O Životě.cz
Partnerské weby

Personální ředitelka Vám napíše profesionální strukturovaný životopis na míru pracovní pozici, o kterou se ucházíte. Životopis od nás je zaručeně pozvnánkou na pracovní pohovor. Nezapomeňte ani na motivační dopis díky němu vyniknete mezi ostatními kandidáty. Píšeme profesionální životopisy a motivační dopisy, připravujeme kandidáty na pracovní pohovory.

Naše ikonka
 O Źivotě.cz
Tiráž
O Životě.cz
ISSN 1214-6668
Vydavatel:
Marketer, s.r.o.
Hledání
Zde hledá Jyxo
Přijmeme!
Přijmeme do našeho týmu redaktora či redaktorku na externí spolupráci. Volné vstupy na akce (press screeningy, koncerty, tiskovky atd. atd. atd.), volnost ve výběru témat, možnost seberealizace, není nutná praxe a není ani omezeno věkovou hranicí, důležitý je písemný projev. Práce není finančně honorována. Zn.: Mladý kolektiv :-)
Soutěž!
Soutěžte s námi o dva zcela unikátní kalendáře Simony Krainové Agent 007, nafocené ve stylu Jamese Bonda s touto přední kráskou českého modelingu. Kalendář je neprodejný, ale může viset na stěně právě vám, pokud nám napíšete svá novoroční předsevzetí a to, jak v nich pokračujete, budete pokračovat či případně na čem jste pohořeli. Dva nejlepší příspěvky odměníme Agenty! Piště na redakce@ozivote.cz.
Výherci
S potěšením oznamujeme, že prosincovou soutěž vyhrál pan František Krám z Plzně a slečna Lucie Burovská z Prahy. Oběma gratulujeme a zasíláme jim slíbená DVD Na Stojáka! A co že jste si to přáli nejčastěji k Vánocům? Drtivě převažovaly technické vymoženosti :-)


Největší latinskoamerická slavnost v Praze

autor : Redakce , vydáno : 25. 04. 2005

Sdružení Paralax pod záštitou velvyslanectví Latinské Ameriky akreditovaných v České republice a Latinskoamerické společnosti připravuje druhý ročník úspěšné latinskoamerické slavnosti La Fiesta, která byla největší českou kulturní událostí oslavující Latinskou Ameriku v minulém roce.

La Fiesta 2005 se uskuteční v úterý 26. dubna 2005 v prostorách Národního domu Na Smíchově.

Noc z 26. na 27. dubna se promění v pravou latinskoamerickou fiestu, která provede návštěvníky přehlídkou kultury Latinské Ameriky od ukázek hudby a tance, přes žhavou latino diskotéku až po ochutnávky tradičního jídla a nápojů a nezapomenutelnou atmosféru latinskoamerické tržnice La Feria, kde se budou prezentovat jednotlivé země a prodávat tradiční suvenýry. Program se bude odehrávat ve třech sálech a bude reprezentovat několik zemí Latinské Ameriky:

Argentina – ukázky Argentinského tanga v podání mistrů světa v tangu

Kuba – kapela Pragason (salsa, son, merengue), latino step, rychlokurs salsy

Brazilie – Samba, ukázky capuairy

Venezuelský a peruánský blok – tradiční indiánské rytmy

Ekvádor – latinotéka DJ Garyho a Daladiera po celou noc

„Návštěvníci si mohou vybrat z různých latinskoamerických stylů a protancovat celou noc ve třech sálech Národního domu na Smíchově. Nebude chybět latino diskotéka probíhající paralelně s ostatním programem v podání ekvádorských DJ´s Garyho a Daladiera. V hlavním sále mimo jiné vystoupí kapela Pragason hrající kubánskou hudbu v rytmech salsa, son a merenge, část večera bude patřit argentinskému tangu a tradičním peruánským tancům. Připraven je rychlokurz salsy kubánského učitele tance, který naučí začátečníky základní taneční kroky salsy, se kterými mohou vystačit po celý večer. Program oživí ukázky latino stepu, capuairy a zlatým hřebem budou zajímaví hosté ze zahraničí. Program je sestaven tak, aby udělal radost jak náročným návštěvníkům znalých latinskoamerické hudby a tance, tak i úplným laikům, kteří zde budou mít jedinečnou příležitost se s jednotlivými latinskoamerickými styly seznámit,“ popisuje program Martin Mladenov ze Sdružení Paralax. „Program bude finálně aktualizován 4.4. na www.lafiesta.cz. Na těchto stránkách naleznou návštěvníci také fotogalerii, informace o minulém ročníku a elektronický šatník, který je zde pro inspiraci, co vzít na La Fiestu na sebe,“ dodává Mladenov.

V minulém roce se tančilo v latinskoamerických rytmech až do rána. Pro 1200 návštěvníků, kteří se přišli do Národního domu na Smíchově pobavit, byly připraveny tři sály s různorodým programem – latinskoamerická hudba, rychlokurs salsy a vystoupení skupin Pragason, Son del Sur a mistra tanga v hlavním sále, latino diskotéka po celý večer a příjemné tango dua Piazzolla sololist, které hrálo k posezení v salonku, kde se podávalo tradiční latinskoamerické občerstvení.

Tento projekt si klade za cíl přiblížit kulturu zemí Latinské Ameriky široké veřejnosti, cestovatelům, které lákají dálky latinskoamerického kontinentu, studentům iberoamerických jazyků a obdivovatelům latinskoamerických tanců, milovníkům tequily, mojita a temperamentní latinskoamerické hudby.

Tiskové zprávy a články redakce.
Komentáře
VěcAutorDatum a čas

K článku nejsou žádné komentáře.

Zobrazit Vše | Přidat nový

Reklama
Pojištění
Za obsah jednotlivých materiálů odpovídají jejich autoři. Obsah © redakce O Životě.cz 2002 - 2006