s.r.o.
Hledání
Zde hledá Jyxo
Přijmeme!
Přijmeme do našeho týmu redaktora či redaktorku na externí spolupráci. Volné vstupy na akce (press screeningy, koncerty, tiskovky atd. atd. atd.), volnost ve výběru témat, možnost seberealizace, není nutná praxe a není ani omezeno věkovou hranicí, důležitý je písemný projev. Práce není finančně honorována. Zn.: Mladý kolektiv :-)
Soutěž!
Soutěžte s námi o dva zcela unikátní kalendáře Simony Krainové Agent 007, nafocené ve stylu Jamese Bonda s touto přední kráskou českého modelingu. Kalendář je neprodejný, ale může viset na stěně právě vám, pokud nám napíšete svá novoroční předsevzetí a to, jak v nich pokračujete, budete pokračovat či případně na čem jste pohořeli. Dva nejlepší příspěvky odměníme Agenty! Piště na redakce@ozivote.cz.
Výherci
S potěšením oznamujeme, že prosincovou soutěž vyhrál pan František Krám z Plzně a slečna Lucie Burovská z Prahy. Oběma gratulujeme a zasíláme jim slíbená DVD Na Stojáka! A co že jste si to přáli nejčastěji k Vánocům? Drtivě převažovaly technické vymoženosti :-)


Sluneční stát

autor : Redakce , vydáno : 19. 04. 2005

Film Sluneční stát vypráví o tom, co všechno může člověku sebrat i přinést doba, v níž právě žijeme. Velmi uvěřitelný příběh o mužích, jejich ženách, kamarádství, lásce i zradě vznikl v dílně producenta Čestmíra Kopeckého, režíroval ho Martin Šulík.

Tento týden vstupuje do kin československý film producenta Čestmíra Kopeckého a režiséra Martina Šulíka Sluneční stát, který se točil v Ostravě.

V úterý 19. dubna přijede tvůrčí a herecká delegace na slavnostní premiéru filmu do ostravského Cinestaru, odkud se přesune do vyhlášené Stodolní ulice na premiérový večírek. Ve středu budou pak herci a tvůrci pokračovat do bratislavského kina Hviezda, ve čtvrtek vypukne slavnostní premiéra v pražském kině Světozor a slavit se bude v Balbínově poetické hospůdce a přilehlé restauraci Dejá vu na Vinohradech. Ve čtvrtek 21. dubna vstupuje Sluneční stát do českých a slovenských kin dohromady v 21 kopiích.

Milan, Tomáš, Karel a Vinco – kamarádi z ostravské fabriky – přijdou jednoho dne o práci. Hrdost jim nedovolí rozšířit dlouhou řadu nezaměstnaných, a tak odkoupí od podniku ojetý náklaďák, aby v něm rozjeli vlastní podnikání. Na nové životní dráze je však brzdí nejen chronický nedostatek peněz, ale i vážné problémy s manželkami, přítelkyněmi, výchovou dětí a vlastní nedokonalostí. Jejich přátelství i rodinné životy tak čeká těžká zkouška…

Hrají: Igor Bareš, Oldřich Navrátil, Petra Špalková, Ivan Martinka, Luboš Kostelný, Anna Šišková, Lucie Žáčková, Anna Cónová, Csongor Kassai a další.

Námět a scénář: Marek Leščák a Martin Šulík

Režie: Martin Šulík

Více informací a foto na www.slunecnistat.cz

Tiskové zprávy a články redakce.
Komentáře
VěcAutorDatum a čas

K článku nejsou žádné komentáře.

Zobrazit Vše | Přidat nový

Reklama
Pojištění
Za obsah jednotlivých materiálů odpovídají jejich autoři. Obsah © redakce O Životě.cz 2002 - 2006