O Životě.cz
Partnerské weby

Personální ředitelka Vám napíše profesionální strukturovaný životopis na míru pracovní pozici, o kterou se ucházíte. Životopis od nás je zaručeně pozvnánkou na pracovní pohovor. Nezapomeňte ani na motivační dopis díky němu vyniknete mezi ostatními kandidáty. Píšeme profesionální životopisy a motivační dopisy, připravujeme kandidáty na pracovní pohovory.

Naše ikonka
 O Źivotě.cz
Tiráž
O Životě.cz
ISSN 1214-6668
Vydavatel:
Marketer, s.r.o.
Hledání
Zde hledá Jyxo
Přijmeme!
Přijmeme do našeho týmu redaktora či redaktorku na externí spolupráci. Volné vstupy na akce (press screeningy, koncerty, tiskovky atd. atd. atd.), volnost ve výběru témat, možnost seberealizace, není nutná praxe a není ani omezeno věkovou hranicí, důležitý je písemný projev. Práce není finančně honorována. Zn.: Mladý kolektiv :-)
Soutěž!
Soutěžte s námi o dva zcela unikátní kalendáře Simony Krainové Agent 007, nafocené ve stylu Jamese Bonda s touto přední kráskou českého modelingu. Kalendář je neprodejný, ale může viset na stěně právě vám, pokud nám napíšete svá novoroční předsevzetí a to, jak v nich pokračujete, budete pokračovat či případně na čem jste pohořeli. Dva nejlepší příspěvky odměníme Agenty! Piště na redakce@ozivote.cz.
Výherci
S potěšením oznamujeme, že prosincovou soutěž vyhrál pan František Krám z Plzně a slečna Lucie Burovská z Prahy. Oběma gratulujeme a zasíláme jim slíbená DVD Na Stojáka! A co že jste si to přáli nejčastěji k Vánocům? Drtivě převažovaly technické vymoženosti :-)


Pražský Metronom zdobí obří žiletka

autor : PlusPress , vydáno : 29. 04. 2005

Pražský Metronom má novou podobu. Byla na něm instalována více než šestimetrová žiletka, která dominuje pohledu na Letnou.

Žiletka je každý večer nasvícena tak, aby světelné efekty připomínaly jemný pulsující pohyb holicí hlavy. Je to vůbec poprvé, kdy byl tento pražský objekt využit pro komerční prezentaci tohoto druhu. V novodobé historii byla tato lokalita využita pro prezentaci koncertu Michaela Jacksona, dále zde byl v roce 1998 umístěn diskutovaný megaboard ODS a v loňském roce svítící písmena EU. Nyní je vyzdobena maketou nového holicího strojku Gillette M3Power, jehož systém chrání celkem 62 patentů. Prvním Čechem, kdo si ji na vlastní tvář vyzkoušel, je populární moderátor Leoš Mareš.

Článek zprostředkovala agentura PlusPress.

Komentáře
VěcAutorDatum a čas
Taková hrůzná žiletka,Pim Bilop4-. -0. 2005, 29: 1
Zobrazit Vše | Přidat nový

Reklama
Pojištění
Za obsah jednotlivých materiálů odpovídají jejich autoři. Obsah © redakce O Životě.cz 2002 - 2006