O Životě.cz
Partnerské weby

Personální ředitelka Vám napíše profesionální strukturovaný životopis na míru pracovní pozici, o kterou se ucházíte. Životopis od nás je zaručeně pozvnánkou na pracovní pohovor. Nezapomeňte ani na motivační dopis díky němu vyniknete mezi ostatními kandidáty. Píšeme profesionální životopisy a motivační dopisy, připravujeme kandidáty na pracovní pohovory.

Naše ikonka
 O Źivotě.cz
Tiráž
O Životě.cz
ISSN 1214-6668
Vydavatel:
Marketer, s.r.o.
Hledání
Zde hledá Jyxo
Přijmeme!
Přijmeme do našeho týmu redaktora či redaktorku na externí spolupráci. Volné vstupy na akce (press screeningy, koncerty, tiskovky atd. atd. atd.), volnost ve výběru témat, možnost seberealizace, není nutná praxe a není ani omezeno věkovou hranicí, důležitý je písemný projev. Práce není finančně honorována. Zn.: Mladý kolektiv :-)
Soutěž!
Soutěžte s námi o dva zcela unikátní kalendáře Simony Krainové Agent 007, nafocené ve stylu Jamese Bonda s touto přední kráskou českého modelingu. Kalendář je neprodejný, ale může viset na stěně právě vám, pokud nám napíšete svá novoroční předsevzetí a to, jak v nich pokračujete, budete pokračovat či případně na čem jste pohořeli. Dva nejlepší příspěvky odměníme Agenty! Piště na redakce@ozivote.cz.
Výherci
S potěšením oznamujeme, že prosincovou soutěž vyhrál pan František Krám z Plzně a slečna Lucie Burovská z Prahy. Oběma gratulujeme a zasíláme jim slíbená DVD Na Stojáka! A co že jste si to přáli nejčastěji k Vánocům? Drtivě převažovaly technické vymoženosti :-)


Finalisté SuperStar na ranči!

autor : Vlasta Remišová , vydáno : 26. 04. 2005

Třetí finálové kolo soutěže Česko hledá SuperStar bylo ve stylu folk a country. Soutěžící se tak museli poprat nejen s písněmi, ale také s různými trampskými a rančerskými úkoly.

Během uplynulého týdne strávili dva dny na ranči, aby si život indiánů a trampů vyzkoušeli na vlastní kůži. Zjišťovali, jaké to je jezdit na divokém býkovi, kydat hnůj, rozdělávat oheň bez sirek, střílet lukem a šípem, práskat bičem, točit lasem nebo jezdit na koni. A právě tuto disciplínu si vylosoval první soutěžící – Vlastimil Horváth.

Vlastimil otevřel finálový večer 24. dubna českou písničkou, a to Veď mě dál, cesto má od Pavla Bobka. Porota kladně hodnotila výběr písně, češtinu a cit – až na pana Klezlu, který Vlastimilovi opět vytýkal špatnou intonaci ve vysokých polohách.

Podle Michala Horáčka je u písní tohoto typu podstatný hlavně text, nálada a je tedy důležité rozumět jazyku písně. Kromě Vlastimila si českou píseň vybrali jen tři soutěžící. Jedním z nich byl i Ali Amiri.

Ali si jako disciplínu na ranči vylosoval lasování. Radši by chytal holky než zvířata a „výsledný efekt toho asi je, že … mám chuť na pivo.“ Do soutěže si Ali vybral písničku Honzy Nedvěda Podvod. Úkolu se zhostil velmi dobře (lépe než lasa, že), všichni porotci samozřejmě kvitovali, že si Ali vybral českou písničku, říkali, jak je to skvělé a jak báječně se mu povedlo ji odzpívat, Gábině Osvaldové se líbil hlavně vkus, s jakým Ali píseň zapíval. Jen pan Klezla nezapomněl přihodit mírně jedovatou poznámku: „Velice jste mě překvapil, ale hlavně neopouštějte doktořinu.“

Dalším českým zpěvákem byl Petr Bende také s těžkou písní, totiž Morituri te salutant Karla Kryla. Podle Gábiny Osvaldové to bylo kvalitně odzpívané, ale tak k táboráku, Eduard Klezla nebyl nijak odvázaný, ale prý v rámci možností dobré, Petr se prý každý týden zlepšuje. Ondřej Soukup dokonce čekal, že to bude horší.

Čtvrtá z českých písní byla Panenka z dílny Roberta Křesťana v podání Michala Hudčeka. Pro Michala Horáčka to byl jeden z nejlepších výkonů nedělního večera. Eduard Klezla a Gábina Osvaldová by Michala ale raději poslali na venkovskou zábavu do Horní Dolní. Ondřej Soukup uznává, že Michal umí zpívat, ale jeho výkon se ho netýkal, nudil se. Na svou obranu, proč si vybral právě tuto píseň, Michal řekl, že má tuhle písničku rád, byla první, kterou se naučil na kytaru, a má krásný text, jenž je o krásným vztahu k holce.

