O Životě.cz
Partnerské weby

Personální ředitelka Vám napíše profesionální strukturovaný životopis na míru pracovní pozici, o kterou se ucházíte. Životopis od nás je zaručeně pozvnánkou na pracovní pohovor. Nezapomeňte ani na motivační dopis díky němu vyniknete mezi ostatními kandidáty. Píšeme profesionální životopisy a motivační dopisy, připravujeme kandidáty na pracovní pohovory.

Naše ikonka
 O Źivotě.cz
Tiráž
O Životě.cz
ISSN 1214-6668
Vydavatel:
Marketer, s.r.o.
Hledání
Zde hledá Jyxo
Přijmeme!
Přijmeme do našeho týmu redaktora či redaktorku na externí spolupráci. Volné vstupy na akce (press screeningy, koncerty, tiskovky atd. atd. atd.), volnost ve výběru témat, možnost seberealizace, není nutná praxe a není ani omezeno věkovou hranicí, důležitý je písemný projev. Práce není finančně honorována. Zn.: Mladý kolektiv :-)
Soutěž!
Soutěžte s námi o dva zcela unikátní kalendáře Simony Krainové Agent 007, nafocené ve stylu Jamese Bonda s touto přední kráskou českého modelingu. Kalendář je neprodejný, ale může viset na stěně právě vám, pokud nám napíšete svá novoroční předsevzetí a to, jak v nich pokračujete, budete pokračovat či případně na čem jste pohořeli. Dva nejlepší příspěvky odměníme Agenty! Piště na redakce@ozivote.cz.
Výherci
S potěšením oznamujeme, že prosincovou soutěž vyhrál pan František Krám z Plzně a slečna Lucie Burovská z Prahy. Oběma gratulujeme a zasíláme jim slíbená DVD Na Stojáka! A co že jste si to přáli nejčastěji k Vánocům? Drtivě převažovaly technické vymoženosti :-)


Forgotten Realms : Demon Stone

autor : Martin Bernátek , vydáno : 03. 05. 2005

Nedávno se objevila nová hra na PS2. Pro milovníky RPG fakt nářez …

Nová akční hra pro Play Station 2 se jménem Forgotten Realms : Demon Stone určitě potěší "uctívače" her na styl Dungeons & Dragons. V této hře se nádherná grafika skvěle kloubí se scénářem z pera jednoho z nejlepších fantasy autorů dnešní doby R.A. Salvatora. Pan Salvator pro tuto příležitost speciálně napsal zbrusu nový příběh. A s klidným srdcem můžu říct, že se mu povedl.

Ve Forgotten Realms : Demon Stone hrajete za tři fantasy postavy (bojovník, kouzelník a zlodějka). Nepochybně jsou lidské rasy, takže milovníci sličného elfího národa mají opět smůlu. Podle situace, ve které se právě nacházíte, je výhodné přepínat mezi těmito třemi postavami. Uznejte. Na boj zbraněmi je přece jen lepší bojovník, proti magicky nadanému nepříteli je výhodné postavit kouzelníka a do špatně dostupných prostor se vydat s hbitou (a mimochodem také pěknou) zlodějkou.

Tuhle hru bych doporučil všem, kdo mají tenhle typ v oblibě. Škoda jen, že vyšla pouze v podobě pro PS2 a ne i pro PC.

Komentáře
VěcAutorDatum a čas

K článku nejsou žádné komentáře.

Zobrazit Vše | Přidat nový

Reklama
Pojištění
Za obsah jednotlivých materiálů odpovídají jejich autoři. Obsah © redakce O Životě.cz 2002 - 2006