O Životě.cz
Partnerské weby

Personální ředitelka Vám napíše profesionální strukturovaný životopis na míru pracovní pozici, o kterou se ucházíte. Životopis od nás je zaručeně pozvnánkou na pracovní pohovor. Nezapomeňte ani na motivační dopis díky němu vyniknete mezi ostatními kandidáty. Píšeme profesionální životopisy a motivační dopisy, připravujeme kandidáty na pracovní pohovory.

Naše ikonka
 O Źivotě.cz
Tiráž
O Životě.cz
ISSN 1214-6668
Vydavatel:
Marketer, s.r.o.
Hledání
Zde hledá Jyxo
Přijmeme!
Přijmeme do našeho týmu redaktora či redaktorku na externí spolupráci. Volné vstupy na akce (press screeningy, koncerty, tiskovky atd. atd. atd.), volnost ve výběru témat, možnost seberealizace, není nutná praxe a není ani omezeno věkovou hranicí, důležitý je písemný projev. Práce není finančně honorována. Zn.: Mladý kolektiv :-)
Soutěž!
Soutěžte s námi o dva zcela unikátní kalendáře Simony Krainové Agent 007, nafocené ve stylu Jamese Bonda s touto přední kráskou českého modelingu. Kalendář je neprodejný, ale může viset na stěně právě vám, pokud nám napíšete svá novoroční předsevzetí a to, jak v nich pokračujete, budete pokračovat či případně na čem jste pohořeli. Dva nejlepší příspěvky odměníme Agenty! Piště na redakce@ozivote.cz.
Výherci
S potěšením oznamujeme, že prosincovou soutěž vyhrál pan František Krám z Plzně a slečna Lucie Burovská z Prahy. Oběma gratulujeme a zasíláme jim slíbená DVD Na Stojáka! A co že jste si to přáli nejčastěji k Vánocům? Drtivě převažovaly technické vymoženosti :-)


100 Největších Čechů?

autor : Redakce , vydáno : 02. 05. 2005

Necelý týden zbývá do vysílání pořadu Sto největších Čechů nominační večer, který odhalí výsledky lednové nominační fáze projektu Největší Čech. Ve čtvrtek 5. května ve 20 hodin na ČT1 uvede Marek Eben, moderátor slavnostního večera a tvář celého projektu, televizní diváky do výjimečné společnosti stovky osobností, které účastníci ankety považují za nejvýznamnější v naší historii i současnosti.

V ojedinělém pořadu, plném vzácných hostů, se tak vedle sebe mohou ocitnout postavy žijící i historické, politici, umělci, světci i sportovci, tedy kdokoli, kdo měl či má významný vliv na dění na našem území.

Devadesát nominovaných na prestižní titul Největší Čech představí Česká televize v pořadí od 100. do 11. místa podle počtu hlasů, které obdržely. Jména nejlepších deseti budou uveřejněna pouze v abecedním pořadí a ihned po skončení nominačního večera budou moci diváci začít hlasovat prostřednictvím telefonu, SMS a internetu právě pro svého favorita z top desítky. Česká televize nezapomene ani na Járu Cimrmana, který se v pořadu také dočká svého ocenění.

V následujících týdnech pak divákům více informací o finalistech prozradí desítka dokumentů předních českých režisérů, v nichž průvodci jednotlivých pořadů vystupují zároveň v roli advokátů nominovaných osobností. Jejich snahou bude přesvědčit co nejvíce diváků o tom, že právě jejich kandidát je ten jediný skutečný Největší Čech.

Kdo z finálové Top 10 nakonec získá prestižní titul Největší Čech, se dozvíme začátkem června v přímém přenosu na České televizi.

Další informace naleznete na www.nejvetsicech.cz.

Tiskové zprávy a články redakce.
Komentáře
VěcAutorDatum a čas

K článku nejsou žádné komentáře.

Zobrazit Vše | Přidat nový

Reklama
Pojištění
Za obsah jednotlivých materiálů odpovídají jejich autoři. Obsah © redakce O Životě.cz 2002 - 2006