O Životě.cz
Partnerské weby

Personální ředitelka Vám napíše profesionální strukturovaný životopis na míru pracovní pozici, o kterou se ucházíte. Životopis od nás je zaručeně pozvnánkou na pracovní pohovor. Nezapomeňte ani na motivační dopis díky němu vyniknete mezi ostatními kandidáty. Píšeme profesionální životopisy a motivační dopisy, připravujeme kandidáty na pracovní pohovory.

Naše ikonka
 O Źivotě.cz
Tiráž
O Životě.cz
ISSN 1214-6668
Vydavatel:
Marketer, s.r.o.
Hledání
Zde hledá Jyxo
Přijmeme!
Přijmeme do našeho týmu redaktora či redaktorku na externí spolupráci. Volné vstupy na akce (press screeningy, koncerty, tiskovky atd. atd. atd.), volnost ve výběru témat, možnost seberealizace, není nutná praxe a není ani omezeno věkovou hranicí, důležitý je písemný projev. Práce není finančně honorována. Zn.: Mladý kolektiv :-)
Soutěž!
Soutěžte s námi o dva zcela unikátní kalendáře Simony Krainové Agent 007, nafocené ve stylu Jamese Bonda s touto přední kráskou českého modelingu. Kalendář je neprodejný, ale může viset na stěně právě vám, pokud nám napíšete svá novoroční předsevzetí a to, jak v nich pokračujete, budete pokračovat či případně na čem jste pohořeli. Dva nejlepší příspěvky odměníme Agenty! Piště na redakce@ozivote.cz.
Výherci
S potěšením oznamujeme, že prosincovou soutěž vyhrál pan František Krám z Plzně a slečna Lucie Burovská z Prahy. Oběma gratulujeme a zasíláme jim slíbená DVD Na Stojáka! A co že jste si to přáli nejčastěji k Vánocům? Drtivě převažovaly technické vymoženosti :-)


Festival divadla a hudby Vyšehraní 2005

autor : Redakce , vydáno : 22. 04. 2005

Ve dnech 10. až 18. června obohatí pražské kulturní dění II. ročník Festivalu divadla a hudby Vyšehraní 2005 . Devítidenní festival pod širým nebem se stejně jako loni bude odehrávat na letní scéně NKP Vyšehrad a každý den bude rozdělen na dvě části.

Dopoledne tradičně patří letní scéna dětem , kterým zahraje soubor divadla Lampion pohádky ze svého repertoáru.

(Perníková chaloupka, Princezna s ozvěnou).

Program začne 10.6 ve 18..00 slavnostním zahájením spojeným s benefičním koncertem, jehož výtěžek připadne pražskému Jedličkovu ústavu (program tohoto večera je změněn ze zdravotních důvodů, náhradní interpret bude oznámen co nejdříve.)

Letošní ročník přináší kromě „Koncertu legend“( Vl. Merta ,Vl. Mišík, Marsyas, Bluesberry) také „Vyšehradskou portu“ (Wabi Daněk, Miloš Dvořáček, Pacifik, Jitka Vrbová,Mirek Kovářík a další) , samostatný koncert Vlasty Redla s kapelou a nedělní vzpomínkový večer věnovaný nejen Karlu Zichovi. Diváci uslyší Spirituál kvintet, Neřež, Pacifik , Romana Horkého a Mirka Kováříka. Večer nese název „…náš život hoří jako svíce…“

Na festivalu budou opět prezentovány nejrůznější hudební žánry, jako například jazz, folk nebo country, a vystoupí na něm řada různorodých divadelních souborů z celé republiky. Tentokrát je věnováno dost prostoru kvalitní amatérské scéně.

Na Vyšehradě dále zazpívají například Slávek Janoušek, Plastic People, Jaroslav Hutka a skupina Oboroh.

Divadelní společnost Josefa Dvořáka uvede hru Hadrián z ŘÍmsů.

Diváci si mohou vybrat z  řady divadelních titulů např:

V&W „Nebe na zemi „

Fanfán tulipán

Macbeth

Sen noci svatojánské a další.

Ozdobou tohoto ročníku je představení divadla ČESKÝ TĚŠÍN „Těšínské niebo“.

Dramatizace písní Jaromíra Nohavici a vynikající scénář Renaty Puzlacher v režii Radovana Lipuse zaručuje neobyčejné zakončení celého festivalu.

Čestnou funkci prezidenta této přehlídky opět přijal Wabi Daněk.

Předprodej vstupenek v běžných sítích.

Cílem pořadatelů je zatraktivnění Národní kulturní památky Vyšehrad, festival bude bezbariérový.

O festivalu vás budeme nadále průběžně informovat.

Tiskové zprávy a články redakce.
Komentáře
VěcAutorDatum a čas

K článku nejsou žádné komentáře.

Zobrazit Vše | Přidat nový

Reklama
Pojištění
Za obsah jednotlivých materiálů odpovídají jejich autoři. Obsah © redakce O Životě.cz 2002 - 2006