O Životě.cz
Partnerské weby

Personální ředitelka Vám napíše profesionální strukturovaný životopis na míru pracovní pozici, o kterou se ucházíte. Životopis od nás je zaručeně pozvnánkou na pracovní pohovor. Nezapomeňte ani na motivační dopis díky němu vyniknete mezi ostatními kandidáty. Píšeme profesionální životopisy a motivační dopisy, připravujeme kandidáty na pracovní pohovory.

Naše ikonka
 O Źivotě.cz
Tiráž
O Životě.cz
ISSN 1214-6668
Vydavatel:
Marketer, s.r.o.
Hledání
Zde hledá Jyxo
Přijmeme!
Přijmeme do našeho týmu redaktora či redaktorku na externí spolupráci. Volné vstupy na akce (press screeningy, koncerty, tiskovky atd. atd. atd.), volnost ve výběru témat, možnost seberealizace, není nutná praxe a není ani omezeno věkovou hranicí, důležitý je písemný projev. Práce není finančně honorována. Zn.: Mladý kolektiv :-)
Soutěž!
Soutěžte s námi o dva zcela unikátní kalendáře Simony Krainové Agent 007, nafocené ve stylu Jamese Bonda s touto přední kráskou českého modelingu. Kalendář je neprodejný, ale může viset na stěně právě vám, pokud nám napíšete svá novoroční předsevzetí a to, jak v nich pokračujete, budete pokračovat či případně na čem jste pohořeli. Dva nejlepší příspěvky odměníme Agenty! Piště na redakce@ozivote.cz.
Výherci
S potěšením oznamujeme, že prosincovou soutěž vyhrál pan František Krám z Plzně a slečna Lucie Burovská z Prahy. Oběma gratulujeme a zasíláme jim slíbená DVD Na Stojáka! A co že jste si to přáli nejčastěji k Vánocům? Drtivě převažovaly technické vymoženosti :-)


Shakespearovské slavnosti nabídnou letos komedii

autor : Redakce , vydáno : 25. 04. 2005

V pondělí 18. dubna začala v pražském Divadle Na Zábradlí první čtená zkouška inscenace Večer tříkrálový aneb Cokoli chcete – klíčové novinky letošního devátého ročníku Letních shakespearovských slavností. Divadelní festival pod širým nebem se i tento rok odehraje od konce června do poloviny září v autentických kulisách na hradech v Praze, Brně i Bratislavě.

Po třech letech, kdy se na Slavnostech uváděly Shakespearovy slavné tragédie – Král Lear, Hamlet, Romeo a Julie – se tak diváci mohou opět těšit na komedii. „Když jsem uvažoval, jaký titul bych ve starobylých hradních prostorách rád inscenoval, napadl mě právě Večer tříkrálový,“ říká režisér Viktor Polesný. „Tahle hra bývá označována také jako ´hra proti nepohodě´ a já mám pocit, že právě pro takový titul dozrál ten pravý čas. Osvěžující komedie je zkrátka něco, co člověk čas od času bytostně potřebuje – ať už jako tvůrce nebo divák.“

Tiskové zprávy a články redakce.
Komentáře
VěcAutorDatum a čas

K článku nejsou žádné komentáře.

Zobrazit Vše | Přidat nový

Reklama
Pojištění
Za obsah jednotlivých materiálů odpovídají jejich autoři. Obsah © redakce O Životě.cz 2002 - 2006