Michaela Nosková si vybrala píseň Don´t be a stupid zpěvačky Shanii Twain. Pro Gábinu Osvaldovou to byla pořádná show, pro Michala Horáčka „jen“ muzikál a Michaela je pro něj herečka, která sice zahraje všechno, ale právě v tomto žánru je to cítit, protože jí chybí určitá prostota. Michaela studuje muzikál, takže toto pro ni byla vlastně spíše pochvala. Podle kusu Ondřeje Soukupa byla až moc vidět, jak se Michaela snaží.

Filip Jankovič sice na konci svého medailónku povedal, že „keď som zvládol očistit koňa tak zvládnem odzpievať aj country, nie?“ Polovina poroty si tím už tak jistá nebyla. Eduard Klezla si není jistý, že Filip ví, v jaké soutěži je, do příště má někde najít hlas. Filip ale prý aspoň ví, že nic neumí. Pro Michala Horáčka je Filip přesně náplň televizních estrád, výkon by přirovnal ke karaoke na výletním parníku. Naopak Gábina Osvaldová i Ondřej Soukup si pochvalovali, jak se bavili a že to bylo super.

Ani Klára Zaňková si tentokrát nevysloužila pochvalu poroty. Pro Michala Horáčka byl toto její nejhorší výkon, sice má „pěkný hlas a všechno, ale nebylo to svázaný, žádný prožitek, tak divně nafrázovaný, … ne, ne, dneska ne.“ Eduard Klezla slyšel, že Klára je nastydlá, pro Gábinu Osvadlovou nemá Klára na tuto muziku výraz a Ondřej Soukup se prostě nudil.

„Hrozný, … hrozný, … hrozný je, že Vám budu muset říct, že to bylo dobrý. Ale rozjařil ste dav tak, že sem viděla pantomimu, tak nevim, jestli ste nebyl falešněj jako prase.“ Tak hodnotila Gábina Osvaldová vystoupení Michaela Foreta. Michael při svém vystoupen rozjel skutečně velkou show, a i pro Ondřeje Soukupa tam i „ta místy až nechutná choreografie asi patří.“ Eduard Klezla nevěděl, jestli je Michael spíš slavík nebo spíš krkavec, ale pak se rozhodl: „Váš fanklub Vás vidí jako slavíka, já jako mládě krkavce.“

Píseň Wish you were here skupiny Rednex zazpívala Gabriela Al Dhábba. Podle Michala Horáčka má Gabriela něco, co se nedá vysvětlit – totiž charisma. Eduardu Klezlovi Gabriela dokázala, „že ste člověk a ne mašina sony“, protože tam slyšel nějaké falše. No a Gábině Osvaldové prostě a jednoduše poklesla spodní čelist.

Soutěžící se tedy s nastoleným úkolem nějak popasovali, vesměs dobře. Horší už to bylo s popasováním se poroty s vyhlášením výsledků. Jako první byl osloven Filip Jankovič, který také usedl na „nejistou“ lavici. Všichni další stále procházeli, až poslední zbyla Michaela Nosková, jenž si k Filipovi přisedla. A potom nastala kulometná palba celkem nesmyslných a možná až nevkusných otázek obou moderátorů. „Vy se teď držíte za ruce, jste dobří kamarádi, že?“ „Vy půjdete na stejnou školu, z průběhu celé soutěže můžeme odvodit, že k sobě máte hodně blízko, kdo by měl postoupit?“ „Filipe, byl by si ochotný vzdát se kvůli Míše postupu?“ „Míšo, obětovala bys pro Filipa svůj další postup?“ „Filipe, kdyby to bylo jen na tobě, jak by to dopadlo?“

V porotě byl tentokrát jeden negativní hlas pro Filipa, jeden pro Míšu a dva pro Michala Hudčeka. Svůj hlas „ne“ vyjádřili ale diváci a moderátorská dvojice po relativně dlouhém napínání konečně odtajnila čtvrtou nepostupující soutěžící. Ano, opět dívku, vypadává Michaela Nosková.

Zbylo tedy ještě osm soutěžících, dvě dívky a šest chlapců. Na obrazovkách se s nimi budeme setkávat až do poloviny června, kdy Česko najde druhou českou SuperStar. Máte už Vy svůj typ?

Komentáře
VěcAutorDatum a čas

K článku nejsou žádné komentáře.

Zobrazit Vše | Přidat nový

Reklama
Pojištění
Za obsah jednotlivých materiálů odpovídají jejich autoři. Obsah © redakce O Životě.cz 2002 - 2006