O Životě.cz
Partnerské weby

Personální ředitelka Vám napíše profesionální strukturovaný životopis na míru pracovní pozici, o kterou se ucházíte. Životopis od nás je zaručeně pozvnánkou na pracovní pohovor. Nezapomeňte ani na motivační dopis díky němu vyniknete mezi ostatními kandidáty. Píšeme profesionální životopisy a motivační dopisy, připravujeme kandidáty na pracovní pohovory.

Naše ikonka
 O Źivotě.cz
Tiráž
O Životě.cz
ISSN 1214-6668
Vydavatel:
Marketer, s.r.o.
Hledání
Zde hledá Jyxo
Přijmeme!
Přijmeme do našeho týmu redaktora či redaktorku na externí spolupráci. Volné vstupy na akce (press screeningy, koncerty, tiskovky atd. atd. atd.), volnost ve výběru témat, možnost seberealizace, není nutná praxe a není ani omezeno věkovou hranicí, důležitý je písemný projev. Práce není finančně honorována. Zn.: Mladý kolektiv :-)
Soutěž!
Soutěžte s námi o dva zcela unikátní kalendáře Simony Krainové Agent 007, nafocené ve stylu Jamese Bonda s touto přední kráskou českého modelingu. Kalendář je neprodejný, ale může viset na stěně právě vám, pokud nám napíšete svá novoroční předsevzetí a to, jak v nich pokračujete, budete pokračovat či případně na čem jste pohořeli. Dva nejlepší příspěvky odměníme Agenty! Piště na redakce@ozivote.cz.
Výherci
S potěšením oznamujeme, že prosincovou soutěž vyhrál pan František Krám z Plzně a slečna Lucie Burovská z Prahy. Oběma gratulujeme a zasíláme jim slíbená DVD Na Stojáka! A co že jste si to přáli nejčastěji k Vánocům? Drtivě převažovaly technické vymoženosti :-)


Avril Lavigne bude v Praze

autor : Redakce , vydáno : 21. 04. 2005

Na tuto mladou a nadanou zpěvačku se již těší publikum na celém světě. Teď mohou i fanoušci v České republice, protože Avril dorazí v červnu do pražské T-Mobile Areny.

Avril Lavigne pochází z Kanady, narodila se 27.9.1984 v městečku Napanee, Ontario. Se zpěvem údajně začala již jako dvouletá, a to v místním kostelním sboru. Zde vydržela do svých deseti let a následně na sebe upozornila jako vítězka v soutěži talentů místního rádia. Na rozdíl od svých vrstevníků, již ve třinácti letech se začala věnovat hře na kytaru a skládaní vlastních písniček. Ty pak rozeslala nahrávacím společnostem. Její obrovského talentu si všiml šéf nahrávací společnosti Arista, Antonio L.A. Reid. Jeho prvotní plán, udělat z Avril popovou zpěvačku však nevyšel - Avril měla na vše jasný názor a stát se další Britney Spears odmítala. Vydala se do Los Angeles, kde se spojila s vydavatelstvím Nettwerk management, které jí nechalo volné ruce v nahrávání. Spolu s producentem Cliffem Magnessem se odebrala do nahrávacího studia a již jejich první výsledek spolupráce – singl „Complicated“ přinesl obrovský úspěch.. Následovalo album „Let Go“ (2002) , které se okamžitě stalo multiplatinovým a jeho úspěch katapultoval Avril okamžitě mezi největší hvězdy. Alba se prodalo čtrnáct miliónů a získalo osm nominací Grammy. Kdo po úspěchu debutové desky očekával, že její následovník bude obsahovat podobné skladby, musel být zklamán, neboť Avril rozhodně neusnula na vavřínech. Sama Avril o svém druhém albu „Under My Skin“ říká „Prošla jsem si mnohým, hodně se naučila a zažila dobré i špatné. Tyhle písničky jsou o tom všem a každá je velmi osobní.“ Společně s producenty Butch Walkerem /z Marvelous 3/, Raine Maidou / Our Lady Peace/ a Don Gilmorem /Linkin Park, Pearl Jam/ Avril napsala dvanáct osobních písní na nové album takřka v tajnosti.

Po jedné schůzce se svou kolegyní, kanadskou písničkářkou Chantal Kreviazuk se domluvily na společné hudební spolupráci a začaly spolu psát písničky. Chemie, která mezi nimi začala fungovat byla úžasná. V létě se Avril nastěhovala do domu Chantal a jejího muže Raine Maidy v Malibu a začali nahrávat. Nakonec nahráli většinu písniček v Raineově studiu. Další skladby napsala Avril se svým kytaristou Evanem Taubenfeldem a jednu s Benem Moodym, původním kytaristou Evanescence. Velkou oporou je Avril její doprovodná kapela, kterou tvoří bubeník Matthew Brann, basák Mark Spicoluk, kytaristi Jesse Colburn a Evan Taubenfeld s nimiž také pojede na turné.

3.6.2005, 20:00 - T-Mobile Arena, Praha - 795 - 1895,-

Tiskové zprávy a články redakce.
Komentáře
VěcAutorDatum a čas

K článku nejsou žádné komentáře.

Zobrazit Vše | Přidat nový

Reklama
Pojištění
Za obsah jednotlivých materiálů odpovídají jejich autoři. Obsah © redakce O Životě.cz 2002 - 2006